10.05.06, 20:58
Oglaszam casting na najfajowniejszego forumowicza / najfajowniejszą
forumowiczkę :)
Wasze nomincaje na:
1. najfajowniejsza forumowiczka
2. najfajowniejszy forumowicz
3. najbardziej przejeb... forumowiczka
4. bajbardziej przejeb... forumowicz
5. forumowicz poza wszelkimi normami, taki oo..


Obserwuj wątek
    • cala_w_kwiatkach Re: Casting! 10.05.06, 21:08
      2. potworski
      • morgan11 Re: Casting! 10.05.06, 21:12
        chyba musimy zalozyc fan club potworskiego :)
    • cala_w_kwiatkach Re: Casting! 10.05.06, 21:19
      juz piałam, zeby stworzył ksiazke ze swoimi opowiadaniami, chetnie bym ja
      czytała gdy zły humor dopadnie;)
      • morgan11 Re: Casting! 10.05.06, 21:20
        to jest bardzo dobry pomysl!
        potworski wiem ze to czytasz! zaastanow sie nad tym; prosimy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka