13.05.03, 17:33
Z którą z osób publicznych przezyłybyście słodkie tete-a-tete?
Ja już przeżyłam, tak że nie będę sie chwalić ponownie, a jest czym, w moim
odczuciu...:-)
Z kobiet? Hmm, może z Hanką Kedaj, szkoda tylko, ze ma taką irytujacą manierę
i jest bezdennie głupia. Ostatnio wpadła mi w oko wokalistka zespołu Goya -
fajna dżaga.
Pozdrowionka,
Negra
Obserwuj wątek
    • Gość: renia Re: VIP-y IP: *.athens.access.acn.gr 13.05.03, 17:35
      Kasia Skrzynecka jest ciepla, piekna, bardzo chetnie sie zapisze na tete a
      tete z Kasia. Z facetow Robert Janowski mi sie podoba odkad zaspiewal Belle w
      tro z garou i jeszcze kims tam (tego drugiego nie pamietam). Zreszta sam Garou
      tez moze byc :)
      • negra28 R! 13.05.03, 17:38
        Ty to masz wszystko po kolei - no masz, na śmierć zapomniałam o Skrzynce!
        Wiesz, że ona ostatnio zaobraczkowała się rzymskokatolicko?
        N.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka