• Gość: Swuff BRAWO IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 05.05.03, 09:43
      Od jakiegoś czasu chodziło za mną podsumowanie żenujących akcji
      feministycznych, z których zionie średniowieczem. I Pani Roma
      zrobiła to za mnie znakomicie! Fajna babka!
    • Gość: Gocha Jestem Kobieta!!! IP: *.crowley.pl 05.05.03, 13:30
      Hmm, coz mozna napisac? Chyba jedynie to, ze nie rozumiem calego
      tego zamieszania. Zdjecie jest dobre, osmiele sie nawet napisac
      bardzo dobre. Ukazuje pzeciez piekno kobiecego ciala. Kogo to
      obrazilo? Czy my kobiety mamy sie wstydzic swych piersi, symbolu
      naszej kobiecosci? A coz dziewnego w tym, ze wlasnie piersi
      przyciagaja meska uwage?
      Cale zycie staramy sie zwrocic na siebie uwage, zaintrygowac
      czyms mezczyzn, doprowadzic ich do szalenstwa... a na koncu
      zdobyc. Wiec w czym problem? Co sie wam teraz nie podoba?
      Wybaczcie ale najbardziej nie lubie zaklamania....Bo kto tak
      naprawde protestuje? Nieszczesliwe i niekochane kobiety? Czy
      falszywe feministki?....tak naprawde nie wiem, ale napewno nie
      sa to KOBIETY!

      Pozdrawiam
      Gocha
      • Gość: .................. Re: Jestem Kobieta!!! IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 05.05.03, 21:33
        Gość portalu: Gocha napisał(a):

        > Hmm, coz mozna napisac? Chyba jedynie to, ze nie rozumiem calego
        > tego zamieszania. Zdjecie jest dobre, osmiele sie nawet napisac
        > bardzo dobre. Ukazuje pzeciez piekno kobiecego ciala. Kogo to
        > obrazilo? Czy my kobiety mamy sie wstydzic swych piersi, symbolu
        > naszej kobiecosci? A coz dziewnego w tym, ze wlasnie piersi
        > przyciagaja meska uwage?
        > Cale zycie staramy sie zwrocic na siebie uwage, zaintrygowac
        > czyms mezczyzn, doprowadzic ich do szalenstwa... a na koncu
        > zdobyc. Wiec w czym problem? Co sie wam teraz nie podoba?
        > Wybaczcie ale najbardziej nie lubie zaklamania....Bo kto tak
        > naprawde protestuje? Nieszczesliwe i niekochane kobiety? Czy
        > falszywe feministki?....tak naprawde nie wiem, ale napewno nie
        > sa to KOBIETY!
        >
        > Pozdrawiam
        > Gocha
        Przyjemnie jest Ciebie poczytac. Ty nas znasz z tej wlasciwej strony.
        Dziekuje i pozdrawiam
        • Gość: Gocha Re: Jestem Kobieta!!! IP: *.crowley.pl 07.05.03, 09:25
          Dorgi .......,
          nie wiem czy Was znam czy tez nie....nie rozumiem jedynie calego tego
          zamieszania. Pomimo to, ze jestem kobieta przytocze tu fragment dowcipu: Co
          mysli kobieta przed oltarzem? Nareszcie nie bede musiala sie odchudzac!! To
          przykre, ale prawdziwe. Bo tak wlasciwie dla kogo chcemy ladnie wygladac? Dla
          naszego (jak twierdza feministki) wroga, czyli mezczyzny. A co my kobiety
          zrobilybysmy bez facetow? To samo co oni bez nas....NIC! Skonczmy wiec ta
          glupia wojne o nic.

          Niech zyja kobiece piersi, bron ktora pokonamy wroga:))))
          - to oczywiscie jest zart, jakby ktos nie wiedzial:)
          Pozdrawiam
          Gocha
    • Gość: bartkowr Re: O pierś IP: 195.20.110.* 05.05.03, 13:35
      1. Plakat - Lombard płyta Szara maść - kilkanaście lat temu
      nikogo nie burzyła fotografia na płycie, a dziś nie można
      pokazać piersi????
      2. Fieminizm - dyskryminacja - brak demokracji - hipokryzja.
      Pewna paria w ostatnich wyborach przwidziała 33% miejsc na
      swoich listach wyborczych dla kobiet. I co ile pań jest w
      parlamencie z tej partii, skoro niemal połowa z wyborców to
      kobiety?
    • Gość: mandarynka Re: O pierś IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 05.05.03, 14:11
      Ja tu czegos nie rozumiem. Dlaczego bulwersuje kogoś piękny biust na plakacie a
      nie na przyklad reklama żelu pod prysznic? Tam pani zdejmuje koszulkę,
      prezentuje biust i deklaruje, że ów żel, o zgrozo, niebezpiecznie rozbudza jej
      zmysły! Czyste porno! Albo ten cudny pan z Lacoste. Goły tyłek! Lata gośc z
      interesem na wierzchu i go jeszcze w reklamie pokazują! Ruja i poróbstwo, nic
      wiecej.
      Watpliwosci może jedynie budzić to, czy ładna trójeczka na plakacie reklamowym
      radia, które ma ambicje być eterową wersją "angielskiego gentelman clubu" to
      dobry pomysł. Otóż chiba nie bałdzo. Ale to juz zupełnie inna kwestia.
      pzdr
      • Gość: snow.white zgadzam sie!!!! IP: 195.205.74.* 05.05.03, 14:30
        zgadzam sie,reklama "How FA will you go" jest beznadziejna!!traktuja ludzi jak
        debili!!!! ale ten mily pan z golym tyleczkiem to co innego... ;)))
      • Gość: lolyta Re: O pierś IP: *.dialup.mindspring.com 05.05.03, 16:38
        No wlasnie dlatego, ze w reklamie zelu kobieta jest kobieta, ma swoje
        przyjemnostki (zel) i nikt nikogo tu nie sprowadza do roli przedmiotu ani
        zabawki (co, podkreslam, moze niektorych podniecac, ale moze niektorych
        draznic). A w reklamie radia kobieta zabawka jest. Zapewniam, mozna bylo
        pokazac to samo radio i te same piersi w taki sposob, ze gra intelektualna i
        dowcip polegajacy na polaczeniu piersi i radia by pozostaly, uprzedmiotowienie
        kobiety by zniklo. Ale nie bede pani Mirek za friko pomyslow podrzucac.
    • Gość: 2 polowa Camrut LUDZIE!!!! nie dyskutujcie z tym gosciem: ..........., IP: *.echostar.pl 05.05.03, 17:43
      Oto jego poglady na temat dyskusji:

      ) Wolno mi miec swoje zdanie, nawet jezeli jest ono nie
      ) sluszne.

      I po co dyskutowac z takim gosciem!!!!!!!!!
      NIE MA SENSU!!!!!!!!
      SZKODA CZASU!!!!!!!

      pozdrowienia dla wszystkich: druga polowa Camrut
      • Gość: PISs na PIS Re: LUDZIE!!!! nie dyskutujcie z tym gosciem: ... IP: *.echostar.pl 05.05.03, 17:57
        PISs na goscia: .........,
        • Gość: .................. Re: LUDZIE!!!! nie dyskutujcie z tym gosciem: ... IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 05.05.03, 21:40
          Gość portalu: PISs na PIS napisał(a):

          > PISs na goscia: .........,
          I po co zmieniasz nicka idiotko?
          • Gość: PISs na PIS Re: LUDZIE!!!! nie dyskutujcie z tym gosciem: ... IP: *.echostar.pl 06.05.03, 00:46
            Gość portalu: .................. napisał(a):

            > Gość portalu: PISs na PIS napisał(a):
            >
            > > PISs na goscia: .........,
            > I po co zmieniasz nicka idiotko?

            ?
            naPISSz, kto cie leczy, a odbierzemy jemy dyplom wykonywania zawodu!!!!!!!
      • Gość: THE kaczory PISs PISs na goscia: .........,Wpiszcie sie ludzie dobr IP: *.echostar.pl 05.05.03, 18:00
        ej woli!!!!!!!!!!!
        kto zyw niech sie wpisze!!!!!!!
        • Gość: .................. Re: PISs na goscia: .........,Wpiszcie sie ludzie IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 05.05.03, 21:42
          Gość portalu: THE kaczory PISs napisał(a):

          > ej woli!!!!!!!!!!!
          > kto zyw niech sie wpisze!!!!!!!
          I po co sie osmieszasz idiotko? Przeciez kazdy wie, ze to jedna i
          ta sama. Nazbieraj tu cale tabuny feministek, to i tak niczego nie
          zmieni. Naiwna mocno jestes.
          • Gość: 2 polowa Camrut Re: PISs na goscia: .........,Wpiszcie sie ludzie IP: *.echostar.pl 06.05.03, 00:20
            Gość portalu: .................. napisał(a):

            > Gość portalu: THE kaczory PISs napisał(a):
            >
            > > ej woli!!!!!!!!!!!
            > > kto zyw niech sie wpisze!!!!!!!
            > I po co sie osmieszasz idiotko? Przeciez kazdy wie, ze to jedna
            i
            > ta sama. Nazbieraj tu cale tabuny feministek, to i tak niczego
            nie
            > zmieni. Naiwna mocno jestes


            PSYCHOLog od siedmiu bolesci, spodkaj sie ze mna to sobie porozmawiamy o tej
            twojej mordzie.
            Co do jednej i tej samej osoby to odczytujemy to jako komplement, ciekawe czy
            ty ze swoja zona stanowicie jednosc, bo z tego co piszesz to ona jest od
            odkurzania ,a ty ......... od stukania glupot na klawiaturze.
            • Gość: Gocha Re: PISs na goscia: .........,Wpiszcie sie ludzie IP: *.crowley.pl 07.05.03, 10:06
              Tak sobie siedze, czytam i dochodze do okrutnych wnioskow.
              Wiecie co, nigdy nie przyszlo mi do glowy, ze kobieta jest od sprzatania,
              gotowania, prania i jeszcze Bog jeden wie od czego.... Od razu przychodzi mi na
              mysl tekst z "Seksmisji" ....kelnerka na bankiecie zycia mezczyzn... . Przeciez
              to absurd!!!
              aha...okrutny wniosek: jedynie nieszczesliwe kobiety, ktore same pozwolily
              sobie na zle traktowanie (to dziala w dwie strony, nie zapominajcie), obwiniaja
              mezczyzn za swoj ciezki los. Moze po prostu wybralyscie nieodpowiednich
              mezczyzn, a moze oni uciekaja od was i stad ten zal w waszych
              wypowiedziach?...tego nie wiem.
              A tak dla ciekawosci dodam, ze najlepszymi kucharzami sa wlasnie mezczyzni,
              pozwolcie im czasem pogotowac. Oni naprawde to lubia:))
              I jeszcze jedno. Co znacza slowa : "czy tworzycie jednosc z zona"? Jaka
              jednosc? A kto chce jednosci?.... tu ma byc milosc i troche roznic dla
              urozmaicenia zwiazku. Chcecie sie zanudzic na smierc???

              Pozdrawiam
              Gocha
              • Gość: 2 polowa Camrut Re: PISs na goscia: .........,Wpiszcie sie ludzie IP: *.echostar.pl 07.05.03, 11:34
                Gość portalu: Gocha napisał(a):

                > Tak sobie siedze, czytam i dochodze do okrutnych wnioskow.
                > Wiecie co, nigdy nie przyszlo mi do glowy, ze kobieta jest od sprzatania,
                > gotowania, prania i jeszcze Bog jeden wie od czego.... Od razu przychodzi mi
                na
                >
                > mysl tekst z "Seksmisji" ....kelnerka na bankiecie zycia mezczyzn... .
                Przeciez
                >
                > to absurd!!!
                > aha...okrutny wniosek: jedynie nieszczesliwe kobiety, ktore same pozwolily
                > sobie na zle traktowanie (to dziala w dwie strony, nie zapominajcie),
                obwiniaja
                >
                > mezczyzn za swoj ciezki los. Moze po prostu wybralyscie nieodpowiednich
                > mezczyzn, a moze oni uciekaja od was i stad ten zal w waszych
                > wypowiedziach?...tego nie wiem.
                > A tak dla ciekawosci dodam, ze najlepszymi kucharzami sa wlasnie mezczyzni,
                > pozwolcie im czasem pogotowac. Oni naprawde to lubia:))
                > I jeszcze jedno. Co znacza slowa : "czy tworzycie jednosc z zona"? Jaka
                > jednosc? A kto chce jednosci?.... tu ma byc milosc i troche roznic dla
                > urozmaicenia zwiazku. Chcecie sie zanudzic na smierc???
                >
                > Pozdrawiam
                > Gocha


                Gocha podpielas sie pode mnie i domyslam sie,iz ta czesc tekstu ponizej jest
                do wielokropka?!!!
                > Tak sobie siedze, czytam i dochodze do okrutnych wnioskow.
                > Wiecie co, nigdy nie przyszlo mi do glowy, ze kobieta jest od sprzatania,
                > gotowania, prania i jeszcze Bog jeden wie od czego.... Od razu przychodzi mi
                na
                >
                > mysl tekst z "Seksmisji" ....kelnerka na bankiecie zycia mezczyzn... .
                Przeciez
                >
                > to absurd!!!
                > aha...okrutny wniosek: jedynie nieszczesliwe kobiety, ktore same pozwolily
                > sobie na zle traktowanie (to dziala w dwie strony, nie zapominajcie),
                obwiniaja
                >
                > mezczyzn za swoj ciezki los. Moze po prostu wybralyscie nieodpowiednich
                > mezczyzn, a moze oni uciekaja od was i stad ten zal w waszych
                > wypowiedziach?...tego nie wiem.
                > A tak dla ciekawosci dodam, ze najlepszymi kucharzami sa wlasnie mezczyzni,
                > pozwolcie im czasem pogotowac. Oni naprawde to lubia:))

                Co do gotowania to w pelni popieram. Robie wysmienita szynke z morelami i nie
                tylko ( zona sama potwierdzi i nie tylko ona), tak na marginesie, mezczyzni sa
                dobrymi kucharzami poniewarz maja wiecej kubkow smakowych na jezyku i bardziej
                czuly wech, pewno prehistoryczna pozostalosc, zreszta jak pare innych np.
                (orientacja w terenie).

                Natomias to zdanie odczytuje jako 'wrzucenie kamyka do mojego ogrodka':
                > Co znacza slowa : "czy tworzycie jednosc z zona"? Jaka
                > jednosc? A kto chce jednosci?.... tu ma byc milosc i troche roznic dla
                > urozmaicenia zwiazku. Chcecie sie zanudzic na smierc???

                Wedlug badan psychologow najdluzsze sa zwiazki osob posiadajacych jednosc
                przekonan np. tak jak wielokropek - szowinista ze swoim robotem kucharko -
                sprzataczka, ktory w odpowiednich mometach 'pochalasuje' w mieszkaniu......
                lub mozna stwozyc zwiazek partnerski, ale zeby to zaistnialo musi byc ta
                jednosc, inaczej mozna sie zagryzc np. szowinista + feministka itd. przykladow
                jak i z jednej tak i z drugiej strony mozna mnozyc.

                > tu ma byc milosc i troche roznic dla
                > urozmaicenia zwiazku.

                W pelni sie z toba zgadzam!!!Tylko, gdy tych roznic (oczywiscie zalezy to
                jakie one sa np. ja lubie fotografowac, a zona chodzic na spacery - roznica?
                alez tak!!! przeszkadzajaca? nie sadze) jest za duzo to wytrzymanie z soba
                staje sie niemozliwe, po prostu wszystko zalezy jakie to sa roznice i jaki
                jest wasz system wartosci.
                Z mojego wczesniejszego komentarza mozna bylo odczytac, iz glownie chodzi mi
                o roznice swiatopogladowe i tutaj rowniez
                > troche roznic dla
                > urozmaicenia zwiazku.
                nie zaszkodzi, grunt,aby te roznice nie byly fundamentalne - fundamentem
                twoich przekonan.

                Pozdrowia Janusz - druga polowa Camrut


                • Gość: Gocha Re: PISs na goscia: .........,Wpiszcie sie ludzie IP: *.crowley.pl 07.05.03, 11:56
                  Jak napisales, podpielam sie pod Ciebie - to fakt niezaprzeczalny. Ale
                  odpowiedz moja dotyczyla wszystkiego co piszecie Ty, Twoja zona i wielokropek.
                  I tak naprawde kazde z Was, a raczej Nas ma troche badz sporo racji w tym co
                  pisze....
                  A cala ta dyskusja do niczego nas nie zaprowadzi i wszyscy doskonale zdajemy
                  sobie z tego sprawe.
                  Dlatego zakonczmy walke plci i nauczmy sie razem zyc:)

                  Serdecznie pozdrawiam Ciebie i Twoja zone

                  Gocha.
                  • Gość: 2 polowa Camrut WYMIANA POGLADOW, ARGUMENTOW miedzy ciekawymi.... IP: *.echostar.pl 07.05.03, 12:52
                    Gość portalu: Gocha napisał(a):

                    > Jak napisales, podpielam sie pod Ciebie - to fakt niezaprzeczalny. Ale
                    > odpowiedz moja dotyczyla wszystkiego co piszecie Ty, Twoja zona i
                    wielokropek.
                    > I tak naprawde kazde z Was, a raczej Nas ma troche badz sporo racji w tym co
                    > pisze....
                    > A cala ta dyskusja do niczego nas nie zaprowadzi i wszyscy doskonale zdajemy
                    > sobie z tego sprawe.
                    > Dlatego zakonczmy walke plci i nauczmy sie razem zyc:)
                    >
                    > Serdecznie pozdrawiam Ciebie i Twoja zone
                    >
                    > Gocha.

                    Nie jestem idealistom i nie wierze w prawde obiektywna, ale nie dostrzegam
                    prawdy w wypowiedziach wielokropka, no chyba, ze w samym istnieniu
                    takich "ludzi" - konserw jak on, tylko tyle, jezeli ty widzisz prawde w jego
                    wypowiedziach, a ja ja zanegowalem to prosze Ciebie przytocz ja....chetnie z
                    toba podyskutuje o tym...
                    Czy dyskusja do czegosc 'zaprowadzi' to zalezy tylko od dyskutantow.
                    Masz racje,ze w przypadku wielokropka do niczego, on nie jest otwarty na
                    rzadne argumenty, ba...malo tego do zadnych sie nie potrafi ustosunkowac, a na
                    brak spojnosci i logicznosci w swoich wypowiedziach reaguje tylko inwektywami,
                    no coz ...z takimi konserwami ja rowniez.
                    Dlatego wystosowalem apel 'nie rozmawiajcie z nim szkoda waszego czasu!!!',
                    ten 'mezczyzna' pozostaje gluchy na argumenty, ale nadal wierze, ze nie
                    wszyscy sa tacy jak on!!! a WYMIANA POGLADOW, ARGUMENTOW miedzy ciekawymi
                    ludzmi tylko moze ciebie wzbogacic i nie jest strata czasu!!!
                    Przepraszam Ciebia, ale nie lubie byc wrzucany do jednego worka z takimi
                    goscmi jak .......,.

                    pozdrowienia Janusz
                    p.s.> Dlatego zakonczmy walke plci i nauczmy sie razem zyc:) w pelni popieram.
                    • Gość: Gocha Re: WYMIANA POGLADOW, ARGUMENTOW miedzy ciekawymi IP: *.crowley.pl 07.05.03, 13:20
                      Nie chce nikogo obrazic ale dla mnie jest strata czasu kontynuowanie tej
                      rozmowy. Dane z poradnikow, czy wyniki badan psychologow nie sa wystarczajace,
                      to zycie jest najlepszym nauczycielem.

                      Wybacz, ale odnosze wrazenie, ze cokolwiek ktokolwiek napisze – będzie wg
                      Ciebie zle.
                      Moge sie oczywiscie mylic i oby tak bylo.


                      Gocha
                      • Gość: 2 polowa Camrut Re: WYMIANA POGLADOW, ARGUMENTOW miedzy ciekawymi IP: *.echostar.pl 07.05.03, 13:40
                        Gość portalu: Gocha napisał(a):

                        > Nie chce nikogo obrazic ale dla mnie jest strata czasu kontynuowanie tej
                        > rozmowy. Dane z poradnikow, czy wyniki badan psychologow nie sa
                        wystarczajace,
                        >
                        > to zycie jest najlepszym nauczycielem.
                        >
                        > Wybacz, ale odnosze wrazenie, ze cokolwiek ktokolwiek napisze – będzie wg
                        >
                        > Ciebie zle.
                        > Moge sie oczywiscie mylic i oby tak bylo.
                        >
                        >
                        > Gocha

                        I tak jest, z niektorymi twoimi wypowiedziami sie zgadzam, a z niektorymi
                        polemizuje i to wszystko.
                        > tu ma byc milosc i troche roznic dla
                        > urozmaicenia zwiazku
                        Z tym zdaniem rowniez sie zgodzilem, malo tego wyjasnilem dokladniej o co mi
                        chodzilo( poza tym nie ma 2 takich samych osob, wszyscy sie roznimy).

                        > Dane z poradnikow, czy wyniki badan psychologow nie sa wystarczajace,
                        >
                        > to zycie jest najlepszym nauczycielem.

                        Co do tego zdania to rowniez sie z nim zgadzam, nie rozumie tylko dlaczego
                        mialby byc to przytyk do mnie?( nigdy tez nie przeczytalem, zadnego
                        poradnika...no,chyba ze dotyczacego fotografowania).
                        Jezeli juz przytaczam wypowiedzi psychologow, to obficie 'okraszam' je
                        przykladami z zycia wzietymi!!!
                        Poza tym nie przypominam sobie, abym nie zgadzal sie z jakas Twoja wypowiedzia
                        dotyczaca Twojego stosunku do spraw damsko meskich (jezeli Ty masz inne zdanie
                        to napisz), ja tylko nie chce byc stawiany w jednym rzadku z ..........,.

                        pozdrowienia Janusz
                        • Gość: Gocha Re: WYMIANA POGLADOW, ARGUMENTOW miedzy ciekawymi IP: *.crowley.pl 07.05.03, 13:54
                          Nie chcesz byc stawiany w jednym rzadku z Mr ......, co potrafie zrozumiec
                          jedynie z racji tego, ze wasze poglady (wg was) sa rozne. Ja natomiast
                          czesciowo zgadzam sie z tym co Ty piszesz jaki i z tym co pisze Mr ...... .
                          Dlatego wlasnie traktuje was jako rownorzednych partnerow do rozmowy.

                          Malgorzata
                          • Gość: 2 polowa Camrut Re: WYMIANA POGLADOW, ARGUMENTOW miedzy ciekawymi IP: *.echostar.pl 07.05.03, 14:22
                            Gość portalu: Gocha napisał(a):

                            > Nie chcesz byc stawiany w jednym rzadku z Mr ......, co potrafie zrozumiec
                            > jedynie z racji tego, ze wasze poglady (wg was) sa rozne. Ja natomiast
                            > czesciowo zgadzam sie z tym co Ty piszesz jaki i z tym co pisze Mr ...... .
                            > Dlatego wlasnie traktuje was jako rownorzednych partnerow do rozmowy.
                            >
                            > Malgorzata

                            Wg was? a wedlug Ciebie?
                            Z jakimi stwierdzeniami ....., sie zgadzasz, a ja je neguje?, z tym,ze
                            kobieta powinna posprzatac i tak sie rozerwac, a nie zawracac mezusiowi glowe?
                            Z tymi wszystkimi konserwatystycznymi zabobonami?
                            Poza tym,mnie nie opisuje zdanie, wielokropka:

                            ) Wolno mi miec swoje zdanie, nawet jezeli jest ono nie
                            ) sluszne.

                            Gorace pozdrowienia przesyla Janusz


                            • Gość: Gocha Re: WYMIANA POGLADOW, ARGUMENTOW miedzy ciekawymi IP: *.crowley.pl 07.05.03, 15:08
                              Moze przeoczylam ktoras z wypowiedzi Mr...., ale w zadnej nie przeczytalam nic
                              podobnego o czym wspomniales, cytuje:

                              kobieta powinna posprzatac i tak sie rozerwac, a nie zawracac mezusiowi glowe?
                              Z tymi wszystkimi konserwatystycznymi zabobonami?

                              Przeczytalam natomiast zupelnie cos przeciwnego. Tajemnica tkwi w
                              interpretacji....pytanie tylko, kto ma racje:)))

                              Malgorzata
                              • Gość: 2 polowa Camrut Re: WYMIANA POGLADOW, ARGUMENTOW miedzy ciekawymi IP: *.echostar.pl 07.05.03, 15:35
                                Gość portalu: Gocha napisał(a):

                                > Moze przeoczylam ktoras z wypowiedzi Mr...., ale w zadnej nie przeczytalam
                                nic
                                > podobnego o czym wspomniales, cytuje:
                                >
                                > kobieta powinna posprzatac i tak sie rozerwac, a nie zawracac mezusiowi
                                glowe?
                                > Z tymi wszystkimi konserwatystycznymi zabobonami?
                                >
                                > Przeczytalam natomiast zupelnie cos przeciwnego. Tajemnica tkwi w
                                > interpretacji....pytanie tylko, kto ma racje:)))
                                >
                                > Malgorzata


                                Nie wiem Malgosiu co przeczytalas, poniewaz ja przeczytalem to co napisal
                                wielokropek,czyli:

                                > Powiedzialbym byc moze: wez no sliczna zajrzyj
                                na
                                >
                                > odkurzacz czy sie nie zakurzyl zbytnio i pohalasuj lepiej troche
                                w
                                >
                                > domu, bo ostatnio jest cos za cicho, czy cos w tym sensie. Tu
                                > macie durne (bo te madrzejsze sie nie odwaza) feministki okazje
                                sie
                                > wykrzyczec do czego i po co ja mam zone. Powiem wam do czego:
                                > do sprzatania, gotowania, prania, pilnowanie moich dzieci dla
                                > mnie.......dopiszcie cos jeszcze, bo moja inteligencja slow nie
                                > znachodzi.

                                Rzeczywiscie tajemnica tkwi w interpretacji.
                                Poza tym, czyzby twoja interpretacja slow wielokropka ulegla zmianie, poniewaz
                                to nie ja napisalem, tylko ty:

                                > Tak sobie siedze, czytam i dochodze do okrutnych wnioskow.
                                > Wiecie co, nigdy nie przyszlo mi do glowy, ze kobieta jest od sprzatania,
                                > gotowania, prania i jeszcze Bog jeden wie od czego.... Od razu przychodzi mi
                                na
                                >
                                > mysl tekst z "Seksmisji" ....kelnerka na bankiecie zycia mezczyzn... .
                                Przeciez
                                >
                                > to absurd!!!


                                I apiat:

                                > Tajemnica tkwi w
                                > interpretacji....pytanie tylko, kto ma racje:)))

                                Janusz





                                • Gość: Gocha Re: WYMIANA POGLADOW, ARGUMENTOW miedzy ciekawymi IP: *.crowley.pl 07.05.03, 15:43
                                  A czy nie wyczules ironii w slowach Mr.....?
                                  Nadal podtrzymuje: tajemnica tkwi w interpretacji

                                  Pozdrawiam
                                  Malgorzata
                                  • Gość: 2 polowa Camrut Re: WYMIANA POGLADOW, ARGUMENTOW miedzy ciekawymi IP: *.echostar.pl 07.05.03, 16:13
                                    Gość portalu: Gocha napisał(a):

                                    > A czy nie wyczules ironii w slowach Mr.....?
                                    > Nadal podtrzymuje: tajemnica tkwi w interpretacji
                                    >
                                    > Pozdrawiam
                                    > Malgorzata

                                    Tak wyczulem ironie, ale w stosunku do kobiet.
                                    A ty wyczulas? Jezeli tak to po co byl ten pierwszy tekst? Do czyich
                                    wypowiedzi go odnosilas?, do moich? czy do wielokropka!

                                    > Nadal podtrzymuje: tajemnica tkwi w interpretacji

                                    Janusz
                                    • Gość: Gocha Re: WYMIANA POGLADOW, ARGUMENTOW miedzy ciekawymi IP: *.crowley.pl 07.05.03, 16:28
                                      Alez oczywiscie, ze ironia w stosunku do kobiety, do kobiety z ktora rozmawial.
                                      Coz, nie moja wina, ze akurat odpowiadal kobiecie. Nie wyciagajmy zbyt
                                      pochopnie wnioskow.
                                      Od pierwszej wypowiedzi Mr... zostal zaatakowany tylko dlatego, ze napisal
                                      prawde. Tak! my kobiety chcemy sie podobac mezczyznom, a nie jak niektore
                                      twierdza same sobie. Pisze to w imieniu moim i znajomych mi kobiet.
                                      I od tego sie zaczela nagonka na MR..... .
                                      Nie mowie, ze zgadzam sie z nim w kazdej kwestii, ale jak juz wczesniej
                                      wspomnialam kazdy z nas ma sporo racji w tym co pisze.

                                      serdecznie pozdrawiam i do poczytania jutro

                                      Malgorzata
                                      • Gość: 2 polowa Camrut Re: WYMIANA POGLADOW, ARGUMENTOW miedzy ciekawymi IP: *.echostar.pl 07.05.03, 16:48
                                        Gość portalu: Gocha napisał(a):

                                        > Alez oczywiscie, ze ironia w stosunku do kobiety, do kobiety z ktora
                                        rozmawial.
                                        >
                                        > Coz, nie moja wina, ze akurat odpowiadal kobiecie. Nie wyciagajmy zbyt
                                        > pochopnie wnioskow.
                                        > Od pierwszej wypowiedzi Mr... zostal zaatakowany tylko dlatego, ze napisal
                                        > prawde. Tak! my kobiety chcemy sie podobac mezczyznom, a nie jak niektore
                                        > twierdza same sobie. Pisze to w imieniu moim i znajomych mi kobiet.
                                        > I od tego sie zaczela nagonka na MR..... .
                                        > Nie mowie, ze zgadzam sie z nim w kazdej kwestii, ale jak juz wczesniej
                                        > wspomnialam kazdy z nas ma sporo racji w tym co pisze.
                                        >
                                        > serdecznie pozdrawiam i do poczytania jutro
                                        >
                                        > Malgorzata


                                        NIE PRAWDA, wielokropek napisal:

                                        'Nigdy bym nie
                                        wystapil w roli pantoflarza i bluzgac facetowi, kiedy zona sama
                                        sie tego dopraszala (zaznaczam, to nie ja pierwszy zaczalem komentowac
                                        jej wypowiedzi). Powiedzialbym byc moze: wez no sliczna zajrzyj na
                                        odkurzacz czy sie nie zakurzyl zbytnio i pohalasuj lepiej troche w
                                        domu, bo ostatnio jest cos za cicho, czy cos w tym sensie. Tu
                                        macie durne (bo te madrzejsze sie nie odwaza) feministki okazje sie
                                        wykrzyczec do czego i po co ja mam zone. Powiem wam do czego:
                                        do sprzatania, gotowania, prania, pilnowanie moich dzieci dla
                                        mnie.......dopiszcie cos jeszcze, bo moja inteligencja slow nie
                                        znachodzi.'

                                        To sa slowa skierowane do kobiety?!, bo jestem pewien, ze do mnie, poza tym to
                                        jest podpiete pode mnie.


                                        Tak swoja droga to szarmancki on jest strasznie;)))))
                                        'Nigdy bym nie
                                        wystapil w roli pantoflarza i bluzgac facetowi, kiedy zona sama
                                        sie tego dopraszala(zaznaczam, to nie ja pierwszy zaczalem komentowac
                                        jej wypowiedzi).'

                                        Caly czas pozostaje otwarta kwestia: dlaczego ty napisalas to:

                                        'Tak sobie siedze, czytam i dochodze do okrutnych wnioskow.
                                        Wiecie co, nigdy nie przyszlo mi do glowy, ze kobieta jest od sprzatania,
                                        gotowania, prania i jeszcze Bog jeden wie od czego.... Od razu przychodzi mi
                                        na
                                        mysl tekst z "Seksmisji" ....kelnerka na bankiecie zycia mezczyzn... .
                                        Przeciez
                                        to absurd!!!'

                                        na jakiej podstawie Ty to napisalas?, chyba nie na podstawie ironicznej
                                        wypowiedzi wielokropka;)))))))))))))))!!!!.

                                        Janusz
                                      • Gość: 2 polowa Camrut Re: WYMIANA POGLADOW, ARGUMENTOW miedzy ciekawymi IP: *.echostar.pl 07.05.03, 17:22
                                        Gość portalu: Gocha napisał(a):

                                        > Alez oczywiscie, ze ironia w stosunku do kobiety, do kobiety z ktora
                                        rozmawial.
                                        >
                                        > Coz, nie moja wina, ze akurat odpowiadal kobiecie. Nie wyciagajmy zbyt
                                        > pochopnie wnioskow.
                                        > Od pierwszej wypowiedzi Mr... zostal zaatakowany tylko dlatego, ze napisal
                                        > prawde. Tak! my kobiety chcemy sie podobac mezczyznom, a nie jak niektore
                                        > twierdza same sobie. Pisze to w imieniu moim i znajomych mi kobiet.
                                        > I od tego sie zaczela nagonka na MR..... .
                                        > Nie mowie, ze zgadzam sie z nim w kazdej kwestii, ale jak juz wczesniej
                                        > wspomnialam kazdy z nas ma sporo racji w tym co pisze.
                                        >
                                        > serdecznie pozdrawiam i do poczytania jutro
                                        >
                                        > Malgorzata

                                        Jestem ciekaw w ktorych kwestiach nie zgadzasz sie z nim?
                                        I jeszcze jedno, ja nie wypowiadalem sie na ten temat:

                                        > Tak! my kobiety chcemy sie podobac mezczyznom, a nie jak niektore
                                        > twierdza same sobie.

                                        wiec, jesli sie podpinasz pode mnie i dyskutujesz ze mna to skup sie na tym co
                                        ja pisze, jezeli nie podoba sie tobie krytyka wielokropka za zdanie
                                        umieszczone powyzej, to odsylam cie do osob, ktore jego za to krytykuja,
                                        uwierz mi one beda bardziej kompetentne w tej kwesti.
                                        Ja jestem i poczuwam sie do odpowiedzialnosci tylko za to co sam napisalem.


                                        Janusz
                                        • Gość: .................. Re: WYMIANA POGLADOW, ARGUMENTOW miedzy ciekawymi IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 08.05.03, 05:37
                                          Gość portalu: 2 polowa Camrut napisał(a):

                                          > Ja jestem i poczuwam sie do odpowiedzialnosci tylko za to co sam napisalem.
                                          >
                                          Takis bohater, wyrzekasz sie juz "racji" swojej zonki ? Zapomniales
                                          jak rzekomo siedziales u jej boku (ponoc) i sie nasmiechiwales nade
                                          mna, bo to ona wszystko co pisala bylo "racja" i sluszne?! Sam
                                          napisales do mnie, ze "oczywiscie nie masz racji". Teraz zmieniasz
                                          zdanie? Czyli mam dostac po mordzie za nic? Zawiodles mnie
                                          zupelnie bohaterze. Ja sie slow swojej zony nie wypieram(wtedy
                                          kiedy uznalem je za sluszne) i zawsze poczuje sie do
                                          odpowiedzialnosci by je bronic. Gocha choc kobieta potrafi mnie
                                          rozumiec (przynajmniej z ta ironia) a ty jako (rzekomy) chlop nie.
                                          Gorzej baby jestes (bez obrazy dla kobiet).
                                          • Gość: 2 polowa Camrut Re: WYMIANA POGLADOW, ARGUMENTOW miedzy ciekawymi IP: *.echostar.pl 08.05.03, 11:02
                                            Gość portalu: .................. napisał(a):

                                            > Gość portalu: 2 polowa Camrut napisał(a):
                                            >
                                            > > Ja jestem i poczuwam sie do odpowiedzialnosci tylko za to co sam napisalem
                                            > .
                                            > >
                                            > Takis bohater, wyrzekasz sie juz "racji" swojej zonki ?
                                            Zapomniales
                                            >
                                            > jak rzekomo siedziales u jej boku (ponoc) i sie nasmiechiwales
                                            nade
                                            > mna, bo to ona wszystko co pisala bylo "racja" i sluszne?! Sam
                                            > napisales do mnie, ze "oczywiscie nie masz racji". Teraz
                                            zmieniasz
                                            > zdanie? Czyli mam dostac po mordzie za nic? Zawiodles mnie
                                            > zupelnie bohaterze. Ja sie slow swojej zony nie wypieram(wtedy
                                            > kiedy uznalem je za sluszne) i zawsze poczuje sie do
                                            > odpowiedzialnosci by je bronic. Gocha choc kobieta potrafi mnie
                                            > rozumiec (przynajmniej z ta ironia) a ty jako (rzekomy) chlop nie.
                                            > Gorzej baby jestes (bez obrazy dla kobiet).


                                            Glupis i tyle, moja zona jest odpowiedzialna kobieta i potrafi sama zgniesc
                                            taka glizde jak ty , a co do tej mordy to podtrzymuje.
                                            > Gorzej baby jestes (bez obrazy dla kobiet).
                                            ? co za skladnia, logika i zwiezlosc tylko zatracasz zrozumienie.
      • Gość: PISuar Stawiam + IP: *.echostar.pl 05.05.03, 18:06
        PISs na goscia: ..........,
      • Gość: .................. Re: LUDZIE!!!! nie dyskutujcie z tym gosciem: ... IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 05.05.03, 21:38
        Gość portalu: 2 polowa Camrut napisał(a):

        > Oto jego poglady na temat dyskusji:
        >
        > ) Wolno mi miec swoje zdanie, nawet jezeli jest ono nie
        > ) sluszne.
        >
        > I po co dyskutowac z takim gosciem!!!!!!!!!
        > NIE MA SENSU!!!!!!!!
        > SZKODA CZASU!!!!!!!
        >
        > pozdrowienia dla wszystkich: druga polowa Camrut
        Widzisz idiotko, ja dopuszczam mozliwosc, ze moje zdanie (opinia)
        moze byc nie sluszna, nie prawidlowa itp. Twoja zarozumialosc na to
        nie pozwala. Nie bez przyczyny jestes nieszczesliwa feministka.
        • Gość: lady Re: LUDZIE!!!! nie dyskutujcie z tym gosciem: ... IP: *.prodigy.net.mx 05.05.03, 22:58
          no i gdzie to, twoje uwielbienie dla kobiet, o ktorym tak sie
          rozpisywales???????????????
        • Gość: 2 polowa Camrut Re: LUDZIE!!!! nie dyskutujcie z tym gosciem: ... IP: *.echostar.pl 05.05.03, 23:51
          Gość portalu: .................. napisał(a):

          > Gość portalu: 2 polowa Camrut napisał(a):
          >
          > > Oto jego poglady na temat dyskusji:
          > >
          > > ) Wolno mi miec swoje zdanie, nawet jezeli jest ono nie
          > > ) sluszne.
          > >
          > > I po co dyskutowac z takim gosciem!!!!!!!!!
          > > NIE MA SENSU!!!!!!!!
          > > SZKODA CZASU!!!!!!!
          > >
          > > pozdrowienia dla wszystkich: druga polowa Camrut
          > Widzisz idiotko, ja dopuszczam mozliwosc, ze moje zdanie (opinia)
          > moze byc nie sluszna, nie prawidlowa itp. Twoja zarozumialosc na
          to
          >
          > nie pozwala. Nie bez przyczyny jestes nieszczesliwa feministka.

          Jezeli nie wierzysz w moje istnienie to sie ze mna spodkaj, mysle,ze dobre
          manto przywroci tobie wiare w moje istnienie.

          > > ) Wolno mi miec swoje zdanie, nawet jezeli jest ono nie
          > > ) sluszne.

          Poza tym nie rozumiesz tego co piszesz, oczywiscie,ze twoje opinie sa nie
          sluszne, kwestia lezy w tym,ze ty je podtrzymujesz i nie zmieniasz swojego
          zdania, nawet nie probujesz nic uargumenowac, umiesz rzucac tylko wyzwiskami,
          zero argumentow malo tego, nawet nie probujesz ustosunkowac sie do moich, ani
          do mojej zony.
          Tak swoja droga to nie potrafisz odczytywac ktora z polci pisze.
          Moja zona nie jest nieszczesliwa,a jezeli mnie nazywasz feministka, to wole
          byc feminista niz konserwatysta.
          Nie bez przyczyny jestes zakompleksionym, malym, zagubionym chlopczykiem.
          • Gość: .................. Re: LUDZIE!!!! nie dyskutujcie z tym gosciem: ... IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 06.05.03, 03:08
            Gość portalu: 2 polowa Camrut napisał(a):


            > Poza tym nie rozumiesz tego co piszesz, oczywiscie,ze twoje opinie sa nie
            > sluszne, kwestia lezy w tym,ze ty je podtrzymujesz i nie zmieniasz swojego
            > zdania, nawet nie probujesz nic uargumenowac, umiesz rzucac tylko wyzwiskami,
            > zero argumentow malo tego, nawet nie probujesz ustosunkowac sie do moich, ani
            > do mojej zony.
            > Tak swoja droga to nie potrafisz odczytywac ktora z polci pisze.
            > Moja zona nie jest nieszczesliwa,a jezeli mnie nazywasz feministka, to wole
            > byc feminista niz konserwatysta.
            > Nie bez przyczyny jestes zakompleksionym, malym, zagubionym chlopczykiem.
            Jestes tak zalosna, ze az mnie ciebie zal. A kto powiedzial, ze
            twoje opinie sa sluszne? Ty? Mozesz sobie powtarzac je w kolko ile
            chcesz, to i tak niczego nie zmieni. Twoj problem (jeden z nich)
            polega na tym, ty wiesz najlepiej czyje opinie sa sluszne a czyje
            nie.Masz nawet gwarancje swojej "racji". Napisalem, wolno mi miec
            swoje zdanie, choc moze byc ono nie sluszne, a ty mi tu to
            wytykasz jako glupote. Powiem ci cos wiecej, a wlasciwie odpowiem
            retorycznie na ten zarzut. Jezeliby wszyscy mieli SLUSZNE zdania
            to nikt z nikim i nigdy by sie nie klocil. Mysle, ze potrafisz
            zrozumiec choc to. Ocene slusznosci w wypowiedziach pozostaw juz
            komu innemu. Koncze juz z toba slodka feministko. Dziekuje za
            rozrywke, choc musze przyznac byla ona niezaprzyjemna.
            • Gość: 2 polowa Camrut Re: LUDZIE!!!! nie dyskutujcie z tym gosciem: ... IP: *.echostar.pl 06.05.03, 03:58
              Gość portalu: .................. napisał(a):

              > Gość portalu: 2 polowa Camrut napisał(a):
              >
              >
              > > Poza tym nie rozumiesz tego co piszesz, oczywiscie,ze twoje opinie sa nie
              > > sluszne, kwestia lezy w tym,ze ty je podtrzymujesz i nie zmieniasz swojego
              >
              > > zdania, nawet nie probujesz nic uargumenowac, umiesz rzucac tylko wyzwiska
              > mi,
              > > zero argumentow malo tego, nawet nie probujesz ustosunkowac sie do moich,
              > ani
              > > do mojej zony.
              > > Tak swoja droga to nie potrafisz odczytywac ktora z polci pisze.
              > > Moja zona nie jest nieszczesliwa,a jezeli mnie nazywasz feministka, to wol
              > e
              > > byc feminista niz konserwatysta.
              > > Nie bez przyczyny jestes zakompleksionym, malym, zagubionym chlopczykiem.
              > Jestes tak zalosna, ze az mnie ciebie zal. A kto powiedzial, ze
              > twoje opinie sa sluszne? Ty? Mozesz sobie powtarzac je w kolko
              ile
              > chcesz, to i tak niczego nie zmieni. Twoj problem (jeden z nich)
              > polega na tym, ty wiesz najlepiej czyje opinie sa sluszne a
              czyje
              >
              > nie.Masz nawet gwarancje swojej "racji". Napisalem, wolno mi miec
              > swoje zdanie, choc moze byc ono nie sluszne, a ty mi tu to
              > wytykasz jako glupote. Powiem ci cos wiecej, a wlasciwie odpowiem
              > retorycznie na ten zarzut. Jezeliby wszyscy mieli SLUSZNE
              zdania
              > to nikt z nikim i nigdy by sie nie klocil. Mysle, ze potrafisz
              > zrozumiec choc to. Ocene slusznosci w wypowiedziach pozostaw juz
              > komu innemu. Koncze juz z toba slodka feministko. Dziekuje za
              > rozrywke, choc musze przyznac byla ona niezaprzyjemna.


              Znowu sie pomyliles co do pulci!!!!


              > Napisalem, wolno mi miec
              > swoje zdanie, choc moze byc ono nie sluszne, a ty mi tu to
              > wytykasz jako glupote.

              Nie mylisz sie napisales cos innego:

              ) Wolno mi miec swoje zdanie, nawet jezeli jest ono nie
              ) sluszne.

              WIDZISZ TERAZ ROZNICE?
              oj chyba niestety nie:
              "choc moze byc ono nie sluszne"-zaklada to jakas nikla reforme przekonan
              i dopuszcza ich zmiane
              "nawet jezeli jest ono nie sluszne"- totalna KONSERWA- mam swoje zdanie i
              juz,a co moge je miec bez wzgledu na otaczajaca rzeczywistosc!!!

              A co do twojej glupoty to przeczytaj wszystkie moje wypowiedzi jeszcze raz
              tylko uwazniej i SKUP SIE "czlowieku, SKUP SIE...to wtedy zrozumiesz dlacz
              uwazam, iz glubszys od liscia klonowego...
              A sa tam i przyklady i argumenty opisujaca moja teze, w przeciwienstwie do
              twoich wypocin - nie trzymajacych sie kupy!!!!!!!
    • Gość: Yanush Re: O pierś IP: *.3.pl 05.05.03, 17:53
      Kiedy widzę te dwa pasztety z OŚKI nie dziwi mnie, że zirytowała
      je zgrabna "trójka". One nie wybrały sobie roli feministek - to
      los je tam wepchnął, bo nikt ich nie chciał. Dla porównania -
      atrakcyjna Pani z radia 94 FM nie widzi niec złego w tej
      reklamie. To proste - tzw. feministki, to po prostu kobiety,
      których nikt nie chce. Dlatego nienawidzą łądniejszych od siebie
      i chcą je usunąć z plakatów, tak aby nie pojawiał się
      niedościgły dla nich wzorzec.
    • defanddumb CO JEST NIE TAK 05.05.03, 19:08
      z tym plakatem?
      Bardzo proszę o wypowiedź kogoś zorientowanego w zagadnieniu. Które jego
      elementy "działają na podświadomość. To zachęcanie do agresji wobec kobiet, do
      ich bicia, gwałcenia i molestowania w pracy.". Bo ja po prostu nie wiem.
      Kurcze - oglądałem ten plakat - i to ze dwie minuty. Już się bać zaczynam, że
      sobie jakąś krzywdę zrobiłem. Które pokłady mej psyche zostały poddane jego
      zdradzieckiemu działaniu? I w jaki sposób?? Pytam, bo sprawa jest poważna -
      jeżeli OŚKA ma rację, to może na jakąś terapię pójdę. Bardzo proszę o konkrety.
    • Gość: facio jak patrzę na te kaszaloty z Ośki .....tzazdro IP: *.chello.pl 05.05.03, 21:01
    • Gość: ketor Re: O pierś IP: *.acn.waw.pl 05.05.03, 23:55
      1. Do Kogo jest ta reklama /do kogo ma trafić/?
      2. Czy w związku z tym należy pozamykać wszystkie tzw. męskie
      magazyny i tą stację radiową?
      3. Byc może,że reklama na plakacie nie była w tym przypadku
      najlepszym miejscem, ale niby gdzie miała się pojawić?
      4. Nie wiem czy lepsze jest słuchanie w reklamach o miesięcznych
      krwawieniach w czasie np.kolacji./ to oczywiście wszystkie
      dzieci powinny oglądać?/
      5. Jeżeli profil radia nie odpowiada można je po prostu
      wyłączyć, ja dzięki artykułowi i dyskusji zacznę go słuchać
      • Gość: lolyta Re: O pierś IP: *.dialup.mindspring.com 06.05.03, 15:18
        Gość portalu: ketor napisał(a):


        > 4. Nie wiem czy lepsze jest słuchanie w reklamach o miesięcznych
        > krwawieniach w czasie np.kolacji./ to oczywiście wszystkie
        > dzieci powinny oglądać?/

        Krwawienie jest funkcja biologiczna, zupelnie naturalna i jak najbardziej
        dzieci powinny sobie z niej zdawac sprawe. Co nie zmienia faktu, ze mnie
        osobiscie reklamy tamponow i podpasek tez wnerwiaja, (w koncu jak musze sobie
        cos takiego kupic to ide i kupuje niezaleznie od tego czy jest na ten temat
        reklama czy nie) zwlaszcza ze tu gdzie mieszkam to chyba najczestsze reklamy
        skierowane do kobiet - tak, jakby one nic, tylko krwawily, krwawily.... a,
        przepraszam, do KOBIET to sa jeszcze reklamy srodkow czystosci (clorox itp)
        skierowane... tylko dlaczego dla panow jest radio i piers, a dla pan podpaski i
        clorox???
      • Gość: abigail Re: O pierś IP: *.euv-frankfurt-o.de 06.05.03, 18:00
        Gość portalu: ketor napisał(a):

        > 1. Do Kogo jest ta reklama /do kogo ma trafić/?
        Mezczyzn?? Z kompleksami??

        > 2. Czy w związku z tym należy pozamykać wszystkie tzw.
        męskie
        > magazyny i tą stację radiową?
        Magazyny sie kupuje i nikt nikogo do tego nie zmusza.
        Podobnie ze stacja radiowa - mozesz wylaczyc.


        > 3. Byc może,że reklama na plakacie nie była w tym
        przypadku
        > najlepszym miejscem, ale niby gdzie miała się pojawić?
        W magazynach dla mezczyzn. Idealnia trafiona grupa docelowa.

        > 4. Nie wiem czy lepsze jest słuchanie w reklamach o
        miesięcznych
        > krwawieniach w czasie np.kolacji./ to oczywiście wszystkie
        > dzieci powinny oglądać?/
        Wylacz tv jak Ci sie nie podoba.

        > 5. Jeżeli profil radia nie odpowiada można je po prostu
        > wyłączyć, ja dzięki artykułowi i dyskusji zacznę go
        słuchać.
        Plakatu nie mozna wylaczyc
    • Gość: B. Re: O pierś IP: 199.35.143.* 06.05.03, 04:59
      Uwazam, ze plakat jest swietny. Nie widze w nim nic
      uwlaczajacego godnosci kobiety. W czym problem?
    • Gość: oburzony Re: O pierś IP: *.leszno.tpsa.pl 06.05.03, 09:19
      Mam wrażenie że te wszystkim feministkom poprostu chłopa trzeba.
      Jak na razie to one zwiększają swoimi wypowiedziami rzesze
      entyfeministów. A jeżeli chodzi o równouprawnienie to mam
      wrażenie że tymi poszkodowanymi to jesteśmy my mężczyźni. My
      musimy się wykazywać umiejetnościami a panie feministki tylko
      pokrzyczą o równouprawnieniu i co i juz mają gwarantowane
      procentowy udział w rządzie sejmie itp. A niech jakiś mąż przy
      rozwodzie spróbuje powalczyć o prawo do dzieci to sąd przyzma mu
      je dopiero jak matka bedzie zatwardziałom kryminalistką i jak tu
      mówić o równouprawnieniu. U mnie w domu nie mówi się o
      równouprawnieniu a mimo to ja sam od siebie wchodze do kuchni i
      gotuje (bo to lubie , a żona pracuje fizycznie na budowie (bo to
      też lubi). A tak na koniec panie feministki specjalnie dla was
      należało by uruchomic na nowo Oświecim aby was tam zamknąć lub
      wysłać was do krajów Arabskich na jakieś dwa lata wtedy byście
      zrozómiały może co to znaczy brak równouprawnienia.
    • koaa Re: O pierś 06.05.03, 09:29
      Ale interesujący wątek ile ciekawych rzeczy można się dowiedzieć o ludziach

      Ps
      Do Camrut
      “Zanim odpiszesz, przeczytaj kilkakrotnie komentowany tekst, tak radzi sie
      dzieciom, kiedy maja problemy ze zrozumieniem tekstu i interpretacja, czasam
      mozna to odniesc do doroslych, szczegolnie tych, ktorych dotyka ten sam
      problem”
      Niektóre teksty to I czytam z 5 razy I dalej nie wiem o co chodzi :)))))))))))
    • Gość: piotrek Re: O pierś IP: 193.109.115.* 06.05.03, 13:04
      O rany a ja myslalem ze to "Paniom dziekujemy" to kolejny
      manifest homoseksualistow (panow).
      ;)
      • snow.white :)))))))))))) 06.05.03, 13:07
        Gość portalu: piotrek napisał(a):

        > O rany a ja myslalem ze to "Paniom dziekujemy" to kolejny
        > manifest homoseksualistow (panow).
        > ;)

        wtedy by dopiero byla jazda!!!!!! :)))))))))) szkoda,ze homoseksualisci na to
        pierwsi nie wpadli ;)))) hihihi
        • Gość: lady Re: :)))))))))))) IP: 148.228.174.* 06.05.03, 18:34
          >
          > wtedy by dopiero byla jazda!!!!!! :)))))))))) szkoda,ze homoseksualisci na to
          > pierwsi nie wpadli ;)))) hihihi

          ciekawe kto bylby wtedy oburzony;;;;))))))
    • Gość: mouchi Re: O pierś IP: 195.136.95.* 07.05.03, 10:01
      trójka?????????? przecież ten wyprysk ledwo mieści się w jedynce
      • snow.white no wlasnie... 07.05.03, 15:59
        ...porownalam do swoich i tez mi sie jakos tak wydaje :))) trojka to to nie
        jest ;)))))))))
    • Gość: rr44 Re: O pierś IP: *.ppresse.poznan.pl 07.05.03, 15:57
      Kobietą z Ośki też podoba się ten plakat, ale jak to kobiety - z
      pzekory znalazły sobie temat. Nie zastępczy - one chcą, aby o
      kobietach się mówiło. Szkoda tylko, że tyle gadają i wypowiadają
      jakieś bezsensowne tezy
      • Gość: Gocha Re: O pierś IP: *.crowley.pl 07.05.03, 16:10
        O przepraszam, ja nie wyglaszam bezsensownych tez:)

        Pozdrawiam
        Gocha
      • Gość: Gocha Re: O pierś IP: *.crowley.pl 07.05.03, 16:11
        No tak, ale ja to ja:)
    • zuzu206 Re: O pierś 07.05.03, 19:07


      > Uważam że plakat jest świetny (...)

      w pałni się zgadzam. Uważam, że jest dowcipny i na tyle
      wieloznaczny, że każdy może sobie znaleźć jego własną
      interpretację. Mnie osobiście bardzo się podoba. I czy na
      prawdę, trzeba robić takie zamieszanie wokół faktu, że faceci po
      prostu lubią nasze piersi? Czy to na prawdę jest powód, dla
      którego powinniśmy czuć się dyskryminowane? Ja jestem dumna z
      tego, że mam biust!
    • Gość: wassup! Re: O pierś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.03, 20:37
      Myśle że feministki ze zdjęcia by bardzo chętnie miały
      taką "trójkę"....
    • Gość: ogi MĘŻCZYŹNI, KOBIETY I FEMINISTKI IP: 217.11.136.* 08.05.03, 07:54
      Jest on, jest ona i jest ono. To trzecie to właśnie feministki
      bo na pewno do kobiet nie można ich zaliczyć. Wyglądają jak
      brzydsza część rodziny Adamsów - czy ktoś widział ładną "ono". I
      chyba dlatego te frustracje, nienawiść do mężczyzn i idiotyczne
      slogany prosto z seksmisji. Kobieta potrzebuje być zauważona,
      pragnie miłości i one biedaczki tego nigdy nie miały. Zal
      mi "ono".
    • Gość: Piotrek Skuteczność reklamy IP: *.crowley.pl 08.05.03, 13:16
      Nie słucham Radia 94 FM i na pewno nie będę go słuchać. Reklama
      z piersiami była w złym guście i chyba miała trafić do panów o
      dosyć prymitywnej mentalności. Radiu 94 FM dziękujemy.
      • Gość: Anka dzieki Piotrek! IP: *.dip.t-dialin.net 08.05.03, 22:34
        po prostu dzieki i wszystko. milo, ze niektorzy mezczyzni popieraja oburzone
        tym plakatem kobiety
        pozdrowienia
    • Gość: Adek Test IP: *.crowley.pl 08.05.03, 14:15
      Test
    • Gość: przemo Re: O pierś IP: 213.17.244.* 08.05.03, 14:37
      to mnie też kręci
    • Gość: Sijah PRZESTAŃCIE BZDURZYĆ, LEPIEJ ZAJMIJCIE SIE RAKIEM IP: *.univ.gda.pl 08.05.03, 14:37
      Tyle walki o bzdurny bilboard (faktycznie traktujący kobietę jako przedmiot
      seksualny, coś do posiadania przez faceta - ale czy to się nie mieści w
      retoryce promowanego radia? jak tak chcieli, niech sobie mają)!

      Piersi to cud natury? To do cholery zacznijcie wreszcie kobietki i faceci
      walczyć o powszechną profilaktykę raka piersi!!! I nie fetyszyzujcie tych dwóch
      worków (czy sprężystych piłeczek) - to nie one są ważne, ważne jest aby ŻYĆ!

      Proponuję, aby reklamowane radio sypnęło groszem np. na badania genetyczne
      robione na Akademii Medycznej w Szczecinie (określanie nosicielstwa genów BRCA1
      i BRCA2) albo na inny screening raka sutka. I regularnie przypominało swoim
      wiernym słu-macho-m, żeby pilnowali 'swoich' dziewczyn i kobiet - posyłali na
      badania, dopilnowywali samobadań. I żeby zechcieli zrozumieć, że kobieta nie
      kończy się i nie zaczyna na cycach. Może dla maluszków w wieku do lat 2,5 (ale
      i takie mogą dostać mleko z butli, fakt - obcogatunkowe i pachnące gumą smoczka
      a nie mamą, ale zawsze). Trochę szacunku - a nawet podziwu! a już przede
      wszystkim wsparcia - także dla tych kobiet, które wyrwały się przedwczesnej
      śmierci, i teraz swoje piersi lub pierś na noc odkładają do pudełka.
      • Gość: lolyta popieram IP: *.dialup.mindspring.com 08.05.03, 17:15
        Szkoda, ze tak malo tu rownie sensownych wypowiedzi.
        Panie z OSKI - jakkolwiek jestem w stanie zrozumiec ich reakcje, choc uwazam,
        ze mocno nia sobie i innym feministkom zaszkodzily - powinny wziac sobie ta
        uwage do serca. I zamiast lansowac penisa na sznurku (choc szczerze zaluje, ze
        nie dane mi bylo tego zobaczyc) - na pewno lepsza publicity by sobie zrobily,
        promujac walke z rakiem piersi - mimo wszystko lepiej piersi miec, nawet jesli
        sa utozsamiane z zabawka, niz nie miec ich w ogole.
        • Gość: Sahija Re: popieram IP: *.univ.gda.pl 08.05.03, 21:18
          Zgadzam się, ale niezupełnie ;)

          Prawda jest taka - lepiej żyć bez piersi, czy z piersią po rekonstrukcji (tak
          czy inaczej na "zewnątrz" wygląda się nieźle, nikt kto nie wie, nawet na plaży
          czy basenie, się nie połapie), niż umierać i umrzeć na raka.

          Profilaktyka oznacza wczesne wykrywanie raka.

          Raka sutka nie wybieramy (no, niektórzy twierdzą, że owszem, łykając pigułki,
          ale nie mam na to jednoznacznych dowodów), zazwyczaj dziedziczymy skłonność aby
          na niego zapaść, ale i tak ileś tam procent zachorowań to loteria i pech (można
          się bronić, karmiąc naturalnie, nawiasem mówiąc, ale to tylko zmniejszanie
          ryzyka). Każdą może trafić. Tak jak trafia jedną na osiem Amerykanek.

          Profilaktyka oznacza - ciach! (więcej lub mniej) lub ciach! i leki - GDY JEST
          JESZCZE SZANSA NA ZDROWIE. Czyli jak najszybciej. Nie ma cyca (zasadniczo), nie
          ma raka, jest życie.

          Dlatego się nie zrozumiałyśmy - nie ma co żałować cycków. Nie ma co
          fetyszyzować cycków. Kobieta na cyckach się nie zaczyna i nie kończy. A
          dziewczyny po mastektomii też muszą jakoś żyć. Też mają prawo czuć się dobrze.
          Bez ustawicznego nękania wizerunkiem Wielkiego Jędrnego Cyca.

          Sorry, może jestem zgryźliwa. Ale znam kilka osób już bez. I znam jedną, u
          której wykryto tego banalnego (w porównaniu do innych) raka za późno. I
          wkurzyłam się nieco, gdy pod tytułem "Walka o pierś" czy jakoś tak zastałam
          takie bzdety, za przeproszeniem.

          Skoro to radia dla facetów takie (jak wskazuje artykuł) fajne... może by
          wychowało nieco swoich panów a propos raka sutka? Bo to choroba coraz
          powszechniejsza... coraz powszechniejsza...
          • Gość: Sijah Re: popieram IP: *.univ.gda.pl 08.05.03, 21:21
            Znowu mi się nick pomieszał :)))
            ale to ja
            • Gość: lolyta Re: popieram IP: *.dialup.mindspring.com 09.05.03, 04:48
              Ja oczywiscie uwazam, ze lepiej miec ZDROWE piersi a nie piersi w ogole, nawet
              jesli niektorzy patrza na nie jak na zabawke, to mialam na mysli. Fanka plakatu
              z pokretlami jakas szczegolna nie jestem, niemniej uwazam, ze lepiej dla
              wizerunku OSKI by bylo, gdyby lansujac plakat "alternatywny" bardziej sie
              skupily na pokazaniu piersi od innej, mniej "konsumpcyjno-rozrywkowej" strony,
              (i moze wlasnie powinny sie skupic na raku i na tym, jak fajnie zdrowe piersi
              miec) niz na dokopaniu radiu, czym sobie niestety chyba troche zaszkodzily.
              Zdaje sie, ze sie poprzednio troche nieprecyzyjnie wyrazilam :-). Co nie
              zmienia faktu, ze plakat ze sznurkiem mnie ciekawi...
              • Gość: lady Re: popieram IP: 148.228.174.* 09.05.03, 22:33
                chyba masz racje!!!!!!!!!!!
                lepiej by bylo np. zrobic zdjecie jednej piersi z podpisem, ,,a to nas nie
                kreci,,.
                moze zwrocimy sie z tym pomyslem do oski????????
                • Gość: lolyta Re: popieram IP: *.dialup.mindspring.com 10.05.03, 17:52
                  A moze czytaja to forum? Ja bym na ich miejscu sledzila wywolana przez nie
                  dyskusje :-) ciekawe, czy sie tu wpisuja? i pod jakimi nickami?
    • Gość: xxx Gratulacje dla p. Romy! IP: *.ds.ae.wroc.pl / 192.168.4.* 09.05.03, 13:18
      Ciekawe ile te feministki dostały coby zrobić temu radiu darmową
      reklamę i to jedną z najskuteczniejszych. Sam chętnie bym
      posłuchał tej rozgłośni.

      Wystarczy podkurzyć jakiegoś krzykacza (albo podkupić) i wszyscy
      sie dowiedzą.

      Jeszcze raz gratulacje za świetny pomysł!
    • Gość: magda Re: O pierś IP: *.w193-253.abo.wanadoo.fr 09.05.03, 15:10
      "Dlaczego on woli filmy akcji, a ona komedie romantyczne?" No i
      ktos znowu wie lepiej niz ja co ja wole... Musze sie obmacac w
      paru miejscach bo zaczynam watpic czy naprawde jestem
      kobieta !!! Nie znosze romantycznych komedii !!! Chetnie ogladam
      filmy z wartka akcja. Czy jestem nienormalna i nadaje sie tylko
      do kuracji hormonalnej ?!
    • gibki Re: O pierś 09.05.03, 22:26
      a ja tak po trochu przewrotnie po trochu zlosliwie:
      "Feminizm - zewnetrzne cechy kobiece u mezczyzny, np brak zarostu, delikatna
      skora, wystepujace w zaburzeniach hormonalnych"

      patrzac na panie z oski (te na zdjeciu w wyzej wymienionym artykule)
      podejrzewam ze do nich odnosi sie ta definicja

      ... czyli raczej powinienem napisac Ci panowie z oski ?? ;-P
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka