negra28
13.05.03, 17:33
Z którą z osób publicznych przezyłybyście słodkie tete-a-tete?
Ja już przeżyłam, tak że nie będę sie chwalić ponownie, a jest czym, w moim
odczuciu...:-)
Z kobiet? Hmm, może z Hanką Kedaj, szkoda tylko, ze ma taką irytujacą manierę
i jest bezdennie głupia. Ostatnio wpadła mi w oko wokalistka zespołu Goya -
fajna dżaga.
Pozdrowionka,
Negra