Dodaj do ulubionych

CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE??

IP: 2.5.STABLE* / *.pl 20.09.03, 21:10
czy wg was jest to zdrada, gdy na widok jakiejs innej kobiety,np w tv-i nei
chodzi mi wcale o jakies porno tylko np teledysk- penis waszego ukochanego
zareagowal???
Obserwuj wątek
    • Gość: Triss Merigold Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: *.acn.waw.pl 20.09.03, 22:13
      Człowiek jest istotą seksualna, normalne, że pewne bodźce go podniecają. To o
      czym piszesz nie jest dla mnie zdradą (tak jak nie jest nią czytanie przeze
      mnie pikantnych scen w książkach). Gdyby partner wolał porno ode mnie wtedy
      mogłabym traktować to jako zdradę.
      • Gość: Klara Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: 2.5.STABLE* / *.pl 20.09.03, 22:15
        no tak..ale czy tobei nei zrobiloby sie pzrykro gdyby twojemu facetowi stana
        na widok jakiejs pindy w tv???
        • Gość: lola Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.03, 22:27
          Z tego co sie orientuje to czsem tak sie dzieje bezwolnie, to fizjologia. Jak
          kobieta reaguje to postronny nie widzi, u faceta jest to naoczny objaw. Wiem
          ze czasem jest to dla nich wstydliwe- reakcja organu w sytuacji
          niesprzyjajacej.A co to w ogóle za zdrada? Facet zdrowy jest i tyle.
          • Gość: Klara Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: 2.5.STABLE* / *.pl 20.09.03, 22:29
            no tak..ale inna kobieta na neigo podzialala..co z tego,ze zdrowy...:))
    • Gość: mag Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.03, 22:22
      rozwal TV
      ;-)))
    • Gość: Triss Merigold Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: *.acn.waw.pl 20.09.03, 22:45
      Gdyby inna żywa kobieta podziałała na tyle, żeby udał się spędzić z nią upojną
      noc wtedy byłabym zazdrosna. Świerszczyki, porno, gołe d.. w internecie mnie
      nie ruszają, owszem sama popatrzę i skomentuję bez obrzydzenia. Ja też reaguję
      na przystojnych, dobrze zbudowanych panów w sytuacjach erotycznych na filmie i
      to nic nie znaczy. Będziesz starsza to zrozumiesz, że nie ma się o co czepiać.
      Ja się tak rzucałam jak miałam 18 lat i pierwszego faceta na poważnie.
      • Gość: Klara Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: 2.5.STABLE* / *.pl 20.09.03, 22:49
        wiem,ze masz racje:)) ale wiesz..trudno czasem tak na chlodno wszytsko brac,po
        fakcie..zawsze sie jest madrzejszym..w sumie to mnei to wzburzylo dltego,ze w
        poprzednim zwiazku takie rzeczy sie nei zdarzaly.
        • Gość: Triss Merigold Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: *.acn.waw.pl 20.09.03, 23:04
          Klaro rozumiem Cię. Ja się każdego partnera "uczyłam" od nowa i też
          porównywałam. Nie zastanawiaj się dlaczego, dla panów to, że sobie cos obejrzą
          czy zrobią sami dobrze po filmie nie ma większego znaczenia.
          • Gość: Klara Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: 2.5.STABLE* / *.pl 20.09.03, 23:20
            dla nich to nic takiego?? jejku..pzreciez oni nei sa az tak jacys swinscy..
    • Gość: marcin Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.03, 23:06
      tobie totalnie odbiło !
      • Gość: Klara Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: 2.5.STABLE* / *.pl 20.09.03, 23:18
        no jak juz tak do mnei mowisz,to chociaz uzasadnij dlaczego..
        • Gość: Zdzichu Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.03, 23:27
          zastanów się czego ty chcesz? ma sobie odciąć fiutka? bo inaczej nie widzę
          rozwiązania problemu - fizjologii nie powstrzymasz
          • Gość: Klara Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: 2.5.STABLE* / *.pl 20.09.03, 23:30
            no jak to jest w koncu do psa!!! to wy faktycznie jestescie zwierzetami??
            pzreciez chyba macie jeszce mozg?? jak mi sie chce siku to potrafie to
            powstrzymac...a moze wam sie wylacza w tedy glowa??
            • Gość: Triss Merigold Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: *.acn.waw.pl 20.09.03, 23:44
              Klaro człowiek jest zwierzęciem, wyposażonym w aparat mowy, zdolnośc
              abstrakcyjnego myślenia, ogładzonym przez tysiące lat relacji społecznych i
              wpływów różnych kultur ale jednak zwierzęciem. Pewne reakcje są odruchowe.
              Uwierz jak Ci coś mówi dojrzała kobieta mająca doświdczenia z wieloma
              partnerami. Męskie podniecenie w opisanej sytuacji (film, porno, teledysk,
              muzyka, świerszczyk) nic nie znaczy; nie uwłacza Ci; nie okrada Cię z żadnych
              uczuc ani emocji. To czysta fizjologia.Naprawdę jeśli tylko tyle masz do
              zarzucenia chłopakowi to jesteś szczęsliwą kobietą. Są gorsze wady np.
              alkoholizm albo notoryczne dziwkarstwo (wiem bo byłam z alkoholikiem).
              • Gość: Klara Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: 2.5.STABLE* / *.pl 20.09.03, 23:50
                wiem,ze to nei jest powazny problem..wiem..ale mimio to nei zgadzam sie,ze
                jestesmy zwierzetami..mamy mozg i tyle..walsnie czytalam watek na forum dla
                mezczyzn o tym jak kobiety marudza,ze faceci ogladaja za duzo pornoli...jazny
                gwint..nei rozumiem tego,,dlaczego ?? po co im to skoro maja wlasne kobiety??
                dlaczego na to przyzwalac tlumaczac tym,ze oni musza,bo sa facetami..nic
                neimusza pzreciez,tylko chca..!!!!!!!
                • Gość: Triss Merigold Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: *.acn.waw.pl 21.09.03, 00:06
                  Pokaż mi ssaka (a zwłaszcza z naczelnych) bez mózgu. Nie denerwuj się. Wątek
                  poświęcony pornolom bodaj na forum Psychologia, dotyczył innych sytuacji (facet
                  nie pracuje, ona zasuwa cały dzień, on w TV gołe baby i w domu nic nie pomaga).
                  Problem pojawia się wtedy gdy porno przeważa nad innymi formami kontaktu,
                  rzutuje na życie seksualne (ktoś coś wymusza, druga osoba czuje wstęt albo
                  zażenowanie). Ty pisałaś o sytuacji podniecenia przy obejrzeniu teledysku więc
                  zakładam że to była sytuacja niezaplanowana. Jeśli jest Ci tak przykro to
                  powiedz to w kulturalny sposób swojemu chłopakowi (tylko nie krzycz od razu, że
                  jest egoistyczną świnią) powiedz co czujesz a nie obwiniaj go.A propos nigdy
                  nie podniecił Cię opis sytuacji łóżkowej czy film? To chyba niemożliwe.
                  • Gość: Klara Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: 2.5.STABLE* / *.pl 21.09.03, 00:11
                    ja mu powiedzialm..spokojnie..nei wyzywalam go..wiem..na mnei tez dzialaja
                    bodzce wzrokowe..itd..ale nei jak jestem z nim..nei umialabym chyba sie jakos
                    zgrzac na cos przy jego obecnosci..zreszta..sama juz nei wiem..wiem,ze ja a on
                    to pzreiez rozne osoby, rozne rodzaje..w sumie dzieki triss bo jakos teraz
                    lepiej sie czuje..zrozumielam cos, ze on wcale nei chcial..czasem chyba po
                    prostu nei moge sie pogodzic z tymz,e u facetow pewne sprawy wygladaja
                    inaczej.. ale ...dziekuje:))
        • Gość: marcin Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.03, 00:35
          to chyba naturalna reakcja zdrowego faceta - gorzej, jakby w ogóle na niego nie
          działało, albo działało tylko na zdjęcia innych facetów, dzieci itd. !

          Gość portalu: Klara napisał(a):

          > no jak juz tak do mnei mowisz,to chociaz uzasadnij dlaczego..
    • Gość: Martyna Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: *.proxy.aol.com 21.09.03, 00:50

      Zdrada jest dlug mnie czynem swiadomym , nie mozemy kogos obwiniac o zdrade
      tylko dla tego, ze ma taka a nie inna fizjologie.
      Faceci nie moga tego kontrolowac wiec wyobraz sobie jak Twoj ukochany sie
      czuje jak powiedzialas , ze sprawilo Ci to przykrosc. To tak jak kichniecie -
      prosty fizjologiczny ruch niemozliwy do opanowania ( no chyba , ze przez
      mnicha , ktory spedzil 40 lat w klasztorze ).
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka