Dodaj do ulubionych

Co sadzicei o kreme Delfen?

29.08.06, 14:59
Czy ktoras z Was go uzywala? Jakie sa skutki uboczne? Moze ktos zna cene?
Mowie oczywiscie o traktowaniu go jako srodek pomocniczy do prezerwatywy.
Obserwuj wątek
    • zyg_zyg_zyg Re: Co sadzicei o kreme Delfen? 29.08.06, 16:38
      Delfen???
      To on jeszcze zyje?
      Myslalam, ze go wycofali z aptek z piec lat temu...
      • totytoja Re: Co sadzicei o kreme Delfen? 30.08.06, 15:04
        W takim razie moze znasz jakis jego odpowiednik?
        • zyg_zyg_zyg Re: Co sadzicei o kreme Delfen? 30.08.06, 16:20
          z tego co wiem, te pięć lat temu nie było żadnego zamiennika dla delfenu - po
          prostu krem antykoncepcyjny na rynku farmaceutycznym przestniał istnieć. nie
          wiem czy dzis jest inaczej czy wciaz tak samo.
          pozdrawiam
    • kotbehemot6 Re: Co sadzicei o kreme Delfen? 30.08.06, 15:10
      ooo matko wieki temu i kompletna porażka...chllupałao przy pieszcotach i zamaist
      kochania sie była masa śmiechu...nie polecam trudno nawet powiedzieć ze jest do
      d..y :))
      • totytoja do kotbehemot6 30.08.06, 15:12
        W taki razie moze polecisz cos w zamian? Cos co nie bedzie globulka.
        • kotbehemot6 Re: do kotbehemot6 30.08.06, 15:16
          Niestety przykro mi bardzo, przestałam używać środo dopochwowych w jakiejkolwiek
          postaci lata temu-żaden się nie sprawdzał-powody jak wyżej nieprzyjemne uczucie
          "chlupania" wypływanie ( specyfik +sperma=niemiłe), kłopotliwa czasem aplikacja.
          Od lat stosuje inne metody.
          • kotbehemot6 Re: do kotbehemot6 30.08.06, 15:21
            Myśłę że o pełnej gamie środków poinformuje Cię każda faramceutka -są to środki
            bez recepty więc nie ma problemu...osobiście wolę inne sposoby ale to sprawa
            indywidualna
    • bitch.with.a.brain Re: Co sadzicei o kreme Delfen? 30.08.06, 15:32
      używalam kiedyś. Marze się troche i wypływa.brudzi bieliznę. To wady.ale w ciąży
      nie jestem,a uzywalam go bez prezerwatyw - to zaleta:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka