Dodaj do ulubionych

MOJA WERSJA

04.07.03, 14:57
• Re:
me_how 04-07-2003 00:25 odpowiedz na list odpowiedz cytując

To co mi proponujecie, bo jak nie tłumaczenie, to co???
Czytać nie chcecie, sam nic ciekawego nie napisze, a jezyka uczyc sie
trzeba.
Jesli macie jakąś ciekawą forme to chetnie skorzystam.


• (%%)(% nt
raszefka 03-07-2003 11:17 odpowiedz na list odpowiedz cytując


Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka