kulka100
03.10.07, 11:11
Zgroza!Wczoraj przynisolam ze sklepu najzwyklejszy bialy
chleb.Wczesniej nie sprwdzilam ceny ale jak doszlam do domu to cena
2.95zl!Zgroza ze tyle kosztuje zwykly chleb!
Moze trzeba zrobic akcje ze przez 2 dni nie kupimy chleba w calej
Polsce.Moze piekarze przmysla te swoje podwyzki.
Okolo 10 lat temu jak bardzo zaczela benzyna drozec w USA to byla
akcja ze w calym stanie California nie kupowac benzyny przez jeden
dzien. I wicie co? Staje beznynowe byly puste tego dnia a rzad
przemyslal to co robi z podwyzkami ropy.
Moze my tez powinnismy w Polsce zastrajowac?