Dodaj do ulubionych

watek na serio

30.07.07, 18:12
zainspirowany watkiem jacy powinny byc mezczyzni, ktory na forum zostal po
raz pierwszy napisany podjalem w sobie odwage, by zamiescic tutaj inny
pionierski watek.

otoz bardzo powaznie od dobrej chwili zastanawiam sie w swojej makowce: w
jakiej kobiecie moglbym sie zakochac. no wiecie jakimi powinna rozdysponowac
cechami charakteru, by mnie od stop do glow urzec:) naprawde jestem powazny!
rzecz w tym, ze gdyby w istocie :) udalo sie wylowic kilka wazkich cech to
moze ulepilibysmy wspolnie jakas forumowa narzeczona dla mnie, ktora witalaby
mnie w progu forumowych, gdy zmeczony po pracy zajrze tu na chwile? aska nie
obrazaj sie od razu tylko skup sie nad lepieniem. chodzi mi nie o narzeczona
dla was tylko o taka prawdziwa forumowa wirtualna babe dla mnie:)

m.s.
ps jak mi pomoze dobrac cechy do charakteru:) to sobie juz ja sam ulepie:D
Obserwuj wątek
    • jendza1 wierna? ntxt 30.07.07, 18:15
      • mathias_sammer Re: wierna? ntxt 30.07.07, 18:17
        oczywiscie!

    • asia96301 Re: watek na serio 30.07.07, 18:18
      mathias_sammer napisał:
      aska nie
      > obrazaj sie od razu tylko skup sie nad lepieniem. chodzi mi nie o narzeczona
      > dla was tylko o taka prawdziwa forumowa wirtualna babe dla mnie:)
      >
      hmmmmmmmmmmmmmm???????????
      • mathias_sammer Re: watek na serio 30.07.07, 18:21
        jestem powazny w sprawie baby dla mnie. chce, zeby byla tylko moja. po tylu
        latach wyslugi na forum mam prawo do wlasnej osobistej baby forumowej, z ktora
        nie musze sie dzielic, no nie!?:)

        taka wlasnie chce i taka sobie ulepie, ale nie chcialbym tylko na wlasne
        podobienstwo ani matki boskiej:)))
        m.s.
        • kitek_maly Re: watek na serio 30.07.07, 18:23
          mathias_sammer napisał:

          > taka wlasnie chce i taka sobie ulepie, ale nie chcialbym tylko na wlasne
          > podobienstwo ani matki boskiej:)))
          > m.s.

          to może 'na przeciwieństwo' ;) wtedy będzie dosyć prosta sprawa :)
          • mathias_sammer Re: watek na serio 30.07.07, 18:27
            za duzo ogolnikow, frazesow. mnie do lepienia trzeba konkretow inaczej nie
            uformuje sobie baby marzen.

            na razie odnotowalem w notatniku tylko wiernosc:)

            m.s.
        • asia96301 Re: watek na serio 30.07.07, 18:24
          pomogę, a niech tam...
          najpierw mak w księdze rodzaju ulepimy postac, potem damy jej dusze, imię,
          dowód osobisty na koniec...
          Długie włosy?
          • mathias_sammer Re: watek na serio 30.07.07, 18:25
            dlugie i chce zeby byla blondynka o niebieskich oczach! zaczalbym jednak od
            duszy. ta interesuje mnie najbardziej:)

            m.s.
            • asia96301 Re: watek na serio 30.07.07, 18:27
              długowłose blondynki z niebieskimi oczami są super. Moje lustro mówi mi to co
              rano... :-)

              wyrozumiała?
              • kitek_maly Re: watek na serio 30.07.07, 18:30
                asia96301 napisała:

                > długowłose blondynki z niebieskimi oczami są super. Moje lustro mówi mi to co
                > rano... :-)
                >

                na forum - lans, w pracy - freelans ;)
                Asia, Ty wiesz co w życiu dobre :))
                • asia96301 Re: watek na serio 30.07.07, 18:31
                  i jeszcze buziaka od Krzysia wysępiłam :-)))
                  • kitek_maly Re: watek na serio 30.07.07, 18:40
                    asia96301 napisała:

                    > i jeszcze buziaka od Krzysia wysępiłam :-)))

                    hehe :)
                    co za dzień ;) dzięki buziakowi od Krzysia można powiedzieć, że jakościowo był
                    to zdecydowanie bardzo dobry dzień.
                    • asia96301 Re: watek na serio 30.07.07, 18:42
                      poza tym drobnym szczegółem, ze stałam rano pół godziny w korku, a że jechałam
                      boso, to mi stopy zmarzły

                      ale buziak zdecydowanie poprawił móje morale :-)
                      • kitek_maly Re: watek na serio 30.07.07, 18:47
                        jak boso jechałaś? ani jednego bucika nie założyłaś? :)
                        • asia96301 Re: watek na serio 30.07.07, 18:52
                          miałam japonki na stopach. Takie skąpe. Stopa mi w nich latała to zdjęłam
              • mathias_sammer Re: watek na serio 30.07.07, 18:38
                ooo! ale ty jestes rzeczywista a mnie trzeba wirtualnej:)))))))))))

                tymczasem ulepilem z tego co mam wstep do baby z rodzynkami:)

                oto ona:
                www.shutterstock.com/pic-3585868--stunningly-beautiful-blue-eyed-young-woman-with-a-hot-drink-shallow-dof.html

                ma oczy jako ten blekit, blond wlosy natural (chyba), jest wierna widac po
                oczach i wyrozumiala, i mnie juz kocha!:)

                m.s.

                wystarczy juz tego forumowania. bye!
                • asia96301 Re: watek na serio 30.07.07, 18:39
                  kawka pod babkę?
                  pa
    • mathias_sammer Re: watek na serio 30.07.07, 18:19
      janusz- no jak doradzisz nieborakowi mathiasowi jak babe matyjasowa ulepic
      czy musze cie po lakach ganiac?
      :))))))))))))))))))))))))))))))

      zastanawiasz sie sie co z tego wyniknie? a jak myslisz:) ktos peknie tylko
      kto:)))))))))))))))))))) moze ty?:DDDDDDD

      m.s.
      • asia96301 Re: watek na serio 30.07.07, 18:21
        to do mnie?
        • mathias_sammer Re: watek na serio 30.07.07, 18:24
          asia, do ciebie jest ostatni wpis. ty jestes ta asia , ktora dostala podwyzke w
          pracy za dobre sprawowanie. dobrze pamietam twoje wczesnijsze wpisy:)

          do ciebie jesli chcesz:) pytanie jakie cechy ma miec moja przyszlosciowa
          narzeczona forumowa (nie mylic z innymi!)

          m.s.
          • asia96301 Re: watek na serio 30.07.07, 18:26
            ja freelansuje, czasami dostaje premię. Klasycznych podwyzek raczej nie
    • kobieta_na_pasach Re: watek na serio 30.07.07, 18:30
      mathias_sammer napisał:

      > chodzi mi nie o narzeczona dla was tylko o taka prawdziwa forumowa wirtualna
      babe dla mnie:)
      >

      koniecznie nadziewana rodzynkami
    • adductor Re: watek na serio 30.07.07, 20:33
      mathias_sammer napisał a adductor stosuje niewielką, słowną korektę. Być może
      po poprawce (nie zawsze możliwej) zwiększą się szanse na wykreowanie ideału?

      Moja wskazówka do listy** KOBIETA INTELIGENTNA

      adductor

      > Zainspirowany wątkiem zatytułowanym: "Jacy powinni być mężczyzni?", który
      został po raz pierwszy napisany na forum, zdobyłem się na odwagę i zamieszczam
      >inny, pionierski wątek.
      >
      Otóż po krótkim namyśle sformułowałem pytanie: " W
      > jakiej kobiecie mógłbym się zakochać?. Jakimi cechami charakteru powinna
      dysponować osoba, która mnie urzeknie?" Naprawdę jestem poważny!
      > Istotą stałaby siŁ możliwość wyłonienia najważniejszych cech pozwalających na
      wspólne ulepienie forumowej narzeczonej. Marzę, aby witała
      > mnie w progach forumowych, gdy po pracy zajrzę na listę dyskusyjną "Gazety
      Wyborczej". Zależy mi na
      > prawdziwej, forumowej kobiecie
      >
      > Jeśli pomożecie mi dobrać właściwe cechy charakteru, to sam już ją ulepię.
      > m.s.
      • kowianeczka do adductor 30.07.07, 20:50
        Ty naprawde wierzysz, ze Mathias nie wiedzial co pisze i jak pisze?:))))
        Po Twoich poprawkach tekst jest bardziej polski ale nudny, ot co:)
        A przy okazji pilnuj sie nastepnym razem , bo za Twoj blad hoho! w
        poprawce "siŁ" moge Cie bezlitosnie dopasc:)))) Oczywiscie jak bede na forum i
        bede czula potrzebe reagowania na takie bzdety. No moze tez przyjsc Mathias i
        zorbic jak on to nazywa? Acha "Zusammenfassung":))))
        kowianeczka
    • kowianeczka Re: watek na serio 30.07.07, 20:46
      Mathiasie, no zesz ja i tu musze sie fatygowac, by Cie poskromic w zapedach
      lepienia babek z ciasta lub innej substancji? To ja juz Ci nie wystarczam?
      Popatrz na innych jak sobie radza, popatrz zwlaszcza na sasiednich forach:)
      Obrazki, ktore napawaja radoscia i optymizmem.....:)
      k.
      • mathias_sammer Re: watek na serio 30.07.07, 22:17
        przeciez jestem wyjatkowo skromny w lepieniu babek:) spojrz- geba smieje misie
        od ucha do ucha. piekne widowisko za kilka groszy. ach tanieje sztuka,
        tanieje.:))))))
        m.s.
    • eluch_a Re: watek na serio 30.07.07, 21:07
      Inteligentna? Z poczuciem humoru?
      • mathias_sammer Re: watek na serio 30.07.07, 22:18
        albo intelignetna albo z poczuciem humoru. dwoch w jednym nie zniese:))))
        m.s.
        • lacido Re: watek na serio 31.07.07, 12:15
          musi byc inteligebtna zeby zrozumiała dowcipy o blondynkach :-)
          a swoją drogą bawisz się w Pigmaliona i szukasz pomocy?
    • tasmanski-diabel Re: watek na serio 30.07.07, 21:19
      Najlepiej to zakochaj sie we wszystkich naraz.
      • kowianeczka Re: watek na serio 30.07.07, 21:27
        TYlko nie podsuwajcie mu zdjec. To najgorsze co moze byc!:) Ja go znam. Bedzie
        sie gapil godzinami na piekne ciala, buzie , wlosy a potem...Nawet boje sie
        myslec, co moze byc "potem". Niech on juz lepiej sam ( z Wasza oczywiscie
        pomoca, ale bez zdjec:)) ukreci sobie te babe, jakiej potrzebuje. Przeciez w
        koncu "kazdy sobie kreci jak sobie posciele":)

        Pa!
        k.
    • mathias_sammer Re: watek na serio 30.07.07, 22:30
      kurcze z tego wszystkiego (ogladalem wlasnie jak wyglada tresura:)) zapomnialem
      od siebie podac cechy, ktora rozdysponuje:) moja kandydatka na forumowa
      narzeczona. otoz kobieta (ta ulepiona, zrobilem jej juz oczko, ale wypadlo temu
      misiu przez kowianeczke (ech, przypomnialo misie cytowanie w latach 90tych))
      musi byc wzglednie posluszna. nie moze byc tak, zeby jedzila mi po lysej
      glowiek jak po slizgawicy. stary jestem juz i lekko niemrawy ale zadna nie
      odwazyla czochrac mojej lysiny. kiedys jedna probowala to jej odcialem maczeta
      reke. teraz jest mila i niech taka zostanie w czasie naszych krotkich a
      tresciwych spotkan polegajacych na filozoficznym sporze o wyzszosci pasa do
      ponczoch nad wciaganymy przez glowe gaciami w sloniki.

      m.s.
    • ania_zorro Re: watek na serio 30.07.07, 22:39
      mi się podobasz mathias. chciałabym, abyś dostrzegł moje wdzięki. przecież
      staram sie dla ciebie :-) lubię taki typ mężczyzn jak ty:-)

      az
      • mathias_sammer Re: watek na serio 30.07.07, 22:58
        aniu-zorro:)))) juz mialem isc spac, ide, ide, zreszta dzis bylem czesto na
        forum i oczy mam przekrwione, w krzyzu lupie, kolana bola i stawy w palcach sie
        zaciely na ü. to nie dla mnie juz takie zycie, wybieram ruch, ale o czym to ja
        mialem?

        ano wlasnie. juz wiem co chcialem (tlumacza juz czytalem, to jakis inny conrad
        prawdziwy- ten to dopiero pisal po angielsku niczym fitzgerald). ano chcialem
        ci powiedziec, zebys w przyszlosci przy tzw. akcjach desantowo- zrzutowych
        brala pod matematyczna rozwage nastepujace parametry:
        1. rodzaj i wielkosc paczki zrzutowej,
        2. kat przechylenia ciala wlasnego i ilosc kilopuundsow przy rozmachu swojej
        nieumiesnionej rasi,
        3. szybkosc wiatru:)))) i jego kierunek:)
        4. no i predkosc na wysokosci maszyny krecaco-latajacej

        bo to, gdzie ladunek ma spac jest proste jak 1 plus jeden nawet nie 2+2, ale
        moze lepiej zebys jednak swoje nieswoje walory bardziej precyzyjnie wyrzucala:)?

        wiesz, jak przystalo na starego dziada lubie troszke powalczyc o dojrzala i
        oswiecona:) dame, wiec dlaczego wpychasz mi w dlonie to, co dobre dla
        przedszkolakow? nie doceniasz siebie? przeciez przed dwoam laty skonczylas 12
        lat, znaczy masz 14 , a wiek zobowiazuje zarowno do stosownego zachowania,
        wyslawiania sie jak i wygladu po doroslemu:)))

        no to pozdrawiam na ten koniec i dbaj o siebie tylko nie tak jak do tej pory.
        do tej pory jeszcze nie zadbalas o siebie. czas najwyzszy zrobic sobie dzien
        dziecka a moze nawet caly tydzien- tylko ty i twoje dobre samopoczucie, a wtedy
        nawet nie trzeba bedzie pisac kiedy skonczy sie ta czy inna fasra:)! sama
        zniknie jak za pociagnieciem tej no rozdzki:)

        m.s.
    • krysica Re: watek na serio 31.07.07, 12:17
      nie zauważasz mnie od samego początku więc Ci nie pomoge:)))
    • kowianeczka bardzo prosze 01.08.07, 19:10
      idealna kobieta forumowa = kobieta posluszna
      k.
    • comedia_finita Re: watek na serio 01.08.07, 20:33
      i żeby fantazję miała :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka