Dodaj do ulubionych

urodziny:(((

25.04.06, 01:28
Mam dziś 26. urodziny i strasznego doła... Czuję się staro, a dopiero kończę
studia, nie pracuję, oszczędności mi się kończą, związek właśnie mi się
rozlatuje...A czuję, że powinnam już od dawna pracować, być po ślubie i miec
w planach dziecko....
Tak się tylko żalę. Dobranoc dziewczyny.
Obserwuj wątek
    • f_emmefatale Wszystkiego najlepszego! 25.04.06, 01:36
      To cudowny dzień,bo:

      Jesteś młoda,
      a jak młoda to atrakcyjna,
      masz szansę na nowy, WSPANIAŁY związek,
      masz szansę być wolna i przebierać w milionach facetów na tej ziemi-napewno
      znajdziesz tego najwspanialszego,
      kończysz studia-popatrz...te męczarnie już prawie za Tobą,
      masz szansę znaleźć wymarzoną pracę,
      JESTEŚ KOBIETĄ,
      możesz urodzić dzidzię,bo nie masz jeszcze 45 lat i nic jej się nie stanie,
      masz czas by przygotować się psychicznie do ślubu,dzieci,nowej pracy...

      Poza tym dostaniesz dziś setki życzeń, te ode mnie są jak najbardziej szczere.
      Wszystkiego najpiękniejszego :*

      Śnij Słodko.
    • cala_w_kwiatkach Re: urodziny:((( 25.04.06, 01:37
      ułoży się zobaczysz, zawsze sie układa...
      głowa do góry, nowy dzien to nowe mozliwosci
      pomysl, ze inni moga miec gorzej, wiec nie ma co sie zamartwiac na zapas tylko
      działac

      życze duzo energii i pozytywnych mysli:)

      kolorowych snow
    • karimata_hari Re: urodziny:((( 25.04.06, 01:37
      Sto lat, szczęściaro!
      i głowa do góry! starsi powinni być wzorem dla młodzieży;)
    • onlyju sto lat! 25.04.06, 07:13
      narzekać lubimy wszyscy.
      tego dnia możesz sobie darować.
      dziś skup się na wszystkim, co w Twoim życiu pozytywne.
      żalem sobie nie pomożesz.
      wszystkiego najlepszego!!!
    • krwawabestia Re: urodziny:((( 25.04.06, 09:11
      pie..sz głupoty

      mogłas sie urodzic gdzies w afryce i umierac z głodu a za dom słuzyłby ci
      szałas albo byc jednym, z japonczykow ktorzy zapieprzaja cały dzien a potem
      chlaja na umor albo lezec gdzies sparalizowana w szpitalu wiec nie narzekaj

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka