Dodaj do ulubionych

Tak ogólnie!!!

05.06.04, 19:14
Mieszkam od urodzenia na Bródnie, ale tak naprawde, to nic tu fajego nie ma!
Ani zadnych resteuracji, Pubow, klubow, czy cokolwiek na poziomie! Po prostu
istna tragedia! A gdzie na spacer- no coz- Park Bródnowki, a przy
Wyszogrodzkiej kupa dresów- pozostawiam bez komentarza..
Obserwuj wątek
    • cathrine1 Re: Tak ogólnie!!! 25.06.04, 19:04
      Mozna pojezdzic konno, isc do parku, wypic kawe lub piwo kolo ratusza, wsiasc w
      darmowy autobus jak sie nie chce wydawac na bilet i isc do kina, isc na basen,
      pojechac rowerem do lasku, albo pojezdzic rolkami po parku, jak sie lubi
      uprawiac shopping do blisko do M1,IKEA,Kalafiory i inne,zjesc Pizze (rowniez
      dla tych gustujacych w zarelku typu Pizza Hut). To tylko miejsca najblizsze.
      jak sie chcesz zapedzic troche dalej, to jest jeszcze kilka fajnych miejsc na
      wypad. Mieszkam tu dwa lata i mi sie podoba i ludzie co Wy z tymi dresami, ze
      tak ich duzo i niebezpiecznie?Ja chyba na innym Brodnie mieszkamwinkA na nude
      najlepsza ksiazka (milo sie czyta w Parku nad bajorkiemsmileJak lubisz ogladac
      filmy w domu, to masz wypozyczalnie (to znow polecam, na jesienna pluche).
      Mozna tez wsiasc w tramwaj lun autobus i pojechac w praktycznie kazde inne
      lepsiejsze miejsce. Polaczenie jest swietnesmile)))))
      • cathrine1 Re: Tak ogólnie!!! 28.06.04, 13:37
        dziekuje.mam wrazenie, ze trudno co niektorym osobom zrozumiec,ze brodno,
        tarchomin,Ursynow,daleka Ochota czy Sluzew to dzielnice "sypialnie". Jak na
        sypialnie to brodno i tak ma naprawdedobrze rozwiniete zaplecze handlowo-
        uslugowe.
        W kazdym 'normalnym' kraju zycie towarzysko-kulturalne kwitnie w srodmiesciu i
        podobnie jest w Warszawie, to zreszta jedna z niewielu cech "normalnosci" tego
        miastasmileNie ukrywam, ze bardzo lubie brodno, wogole lubie Prage i licze na to,
        ze za jakis czas te czesci Warszawy spotkaja sie z uznaniem na jakie zasluguja!
    • djpiotrass Re: Tak ogólnie!!! 13.07.04, 12:30
      Jakto nie ma co robić, jest pare małych bo małych, ale zawsze jakis clubów.
      Jest park, lasek bródnowski, masz centrum handlowe, kino, masz trasy rowerowe,
      po których ludziska łażą:/. Ja mieszkam tu od urodzenia i jest mi tu dobrze, a
      dresiarzy to masz wszędziesmile
    • hasmi Re: Tak ogólnie!!! 13.07.04, 14:48
      a ja sobie mieszkam raptem 6 miesiecy i nie narzekam.
      Dojazd wszedzie świetny. Do centrum da rade dostac sie w 15-20 minut, wiec
      nawet jesli ktos jest malkontentem to moze w te pedy smignac do autobusu i juz
      jest w centrum rozrywki a tam.... hulaj dusza.
      Chcialbym sie dowiedziec czego tej mieszkance brakuje... owszem jest
      wszystkiego mniej co nie znaczy ze nie ma.
      • zeppelia Re: Tak ogólnie!!! 11.06.05, 12:59
        Nie jestem malkontentem a nie lubię Bródna choć wiem, że jak się chce to jest
        tu co robić. Ostatnimi czasy jednak zrobiłam się bardzej łaskawa, dzięki temu
        forum a raczej dzięki ludziom którzy tu piszą smile
        Naj bardziej cenię sobie tą komunikację, bardzo szybko można się przemieścić w
        milsze miejsce tongue_out
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka