Gość: Klara IP: 2.5.STABLE* / *.pl 20.09.03, 21:10 czy wg was jest to zdrada, gdy na widok jakiejs innej kobiety,np w tv-i nei chodzi mi wcale o jakies porno tylko np teledysk- penis waszego ukochanego zareagowal??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Triss Merigold Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: *.acn.waw.pl 20.09.03, 22:13 Człowiek jest istotą seksualna, normalne, że pewne bodźce go podniecają. To o czym piszesz nie jest dla mnie zdradą (tak jak nie jest nią czytanie przeze mnie pikantnych scen w książkach). Gdyby partner wolał porno ode mnie wtedy mogłabym traktować to jako zdradę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klara Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: 2.5.STABLE* / *.pl 20.09.03, 22:15 no tak..ale czy tobei nei zrobiloby sie pzrykro gdyby twojemu facetowi stana na widok jakiejs pindy w tv??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.03, 22:27 Z tego co sie orientuje to czsem tak sie dzieje bezwolnie, to fizjologia. Jak kobieta reaguje to postronny nie widzi, u faceta jest to naoczny objaw. Wiem ze czasem jest to dla nich wstydliwe- reakcja organu w sytuacji niesprzyjajacej.A co to w ogóle za zdrada? Facet zdrowy jest i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klara Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: 2.5.STABLE* / *.pl 20.09.03, 22:29 no tak..ale inna kobieta na neigo podzialala..co z tego,ze zdrowy...:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mag Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.03, 22:22 rozwal TV ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Triss Merigold Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: *.acn.waw.pl 20.09.03, 22:45 Gdyby inna żywa kobieta podziałała na tyle, żeby udał się spędzić z nią upojną noc wtedy byłabym zazdrosna. Świerszczyki, porno, gołe d.. w internecie mnie nie ruszają, owszem sama popatrzę i skomentuję bez obrzydzenia. Ja też reaguję na przystojnych, dobrze zbudowanych panów w sytuacjach erotycznych na filmie i to nic nie znaczy. Będziesz starsza to zrozumiesz, że nie ma się o co czepiać. Ja się tak rzucałam jak miałam 18 lat i pierwszego faceta na poważnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klara Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: 2.5.STABLE* / *.pl 20.09.03, 22:49 wiem,ze masz racje:)) ale wiesz..trudno czasem tak na chlodno wszytsko brac,po fakcie..zawsze sie jest madrzejszym..w sumie to mnei to wzburzylo dltego,ze w poprzednim zwiazku takie rzeczy sie nei zdarzaly. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Triss Merigold Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: *.acn.waw.pl 20.09.03, 23:04 Klaro rozumiem Cię. Ja się każdego partnera "uczyłam" od nowa i też porównywałam. Nie zastanawiaj się dlaczego, dla panów to, że sobie cos obejrzą czy zrobią sami dobrze po filmie nie ma większego znaczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klara Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: 2.5.STABLE* / *.pl 20.09.03, 23:20 dla nich to nic takiego?? jejku..pzreciez oni nei sa az tak jacys swinscy.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.03, 23:06 tobie totalnie odbiło ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klara Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: 2.5.STABLE* / *.pl 20.09.03, 23:18 no jak juz tak do mnei mowisz,to chociaz uzasadnij dlaczego.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zdzichu Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.03, 23:27 zastanów się czego ty chcesz? ma sobie odciąć fiutka? bo inaczej nie widzę rozwiązania problemu - fizjologii nie powstrzymasz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klara Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: 2.5.STABLE* / *.pl 20.09.03, 23:30 no jak to jest w koncu do psa!!! to wy faktycznie jestescie zwierzetami?? pzreciez chyba macie jeszce mozg?? jak mi sie chce siku to potrafie to powstrzymac...a moze wam sie wylacza w tedy glowa?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Triss Merigold Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: *.acn.waw.pl 20.09.03, 23:44 Klaro człowiek jest zwierzęciem, wyposażonym w aparat mowy, zdolnośc abstrakcyjnego myślenia, ogładzonym przez tysiące lat relacji społecznych i wpływów różnych kultur ale jednak zwierzęciem. Pewne reakcje są odruchowe. Uwierz jak Ci coś mówi dojrzała kobieta mająca doświdczenia z wieloma partnerami. Męskie podniecenie w opisanej sytuacji (film, porno, teledysk, muzyka, świerszczyk) nic nie znaczy; nie uwłacza Ci; nie okrada Cię z żadnych uczuc ani emocji. To czysta fizjologia.Naprawdę jeśli tylko tyle masz do zarzucenia chłopakowi to jesteś szczęsliwą kobietą. Są gorsze wady np. alkoholizm albo notoryczne dziwkarstwo (wiem bo byłam z alkoholikiem). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klara Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: 2.5.STABLE* / *.pl 20.09.03, 23:50 wiem,ze to nei jest powazny problem..wiem..ale mimio to nei zgadzam sie,ze jestesmy zwierzetami..mamy mozg i tyle..walsnie czytalam watek na forum dla mezczyzn o tym jak kobiety marudza,ze faceci ogladaja za duzo pornoli...jazny gwint..nei rozumiem tego,,dlaczego ?? po co im to skoro maja wlasne kobiety?? dlaczego na to przyzwalac tlumaczac tym,ze oni musza,bo sa facetami..nic neimusza pzreciez,tylko chca..!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Triss Merigold Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: *.acn.waw.pl 21.09.03, 00:06 Pokaż mi ssaka (a zwłaszcza z naczelnych) bez mózgu. Nie denerwuj się. Wątek poświęcony pornolom bodaj na forum Psychologia, dotyczył innych sytuacji (facet nie pracuje, ona zasuwa cały dzień, on w TV gołe baby i w domu nic nie pomaga). Problem pojawia się wtedy gdy porno przeważa nad innymi formami kontaktu, rzutuje na życie seksualne (ktoś coś wymusza, druga osoba czuje wstęt albo zażenowanie). Ty pisałaś o sytuacji podniecenia przy obejrzeniu teledysku więc zakładam że to była sytuacja niezaplanowana. Jeśli jest Ci tak przykro to powiedz to w kulturalny sposób swojemu chłopakowi (tylko nie krzycz od razu, że jest egoistyczną świnią) powiedz co czujesz a nie obwiniaj go.A propos nigdy nie podniecił Cię opis sytuacji łóżkowej czy film? To chyba niemożliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klara Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: 2.5.STABLE* / *.pl 21.09.03, 00:11 ja mu powiedzialm..spokojnie..nei wyzywalam go..wiem..na mnei tez dzialaja bodzce wzrokowe..itd..ale nei jak jestem z nim..nei umialabym chyba sie jakos zgrzac na cos przy jego obecnosci..zreszta..sama juz nei wiem..wiem,ze ja a on to pzreiez rozne osoby, rozne rodzaje..w sumie dzieki triss bo jakos teraz lepiej sie czuje..zrozumielam cos, ze on wcale nei chcial..czasem chyba po prostu nei moge sie pogodzic z tymz,e u facetow pewne sprawy wygladaja inaczej.. ale ...dziekuje:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.03, 00:35 to chyba naturalna reakcja zdrowego faceta - gorzej, jakby w ogóle na niego nie działało, albo działało tylko na zdjęcia innych facetów, dzieci itd. ! Gość portalu: Klara napisał(a): > no jak juz tak do mnei mowisz,to chociaz uzasadnij dlaczego.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Martyna Re: CZY MOGE PROSIC O WASZE OPINIE?? IP: *.proxy.aol.com 21.09.03, 00:50 Zdrada jest dlug mnie czynem swiadomym , nie mozemy kogos obwiniac o zdrade tylko dla tego, ze ma taka a nie inna fizjologie. Faceci nie moga tego kontrolowac wiec wyobraz sobie jak Twoj ukochany sie czuje jak powiedzialas , ze sprawilo Ci to przykrosc. To tak jak kichniecie - prosty fizjologiczny ruch niemozliwy do opanowania ( no chyba , ze przez mnicha , ktory spedzil 40 lat w klasztorze ). Odpowiedz Link Zgłoś