sztompel
27.02.05, 17:02
Często mam okzaję wspólpracować z instytucja Dom Kultury Świt i chcę
powiedzieć że jest pod wrażniem panującej tam atmosfery, podejścia do
podopiecznych i zacięcia dyrektora, który całym sobą stara się rozkręcać
zyciue kulturlane na Bródnie - z ogromnymi sukcesami.