Dodaj do ulubionych

O czym marzycie??

16.09.06, 16:37
jak w temcie, o czym marzycie? o władzy, pieniądzach, a może świętym spokoju ?
Ciekawa jestem ;)
Obserwuj wątek
    • zerozdziwien Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 16:50
      żeby moje dziecko urodziło się zdrowe,zebym w końcu została mamą
      • bezchmurne_niebo Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 17:24
        O tym, żeby usłyszeć o tego jedynego ukochanego: KOCHAM CIĘ...
      • lupus48 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 23:07
        skonczys wymarzone studia i wieść szczesliwe zycie rodzinne.i zeby mieć jędrne
        ciało ale to z tych próżniejszych zyczeń
    • krwawabestia Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 17:30
      o niczym
    • lykaena Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 17:33
      o krwistym stku z sosem z eszlotek i ziemniakach w mundurkach,a do tego
      pilsnerek i salata z winegretem
      • krwawabestia Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 17:35
        to chyba moj nik tak cie natchnał :)
        • lykaena Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 17:43
          chyba rzeczywiscie ,bo przed chwila zjadlam deser waniliowy z bita smietana i
          karmelem a to nijak nie pachnie wolowinka.
        • polla4 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 17:43
          o przystojnym księciu który mnie zabierze w krainę rozkoszy :)
          • polla4 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 17:45
            A tak powaznie to na razie o tym, żeby mieć za sobą tą przeklętą pracę
            magisterską, której pisania mam juz serdecznie dosyć.
    • kacperek2231 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 17:54
      A ja marzę o kilku sprawach.
      Po pierwsze żeby moje ex dziewczyna wreszcie wzięła się i napisała pracę
      magisterską i żeby ją obroniła na 5
      Po drugie, żeby wszyscy moi znajomi, rodzina byli zdrowi i mieli pracę
      A po trzecie to żebym wreszcie poznał miłość swojego życia i będziemy razem
      bardzo szczęśliwi
      • ewab2507 a ja tylko o jednej rzeczy... 16.09.06, 17:58
        a raczej o osobie... a tak naprawdę, to o tym by wreszcie wszystko się
        poukładało i żebyśmy w końcu ze sobą zamieszkali. tak strasznie jestem zmęczona
        sytuacją, w której tkwię od jakiegoś czasu.
    • panisiusia Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 18:54
      O przebywaniu wśród ciekawych ludzi :)
    • ulala1979 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 19:46
      ktoś kiedyś powiedział, że największe szczęście daje wchodzenie na szczyt, a nie
      jego zdobycie...
      Ja jednak marzę o takiej chwili, w której będę czuła się spełniona (...) i będę
      mogła wypowiedzieć słowa "chwilo trwaj wiecznie"...
    • blueska3 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 20:31
      O tym, żeby jakoś napisać tą pracę z metodologii, bez większych problemów ;-/
    • kornelka21 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 22:20
      O samodzielnym kreowaniu własnego zycia.O tym,że jak podejmę samodzielną
      decyzję to nikt mnie za nią nie zgani.O tym, że ktoś mi czasami powie, że
      trzyma za mnie kciuki i wierzy że mi się uda.Cały wywód mogę sprowadzić do
      dwóch słów:niezależność i wsparcie...
    • black_vinyl Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 22:21
      pokrętnie mówiąc normalność:)
      • walnientaenta Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 22:27
        aby mieć więcej energi zycioweja, aby osiągać wyznaczone sobie cele
    • axia111 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 22:32
      Pytanie nie na temat do czosnek_power: czy mi się tylko wydaje, czy grasz w MG?
    • qwe77 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 22:46
      o szcześciu które wbrew pozorom jest czasem trudno osiągnąć oraz o obronie
      pracy mgr której pisanie idzie mi bardzo opornie :-(
      • polla4 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 22:58
        Kiedy się bronisz?
        • qwe77 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 23:22
          polla4 napisała:

          > Kiedy się bronisz?

          Jak tylko to bedzie możliwe mam jeszcze jeden rozdział do napisania a całą
          prace piszę juz rok brrrrrrrrrrr
          • polla4 qwe77 16.09.06, 23:58
            Jeden rozdział? - to masz świetną sytuację. Ja mam jeszcze do napisania trzy
            dramatycznie męczące rozdziały i luzik. Samej obrony się nie obawiam, tylko
            pisać sie nie chce..

            ps. Życzę piąteczki na obronie :)
            • qwe77 Re: qwe77 17.09.06, 09:10
              polla4 napisała:

              > Jeden rozdział? - to masz świetną sytuację. Ja mam jeszcze do napisania trzy
              > dramatycznie męczące rozdziały i luzik. Samej obrony się nie obawiam, tylko
              > pisać sie nie chce..
              >
              > ps. Życzę piąteczki na obronie :)

              dzięki, ja samej obrony też się nie boję jeden rozdział mi został bo dwa
              poprzednie były opisowe więc tak sobie rok powolutku pisałam, a teraz został mi
              badawczy który musi miec 40 stron i to jest dla mnie już wyższa szkoła jazdy.
              Ale cóż musze się za to zabrać żeby udowodnić jednej pani (czyt. teściowej) że
              sobie poradzę bo ona przy każdej okazji (czyt. dziennie) wita mnie tak: o idzie
              ten magister bez magistra... nic dodać nic ując tylko sie brać do roboty
    • zeberdee24 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 23:04
      O tym że rock i blues będzie na porządku dziennym, i że ludzie troszkę się
      otworzą na siebie i polubią się nawzajem, zamiast się zwalczać jako konkurencję
      do korytka;)
    • crazy_in_love Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 23:11
      ..o prawdziwej milosci,domu dla mnie i mojej coreczki....o kims kto by nas
      pokochal i szanowal mnie tak jak na to zasluguje i zeby nie odkladal sluchawki
      kiedy do niego dzwonie,nie obrazal mnie przy swoich kolegach...
      MARZE O SWIETY SPOKOJU!!!!!....a kiedy to pisze lzy leca mi ciurkiem:"(
    • ciarna_87 Re: O czym marzycie?? 16.09.06, 23:12
      marzę o tym żeby mieć po co wstawac rano z łózka, zeby zawsze był koło mnie
      ktos kto będzie mnie kochał z wzajemnością

      i żebym urodziła zdrowe dziecko
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka