krystian32
16.09.03, 10:27
No wlasnie, rozstalem sie. Z moja starsza o lat 8 partnerka, ktora byla
wspaniala, wietnie gotowala, a jednak... Pisalem o swoich obawach jakis czas
temu na forum. Rozstalem sie, bo zauwazylem, ze ma rozstepy. Nie smiejcie
sie. Jestem esteta. Nie polecam kobiet powyzej 30stki. I nie krzyczcie za
bardzo na mnie za to, co zrobilem. Pozdrawiam. Krystek