Dodaj do ulubionych

Moderator jestr za aborcja.

07.06.08, 23:29
Ja rozumiem ze moze byc ale dlaczego usuwa watek kogos kto jest
przeciw? To nie fair. czyzby zabraklo argumentow na moja wypowiedz?
Obserwuj wątek
    • liisa.valo Re: Moderator jestr za aborcja. 07.06.08, 23:29
      Mój wątek o psie też wycięto, więc wiesz...
      • bertrada Re: Moderator jestr za aborcja. 07.06.08, 23:31
        Bo twój wątek wyglądał jak kryptoreklama. A tu za reklamę trzeba ciężkie
        pieniądze zapłacić. ;P ;D
        • najwspanialszyon Re: Moderator jestr za aborcja. 07.06.08, 23:31
          > Bo twój wątek wyglądał jak kryptoreklama. A tu za reklamę trzeba
          ciężkie
          > pieniądze zapłacić. ;P ;D

          a co bylo nie tak z moim?
          • bertrada Re: Moderator jestr za aborcja. 07.06.08, 23:33
            Nie wiem, kipiał nienawiścią do zwolenników aborcji i zakrawał na trollizm?
            Zapytaj na forum o moderacji.
            • najwspanialszyon Re: Moderator jestr za aborcja. 07.06.08, 23:34
              > Nie wiem, kipiał nienawiścią do zwolenników aborcji i zakrawał na
              trollizm?

              kipial nienawiscia? to ze ktos nazwie po imieniu to oznacza kipienie
              nienawiscia? najlepiej wymyslec slowo odpowiednie "aborca" bzmiace
              jak manicure i jak ktos opisze to inaczej to juz jest kipienie
              nienawiscia bo burzy dobre samopoczucie.
              • bertrada Re: Moderator jestr za aborcja. 07.06.08, 23:45
                A skąd ja mam wiedzieć co taka moderatornia sobie myśli. Zapytaj na forum o
                moderacji.
                forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=654
          • jan-w Re: Moderator jestr za aborcja. 08.06.08, 00:03
            najwspanialszyon napisał:
            > a co bylo nie tak z moim?
            Oto wyjaśnienie. Ale przeczytaj do samego końca.
            forum.gazeta.pl/forum/0,62499,2476645.html
            • tygrysio_misio Re: Moderator jestr za aborcja. 08.06.08, 00:05
              uspokoj sie czlowieku,bo sie gubisz
              • liisa.valo Re: Moderator jestr za aborcja. 08.06.08, 00:06
                A ja wcale nie reklamowałam hodowli psów i nie wiem, czemu mój
                przyszły pies trafił między aborcję a masturbację...
            • hsirk Re: Moderator jestr za aborcja. 08.06.08, 00:06
              tak. odpowiadamy jak niewinni poprosza i sie pokajaja. jasne. to juz
              opisano w wielu podrecznikach, glownie radzieckich.
        • liisa.valo Re: Moderator jestr za aborcja. 07.06.08, 23:35
          Ojej,no,psa chciałam pokazać...
      • kitek_maly Re: Moderator jestr za aborcja. 07.06.08, 23:31

        Hmm no ja też nie bardzo rozumiem.
        Nawet na ten Twój wątek odpisałam a przy wysyłaniu pokazało mi
        komunikat, że wątku już nie ma. :-/

        Wątek pt 'noc się zaczyna' czy jakoś tak czyli wątek taki jak Twój o
        psie wisi a Ciebie tną?.. :-|
        • liisa.valo Re: Moderator jestr za aborcja. 07.06.08, 23:33
          A co odpisałaś?
          • kitek_maly Re: Moderator jestr za aborcja. 07.06.08, 23:35

            Że te małe takie słodkie słodziaki są. :-)
            A jak już dorosną, to nie ma zmiłuj muszą mieć dom z ogródkiem. :-)
            • liisa.valo Re: Moderator jestr za aborcja. 07.06.08, 23:35
              No, wiem, ja chcę mieć dom z ogrodem :)
              • bertrada Re: Moderator jestr za aborcja. 07.06.08, 23:41
                A ja na to patrzę z praktycznego punktu widzenia. Małego zawsze można wziąć pod
                pachę i zabrać wszędzie gdzie potrzeba. A z takim to nawet do weterynarza jest
                problem. Jak jest zdrowy to jeszcze ujdzie a jak mu sie coś stanie to nie ma
                nawet jak go samemu do auta zapakować.
                • liisa.valo Re: Moderator jestr za aborcja. 07.06.08, 23:42
                  Ale one są takie śliczne :)
                  • bertrada Re: Moderator jestr za aborcja. 07.06.08, 23:50
                    Ale twój wątek znalazł się w doborowym towarzystwie. Między aborcja a
                    dziewictwem. ;D
                    • liisa.valo Re: Moderator jestr za aborcja. 07.06.08, 23:52
                      Super :)
    • najwspanialszyon Re: Moderator jestr za aborcja. 07.06.08, 23:32
      a moj watek byl taki:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=80568427
      Uprzejmie prosze moderatora o wyjasnienie.
      • tygrysio_misio Re: Moderator jestr za aborcja. 07.06.08, 23:46
        masz racje..moderator sie gubi poprostu...z czasem sie naprostuje..ale zeby to
        nastapilo trzeba wiele maili do niego wysylac z pytanie "dlaczego moj watek
        zostal i usuniety"...musi podac przyczyne...

        jak nie pomoze to naswietlac problem na foru o maderacji...
        • jan-w Re: Moderator jestr za aborcja. 08.06.08, 00:06
          Tygrysio_misio napisała:
          > masz racje..moderator sie gubi poprostu...z czasem sie naprostuje.
          Z czasem, to najwyżej się zgarbi ;-)
          > trzeba wiele maili do niego wysylac z pytanie "dlaczego moj watek
          > zostal i usuniety".
          Wystarczy jeden. Chyna że jest to pytanie np o usunięcie kolejnego identycznego
          wątku.
          • tygrysio_misio Re: Moderator jestr za aborcja. 08.06.08, 00:18
            watek o ktorym rozmawiamy w zaden sposob nie naruszal prawa..ani
            regulaminu...jedyne pod co mozna go podczepic to tematyka niezwiazana z
            forum...ale przeciez aborcja jest sprawa kobiet, wiec i ten argument
            odpada...ale przeciez jest na forum inny watek o tej tematyce, wiec ten argument
            upada poraz drugi

            uwagi juz personalne w Twoim kierunku opisywac Tu czy tam gdzie powinnam czyli
            na forum o mederacji?
            • bertrada Re: Moderator jestr za aborcja. 08.06.08, 00:20
              A tak a propos, co się stało z najwspanialszym? Czyżby bana zarobił?
        • widokzmarsa Re: Moderator jestr za aborcja. 08.06.08, 00:14
          ee tam się gubi, mój post skasował zanim go przeczytałem a zawierał samą prawdę
          i nie był wulgarny:)
          • bertrada Re: Moderator jestr za aborcja. 08.06.08, 00:16
            Czyżbym coś przeoczyła? Co ci tym razem wykasowali?
            • widokzmarsa Re: Moderator jestr za aborcja. 08.06.08, 00:33
              znowu wykasowali więc nie dowiesz się :)
              • bertrada Re: Moderator jestr za aborcja. 08.06.08, 00:37
                Ja to mam pecha. ;))
                • widokzmarsa Re: Moderator jestr za aborcja. 08.06.08, 00:52
                  zastanawiam się co gorsze jan bez ziemi czy jan w.
                  • bertrada Re: Moderator jestr za aborcja. 08.06.08, 00:54
                    No popatrz a mnie Jan-W wydał się całkiem sympatycznym facetem. Jeszcze wtedy
                    nie był FKowym moderatorem. ;D

                    A Jan bez ziemi to zwykła ofiara czarnego PR, nie był taki zły jak o nim piszą.
                    • tygrysio_misio Re: Moderator jestr za aborcja. 08.06.08, 00:59
                      wiekszosc forumowiczow staje sie niefajna gdy odbija im do glowy syndrom "nowego
                      moderatora"

                      przybiera to postac nagminnego usuwania postow nieidacych po mysli
                      moderatora...jak i ochocze uzywanie "ptaszka"

                      wielu nowych moderatorow widzilam..i albo mania posiadania norzyc im
                      przechodzila....albo nie wytrzymywali i rezygnowali

                    • jan-w Moderator jestr za przestrzeganiem zasad. 08.06.08, 08:45
                      Przyczyny usunięcia postów z reguły są zupełnie inne niż piszą o tym ich autorzy
                      zamieszczając manifest na temat "jak strasznie i bezpodstawnie zostałem
                      skrzywdzony". Także ich rzeczywista treść zazwyczaj znacznie odbiega od później
                      opisywanej. Gdyby naprawdę mieli wątpliwości co do przyczyny usunięcia,
                      wystarczyłby 1 e-mail aby otrzymać odpowiedź. Nie wysyłają go, gdyż podobnie jak
                      moderator wiedzą doskonale co było w poście i dlaczego nie mógł być widoczny na
                      forum. W przeciwieństwie do innych użytkowników których alarmują. Jest chyba
                      zupełnie oczywiste że tekstów które musiały zostać usunięte, nie można
                      szczegółowo omawiać w miejscu którego to dotyczyło.
                      • tygrysio_misio Re: Moderator jestr za przestrzeganiem zasad. 08.06.08, 13:04
                        zaslaniasz sie paragrafem o przedstawianiu przyczyny tylko autorowi gdyz jestes
                        sam przeciw calej masie forumowiczow, ktorzy w tym watku nie widzieli nic
                        lamiacego prawo

                        brak Ci odwagi,zeby wybronic sie podajac artykul prawny badz artykul regulaminu
                        ktory zostal zlamany

                        wez jeszcze jadna sprawe pod uwage...watek jest zbiorem wpisow wielu
                        osob...wypowiadaja sie tam nie tylko Ci ktorzy zaczeli rozmowe ale tez Ci ktorzy
                        ja kontynuowali..jak wiadomo Ci rozmawiac mozna gdy jest co najmniej 2
                        rozmowcow...watek staje sie wiec udzialek wielu osob a nie tylko zakladajacej
                        watek...powinnes wiec kazdej osobie ktorej posta zostal usuniety podac przyczyne
                      • bertrada Re: Moderator jestr za przestrzeganiem zasad. 08.06.08, 14:43
                        I tak cię lubię. ;))
    • panileonowa Re: Moderator jestr za aborcja. 08.06.08, 11:40
      mój watek też wycięto bo zawierał słowo p.o.c.h.w.a
      • liisa.valo Re: Moderator jestr za aborcja. 08.06.08, 14:44
        Asz niemożliwe...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka