czosnek-power 16.09.06, 16:37 jak w temcie, o czym marzycie? o władzy, pieniądzach, a może świętym spokoju ? Ciekawa jestem ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zerozdziwien Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 16:50 żeby moje dziecko urodziło się zdrowe,zebym w końcu została mamą Odpowiedz Link Zgłoś
bezchmurne_niebo Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 17:24 O tym, żeby usłyszeć o tego jedynego ukochanego: KOCHAM CIĘ... Odpowiedz Link Zgłoś
lupus48 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 23:07 skonczys wymarzone studia i wieść szczesliwe zycie rodzinne.i zeby mieć jędrne ciało ale to z tych próżniejszych zyczeń Odpowiedz Link Zgłoś
lykaena Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 17:33 o krwistym stku z sosem z eszlotek i ziemniakach w mundurkach,a do tego pilsnerek i salata z winegretem Odpowiedz Link Zgłoś
krwawabestia Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 17:35 to chyba moj nik tak cie natchnał :) Odpowiedz Link Zgłoś
lykaena Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 17:43 chyba rzeczywiscie ,bo przed chwila zjadlam deser waniliowy z bita smietana i karmelem a to nijak nie pachnie wolowinka. Odpowiedz Link Zgłoś
polla4 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 17:43 o przystojnym księciu który mnie zabierze w krainę rozkoszy :) Odpowiedz Link Zgłoś
polla4 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 17:45 A tak powaznie to na razie o tym, żeby mieć za sobą tą przeklętą pracę magisterską, której pisania mam juz serdecznie dosyć. Odpowiedz Link Zgłoś
kacperek2231 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 17:54 A ja marzę o kilku sprawach. Po pierwsze żeby moje ex dziewczyna wreszcie wzięła się i napisała pracę magisterską i żeby ją obroniła na 5 Po drugie, żeby wszyscy moi znajomi, rodzina byli zdrowi i mieli pracę A po trzecie to żebym wreszcie poznał miłość swojego życia i będziemy razem bardzo szczęśliwi Odpowiedz Link Zgłoś
ewab2507 a ja tylko o jednej rzeczy... 16.09.06, 17:58 a raczej o osobie... a tak naprawdę, to o tym by wreszcie wszystko się poukładało i żebyśmy w końcu ze sobą zamieszkali. tak strasznie jestem zmęczona sytuacją, w której tkwię od jakiegoś czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
panisiusia Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 18:54 O przebywaniu wśród ciekawych ludzi :) Odpowiedz Link Zgłoś
ulala1979 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 19:46 ktoś kiedyś powiedział, że największe szczęście daje wchodzenie na szczyt, a nie jego zdobycie... Ja jednak marzę o takiej chwili, w której będę czuła się spełniona (...) i będę mogła wypowiedzieć słowa "chwilo trwaj wiecznie"... Odpowiedz Link Zgłoś
blueska3 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 20:31 O tym, żeby jakoś napisać tą pracę z metodologii, bez większych problemów ;-/ Odpowiedz Link Zgłoś
kornelka21 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 22:20 O samodzielnym kreowaniu własnego zycia.O tym,że jak podejmę samodzielną decyzję to nikt mnie za nią nie zgani.O tym, że ktoś mi czasami powie, że trzyma za mnie kciuki i wierzy że mi się uda.Cały wywód mogę sprowadzić do dwóch słów:niezależność i wsparcie... Odpowiedz Link Zgłoś
walnientaenta Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 22:27 aby mieć więcej energi zycioweja, aby osiągać wyznaczone sobie cele Odpowiedz Link Zgłoś
axia111 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 22:32 Pytanie nie na temat do czosnek_power: czy mi się tylko wydaje, czy grasz w MG? Odpowiedz Link Zgłoś
qwe77 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 22:46 o szcześciu które wbrew pozorom jest czasem trudno osiągnąć oraz o obronie pracy mgr której pisanie idzie mi bardzo opornie :-( Odpowiedz Link Zgłoś
qwe77 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 23:22 polla4 napisała: > Kiedy się bronisz? Jak tylko to bedzie możliwe mam jeszcze jeden rozdział do napisania a całą prace piszę juz rok brrrrrrrrrrr Odpowiedz Link Zgłoś
polla4 qwe77 16.09.06, 23:58 Jeden rozdział? - to masz świetną sytuację. Ja mam jeszcze do napisania trzy dramatycznie męczące rozdziały i luzik. Samej obrony się nie obawiam, tylko pisać sie nie chce.. ps. Życzę piąteczki na obronie :) Odpowiedz Link Zgłoś
qwe77 Re: qwe77 17.09.06, 09:10 polla4 napisała: > Jeden rozdział? - to masz świetną sytuację. Ja mam jeszcze do napisania trzy > dramatycznie męczące rozdziały i luzik. Samej obrony się nie obawiam, tylko > pisać sie nie chce.. > > ps. Życzę piąteczki na obronie :) dzięki, ja samej obrony też się nie boję jeden rozdział mi został bo dwa poprzednie były opisowe więc tak sobie rok powolutku pisałam, a teraz został mi badawczy który musi miec 40 stron i to jest dla mnie już wyższa szkoła jazdy. Ale cóż musze się za to zabrać żeby udowodnić jednej pani (czyt. teściowej) że sobie poradzę bo ona przy każdej okazji (czyt. dziennie) wita mnie tak: o idzie ten magister bez magistra... nic dodać nic ując tylko sie brać do roboty Odpowiedz Link Zgłoś
zeberdee24 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 23:04 O tym że rock i blues będzie na porządku dziennym, i że ludzie troszkę się otworzą na siebie i polubią się nawzajem, zamiast się zwalczać jako konkurencję do korytka;) Odpowiedz Link Zgłoś
crazy_in_love Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 23:11 ..o prawdziwej milosci,domu dla mnie i mojej coreczki....o kims kto by nas pokochal i szanowal mnie tak jak na to zasluguje i zeby nie odkladal sluchawki kiedy do niego dzwonie,nie obrazal mnie przy swoich kolegach... MARZE O SWIETY SPOKOJU!!!!!....a kiedy to pisze lzy leca mi ciurkiem:"( Odpowiedz Link Zgłoś
ciarna_87 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 23:12 marzę o tym żeby mieć po co wstawac rano z łózka, zeby zawsze był koło mnie ktos kto będzie mnie kochał z wzajemnością i żebym urodziła zdrowe dziecko Odpowiedz Link Zgłoś