dita.von.teese
03.05.08, 16:04
pierwszy sen:
(z tych ktore pamietam tej nocy, a na pewno bylo tego wiecej).
Jestem w nieplanowanej ciazy.. Czulam we snie rzeczywisty, namacalny ciezar w
okolicach brzucha. Najciekawsze bylo to, ze nie bylam spanikowana perspektywa
samotnego macierzynstwa ale bylam wkurzona na siebie ze nie bralam kwasu
foliowego wczesniej, na wszelki wypadek, tak by zapewnic dziecku mozliwie jak
najlepszy rozwoj w poczatkowej fazie. WTF? nie jestem na to wciaz gotowa, jak
mysle.
Drugi sen to jakies wspomnienia z przeszlosci okraszone nierealistycznymi
lekami;przysnilo mi sie, ze mialam straszna chec przenocowania w czyms co
przypominalo wieze cisnien lub latarnie morska, z tym ze miescilo sie w srodku
lasu;) Potem spanikowalam i nie chcialam tam sama nocowac ale moj ojciec sie
uparl-bo skoro postanowilam to mam to zrobic;)
Nie no na dzis zamowie sobie cos bardziej optymistycznego na faze R.E.M;]