totytoja 29.08.06, 14:59 Czy ktoras z Was go uzywala? Jakie sa skutki uboczne? Moze ktos zna cene? Mowie oczywiscie o traktowaniu go jako srodek pomocniczy do prezerwatywy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zyg_zyg_zyg Re: Co sadzicei o kreme Delfen? 29.08.06, 16:38 Delfen??? To on jeszcze zyje? Myslalam, ze go wycofali z aptek z piec lat temu... Odpowiedz Link Zgłoś
totytoja Re: Co sadzicei o kreme Delfen? 30.08.06, 15:04 W takim razie moze znasz jakis jego odpowiednik? Odpowiedz Link Zgłoś
zyg_zyg_zyg Re: Co sadzicei o kreme Delfen? 30.08.06, 16:20 z tego co wiem, te pięć lat temu nie było żadnego zamiennika dla delfenu - po prostu krem antykoncepcyjny na rynku farmaceutycznym przestniał istnieć. nie wiem czy dzis jest inaczej czy wciaz tak samo. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kotbehemot6 Re: Co sadzicei o kreme Delfen? 30.08.06, 15:10 ooo matko wieki temu i kompletna porażka...chllupałao przy pieszcotach i zamaist kochania sie była masa śmiechu...nie polecam trudno nawet powiedzieć ze jest do d..y :)) Odpowiedz Link Zgłoś
totytoja do kotbehemot6 30.08.06, 15:12 W taki razie moze polecisz cos w zamian? Cos co nie bedzie globulka. Odpowiedz Link Zgłoś
kotbehemot6 Re: do kotbehemot6 30.08.06, 15:16 Niestety przykro mi bardzo, przestałam używać środo dopochwowych w jakiejkolwiek postaci lata temu-żaden się nie sprawdzał-powody jak wyżej nieprzyjemne uczucie "chlupania" wypływanie ( specyfik +sperma=niemiłe), kłopotliwa czasem aplikacja. Od lat stosuje inne metody. Odpowiedz Link Zgłoś
kotbehemot6 Re: do kotbehemot6 30.08.06, 15:21 Myśłę że o pełnej gamie środków poinformuje Cię każda faramceutka -są to środki bez recepty więc nie ma problemu...osobiście wolę inne sposoby ale to sprawa indywidualna Odpowiedz Link Zgłoś
bitch.with.a.brain Re: Co sadzicei o kreme Delfen? 30.08.06, 15:32 używalam kiedyś. Marze się troche i wypływa.brudzi bieliznę. To wady.ale w ciąży nie jestem,a uzywalam go bez prezerwatyw - to zaleta:) Odpowiedz Link Zgłoś