16.10.07, 13:58
Z kilku ostatnich postów można wywnioskować, że w Polsce niechęć
różnych grup do innych jest powszechna. Można wyróżnić:

- niechęć posiadających dzieci do osób bezdzietnych
- niechęć do rodzin wielodzietnych
- niechęć rodzących naturalnie, do kobiet które urodziły przez
cesarkę i VICE VERSA
- niechęć małżeństw do singli i vice versa

Coś pominęłam?
Obserwuj wątek
    • salatka-warzywna Re: Niechęć 16.10.07, 14:03
      co ciekawe zwykle są to głosy osób, które tę "niechęć" w stosunku do siebie
      czują, nie tych, które ją jakoby w stosunku do innych żywią.

      logiczne. ludzie czują się nieszczęśliwi i obwiniają innych o niechęć.
    • wlatca_muh Niechęć do anala 16.10.07, 14:15
    • mala_mee Re: Niechęć 16.10.07, 14:17
      Niechęć ładnych do brzydkich.
    • nie.wiem.znowu.o.co.chodzi niechęć mądrych do głupich i vice versa 16.10.07, 14:44

    • zwroclawianka jasne. niechęc do bogatych 16.10.07, 14:49
      niechęć do niewykształconych, niechęc do kaczorów, niechęć do
      liberałów, niechęć do tipsów, niechęć do kochanek, och, jeszcze parę
      sie znajdzie :) Polska nie jest zbyt tolerancyjnym krajem:)
      • yagiennka Re: jasne. niechęc do bogatych 16.10.07, 15:39
        Ostatnio na topie jest raczej niechęc do wykształciuchów :))
    • mrsnice Re: Niechęć 16.10.07, 15:32
      niechęć nieudaczników spoza stolicy do Warszawian. Przeciwnie mniej.
      • meg303 Re: Niechęć 16.10.07, 15:36
        Niechęc wszystkich do wszystkich... To takie polskie, takie nasze

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka