06.11.03, 15:41
Czy w domu też się tak nudzisz jak nudziłaś się w pracy ? :))))
Obserwuj wątek
    • Gość: Kocisz Re: pajdeczka IP: 62.173.207.* 06.11.03, 16:58
      no coś Ty, pewnie teraz może się zdrowo ogórkować :)))
      • pajdeczka Re: pajdeczka 07.11.03, 10:36
        Gość portalu: Kocisz napisał(a):

        > no coś Ty, pewnie teraz może się zdrowo ogórkować :)))

        Ogórek to warzywo typu unisex więc z wzajemnością:)))
    • pajdeczka Odpowiadam 07.11.03, 10:35
      fitit napisał:

      > Czy w domu też się tak nudzisz jak nudziłaś się w pracy ? :))))


      Tak, ale lubię się nudzić, bo z natury jestem leniwa. A im dziecko starsze tym
      mnie mam do roboty w domu. Zasłużyłam sobie nato, bo latach szalonej bieganiny.
      A co? Zazdrościsz? Nie powiesz mi chyba , że po intensywnej pracy, wracasz do
      domu, a tam czeka na ciebie pranie, sprzątanie, gotowanie i kopanie ogródka?
      • fitit Re: Odpowiadam 07.11.03, 12:27
        pajdeczka napisała:

        > fitit napisał:
        >
        > > Czy w domu też się tak nudzisz jak nudziłaś się w pracy ? :))))
        >
        >
        > Tak, ale lubię się nudzić, bo z natury jestem leniwa. A im dziecko starsze
        tym
        > mnie mam do roboty w domu. Zasłużyłam sobie nato, bo latach szalonej
        bieganiny.
        >
        > A co? Zazdrościsz? Nie powiesz mi chyba , że po intensywnej pracy, wracasz do
        > domu, a tam czeka na ciebie pranie, sprzątanie, gotowanie i kopanie ogródka?


        > Właśnie tak jest. Moja żona nie chce gosposi mimo, że wraca pózniej niż ja.
        Mój kontrakt kończy się w grudniu. Jak nie podpiszę nowego to przestanę Ci
        zazdrościć.


        • pajdeczka Re: Odpowiadam 07.11.03, 13:48
          fitit napisał:

          >> Mój kontrakt kończy się w grudniu. Jak nie podpiszę nowego to przestanę Ci
          > zazdrościć.
          >
          A o jaki kontrakt chodzi? Ślubny? :)))) To fajnie masz , bo ja mam
          zakontraktowane tyranie w domu dożywotnio. Ale ponieważ jestem kobietą
          nadasertywną, jak już gdzieś wspomniałam, nie przejmuję się tym.
          Ja lubię kiedy facet coś robi dla domu, dostaję wówczas sama "pałera" i chce
          mnie się zrobić więcej niż muszę. Ale mój mąż nie za bardzo lubi roboty domowe,
          więc i ja się nie przemęczam, bo w imię czego?
          Pozdrawiam
          • lady68 Re: Odpowiadam 07.11.03, 13:51
            gratuluje zdrowych nerwów. A jak zabraknie czystej szklanki czy łyżeczki myjesz
            tylko dla siebie?
            • pajdeczka Re: Odpowiadam 07.11.03, 15:06
              lady68 napisała:

              > gratuluje zdrowych nerwów. A jak zabraknie czystej szklanki czy łyżeczki
              myjesz
              >
              > tylko dla siebie?

              Nie doprowadzam to sytuacji ekstremalnych:))))
          • fitit Re: Odpowiadam 07.11.03, 14:01
            pajdeczka napisała:

            > fitit napisał:
            >
            > >> Mój kontrakt kończy się w grudniu. Jak nie podpiszę nowego to przestan
            > ę Ci
            > > zazdrościć.
            > >
            > A o jaki kontrakt chodzi? Ślubny? :)))) To fajnie masz , bo ja mam
            > zakontraktowane tyranie w domu dożywotnio. Ale ponieważ jestem kobietą
            > nadasertywną, jak już gdzieś wspomniałam, nie przejmuję się tym.
            > Ja lubię kiedy facet coś robi dla domu, dostaję wówczas sama "pałera" i chce
            > mnie się zrobić więcej niż muszę. Ale mój mąż nie za bardzo lubi roboty
            domowe,
            >
            > więc i ja się nie przemęczam, bo w imię czego?
            > Pozdrawiam


            > Nie, nie kontrakt ślubny a na pracę. Mam za to intercyzę więc się nie boję !
            >
            • pajdeczka Re: Odpowiadam 07.11.03, 15:08
              fitit napisał:

              > > Nie, nie kontrakt ślubny a na pracę. Mam za to intercyzę więc się nie boję
              > !
              > >
              Żartowałam z tym kontraktem. Ja nie mam intercyzy, bo nie mam nic na własność.
              Nawe dziecko za kilka lat będzie już nie moje:))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka