szczesliwamezatka
21.08.09, 13:06
Wątek ten poświęcony jest kobietom, które zastanawiają się dlaczego
ich kochający partner nagle się zmienił, zaczyna ich unikać, nie
odpisuje na sms-y czy nie odbiera telefonów.
W takich sytuacjach starajcie się NIE szukać winy w sobie.
Odwidziało mu się... to trudno, niech ucieka, gdzie pieprz rośnie!
Jeżeli on nie jest już taki jak dawniej, to przyjrzyjcie się
towarzystwu, w jakim on się obraca... Bo, być może, tę zmianę
zawdzięczacie jego kolegom, ktorzy, zazdroszcząc mu, usiłują go od
Was odsunąć na różne sposoby. Niewinny wyskok do pubu, baru może
skończyć się poznaniem innej kobiety. Gdy Wasz facet wychodzi gdzieś
z kolegą, idźcie z nim. Nie ufajcie bezgranicznie. Koledzy potrafią
być wredni i mają duży wpływ na faceta. W rozmowach często wygląda
to tak: "Wiesz znam fajną..."
Jeżeli nie chcecie stracić swojej drugiej połówki, odetnijcie go od
kolegów.