alterna
25.04.06, 01:28
Mam dziś 26. urodziny i strasznego doła... Czuję się staro, a dopiero kończę
studia, nie pracuję, oszczędności mi się kończą, związek właśnie mi się
rozlatuje...A czuję, że powinnam już od dawna pracować, być po ślubie i miec
w planach dziecko....
Tak się tylko żalę. Dobranoc dziewczyny.