Dodaj do ulubionych

skandal towarzyski.

02.10.06, 17:32
Osoba płci żeńskiej jest KILKANAŚCIE lat młodsza od osobnika płci męskiej.
Nie jest to jej wolny wybór dotyczący parntnera, partner został jej narzucony
przez samego siebie- zamknął ją w klatce i uzależnił od siebie. Wszyscy
zaliczajacy się do towarzystwa jak i ludzie spoza- a zwłaszcza członkowie
rodziny tej kobiety są zniesmaczeni, zgorszeni i zastanawaiają się nad
niejasnością w związku. Nie ma mowy o związku który następuje w obecności
dwóch osób "znanych" czy podobnie jak w przypadku mniej znaych osób skandal
taki nie wywołuje zadnego niesmaku, i jest "do wybaczenia". Związek w
przyapdku tych osób powstał za ograniczeniem praw osoby która nie jest od
związku uzależniona, ale od swojej własnej rodziny i jest kilkanaście lat od
drugiej osoby znajdującej się w związku młodsza. Czy to przypadkiem nie
związek stworzony przez towazystwo dla towarzystwa? Wybaczcie, ale jeśli tak
się dzieje- a ja jestem osobą dotkniętą tym nieszczęściem- nie ma innego
wyboru jak powiedzenie wprost, że zwiazek jest dla towarzystwa stworzony
przez osobę która pragnie zdrady. W dodatku dostałam nową propozycję przez
osobę znajdującą się w tym "towarzystwie". Skandal!
Obserwuj wątek
    • hieroglif1 Re: skandal towarzyski. 02.10.06, 17:41
      Mogłoby zależeć na zachowaniu dobrych pozorów:). Ale po co? Poproszę o jakąś
      wskazówkę zupełnie niekonieczną.
    • bohema77 QUE??? n/t 02.10.06, 17:53

      • hieroglif1 Re: QUE??? n/t 02.10.06, 17:57
        --
        tuś mi bratku.
    • hieroglif1 Re: skandal towarzyski. 02.10.06, 21:12
      normalne, nikt nie zareagował.
      Phi.
      Związek nie musi równać się z miłością do danej osoby. Często jest to jej brak.
      Wypchaj się baranie. Ile to ma trwac, pięć lat?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka