Dodaj do ulubionych

Rozstalem sie...

16.09.03, 10:27
No wlasnie, rozstalem sie. Z moja starsza o lat 8 partnerka, ktora byla
wspaniala, wietnie gotowala, a jednak... Pisalem o swoich obawach jakis czas
temu na forum. Rozstalem sie, bo zauwazylem, ze ma rozstepy. Nie smiejcie
sie. Jestem esteta. Nie polecam kobiet powyzej 30stki. I nie krzyczcie za
bardzo na mnie za to, co zrobilem. Pozdrawiam. Krystek
Obserwuj wątek
    • mintulu Re: Rozstalem sie... 16.09.03, 10:29
      Rozstałeś się nie z powodu rozstępów ! Ty po prostu nie kochałeś jej i nie ma
      co krzyczeć do uczucia nikt Cię nie zmusi....
    • Gość: aly Re: Rozstalem sie... IP: 62.121.128.* 16.09.03, 10:31
      hihihi
      alez nie bedziemy krzyczec! posmiejemy sie tylko z ciebie.
      tylko zastanawiam sie...co ty biedaku poczniesz jak zaniedlugo troche
      przytyjesz i..tez ci sie zrobia ..jakis takie ..faldy i rozstepy..tu i owdzie..
      mam nadzieje ze wtedy rozstaniesz sie teze z soba! trzeba byc wiernym
      estetycznym przekonaniom. ave.
    • kurczak1976 Re: Rozstalem sie... 16.09.03, 10:31
      A co zrobisz gdy u ciebie na ciele pojawi sie cos nieestetycznego?
      Strzelisz sobie w leb?!
    • julla Re: Rozstalem sie... 16.09.03, 10:34
      Moja babcia mawiała, że wiele problemów we wspólnym pożyciu bierze z kobiecego
      przekonania, że mężczyzna się pod ich wpływem zupełnie zmieni;
      oraz z męskiego przeświadczenia, że kobieta nigdy się nie zmieni: zawsze będzie
      młoda, zgrabna i wesoła.
      Jeśli jesteś estetą to kup sobie jakiś obraz na ścianę, podchodząc w ten sposób
      do kobiet zawsze bedziesz skazany na porażkę. No chyba, że wsadzisz którąś
      w odpowiednim momencie do formaliny.
      • Gość: nowy Re: Rozstalem sie... IP: 217.153.88.* 16.09.03, 10:40
        A co z rozstępem najważniejszym? Czy nie był nieestetyczny?
    • Gość: renia Re: Rozstalem sie... IP: *.ath.spark.net.gr 16.09.03, 10:43
      Gdy czytam takie glupoty (nie watpie, ze to wyglup, a nie powazny watek, tzw
      szumnie prowokacja0 , to zastanawiam sie, co zrobisz Krystianie z nastepna
      partnerka, bo nawet jesli wezmiesz sobie 18- latke, to kiedys tez dozyje
      statecznego wieku 30 lat? KAzda bedziesz puszczal w trabe na 30 urodziny? Nie
      przecze, ze to fajny prezent, ale co z toba? Zostaniesz sam jak palec na tym
      bozym swiecie okolo 70 i kto ci bedzie gacie pral?
      • mintulu Re: Rozstalem sie... 16.09.03, 11:00
        A w wielu ksiązkach piszą ,że facet mniej niedoskonałości kobiecych dostrzega
        gdy kocha i to najczęściej my same dręczymy się nimi!

        Poza tym zawsze mogłeś kupić swojej kobiecie preparaty ujędrniające lub
        zafundować operację plastyczną !!

        Teraz nawet młode dziewczyny mają już celulitis, tak ze nie wiem czy uda Ci sie
        coś na miarę twojej estetyki znaleść ............................
        • Gość: canal pl Re: Rozstalem sie... IP: 62.148.92.* 16.09.03, 11:17
          mam 23 a moja kobieta 36, ostatnio powiedziała, że jestem stary...
        • kurczak1976 Re: Rozstalem sie... 16.09.03, 11:19
          mintulu napisała:

          >
          > Teraz nawet młode dziewczyny mają już celulitis, tak ze nie wiem czy uda Ci
          sie
          >
          > coś na miarę twojej estetyki znaleść ............................


          Nie no pewnie ze mu sie uda!Teraz robia takie idealne z silikonu, normalnie
          jak zywe :O)
          • mintulu Re: Rozstalem sie... 16.09.03, 11:23
            Moze też być lalka dmuchana ona ma taką gładką skórę.... ;)
            • kurczak1976 Re: Rozstalem sie... 16.09.03, 11:24
              Ale wiesz dmuchana ma te nieestetyczne laczenia no i wetylek. A taka
              silikonowa to cud.
              Oczywiscie jesli go bedzie stac na taka hihi
              • mintulu Re: Rozstalem sie... 16.09.03, 11:27
                Ach ta estetyka ;))) to naprawdę kosztowna sprawa...
                Zawsze tez moze byc sam i podziwiać swoje odbicie
    • krystian32 Re: Rozstalem sie... 16.09.03, 11:45
      Powiem tak: smiejecie sie z mojej estetyki, ale odpowiedzcie sobie na pytanie,
      kiedy ostatnio widzieliscie na ulicy rozesmiana i szczesliwa pare wygladajaca w
      ten sposob: ona gruba, a moze nawet pryszczata, ale sympatyczna i on: koles
      jak z zurnala wygladajacy na zakochanego w niej po uszy. Niestety, nie wiem
      czy to tylko przywara polskich mezczyzn, ale ci przystojni, wysocy i z bajerem
      wybieramy sobie raczej laski niz grubaski. Wlasnie z powodu estetyki i
      rozstepow. A jak sie potem nam z nimi zyje to juz inna sprawa. Serio: wole byc
      z jedzowata chuda laska niz z sympatyczna, ale nieatrakcyjna. Prowokacja,
      Reniu? Mozliwe. Krystek
    • pollka Re: Rozstalem sie... 16.09.03, 13:37
      a ja mysle ze Ty odszedles bo czules ze ona Cie rzuci. Wolales uratowac swoje
      meskie (chlopczykowate) ego. Poza tym 32 lata juz masz?? uh, staryyyy
      ja wole tak do 25 lat.
    • Gość: Klara Re: Rozstalem sie... IP: 2.5.STABLE* / *.pl 16.09.03, 13:49
      jasny piorun....jesli ten koles mowi serio...no to wiekszego
      puuuuussstaka...ppppppuuuuuussssssstttttttaaaaaakkkkkka nie widzialam...jasny
      piorun....
    • oberver Jak czytam takie głupoty ... 16.09.03, 14:04
      to mi się flaki przewracają Krystianku. Tez mialam przyjaciela o 12 lat
      młodszego i wielbił moje cialo z rozstępami po ciązy. A jak tak przyjrzysz się
      na ulicy, to pary są najrózniejsze, grubaski z super facetami też się spotyka.
      I powiem ci, że więcej kobiet w wieku 20 lat ma teraz cellulitis i rozstępy niz
      takie 40 jak ja. W piatek usłyszałam od takiego jednego faceta, który jest
      właśnie przystojniakiem jak z zurnala, że zaje...cie atrakcyjna kobieta ze
      mnie. Ty masz paranoję, a nie poczucie estetyki !
      pozdrawiam,
      o.
    • Gość: ex [...] IP: *.tnt38.ewr3.da.uu.net 16.09.03, 23:54
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka