Dodaj do ulubionych

Gra w korale

04.08.03, 09:04
Kto jeszcze to pamięta? Grało sie o to, czyj koral pierwszy wpadnie do dołka.
Taka szlachetna odmiana minigolfa ;-)
W rankingu najwyżej stały tzw. kule duńskie - jak już ktoś zdecydował sie
taką wystawić do gry, to znaczyło, że jest mistrzem, skoro aż tak ryzykuje
:-) Dzisiaj tych kulek pełno w kazdym sklepie, ale wtedy na nadmiar nikt nie
cierpiał.
Następne w kolejności były inne 'szklaniaki" - sprawdzało się ich
autentyczność stukając koralem o zęby.
Ech, a kiedyś jakiś łajdak ukradł mi cały słoiczek (po kremie) szklaniaków,
które dostałam od uczniów mojej mamy... Do dzis dnia pamietam moją rozpacz...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka