Dodaj do ulubionych

witam :)))

22.06.04, 16:56
No właśnie - chciałam się przywitać. Zaglądam na to forum już od jakiegoś
czasu, ale dopiero teraz się w sobie zebrałam i założyłam konto. Więc
przechodzę od postawy biernej do czynnej smile

Konsultantką nie jestem, za to wierną klientką. Ale z Avonem jest tak, że
lepiej wiedzieć, co się kupujewink Więc chętnie podzielę się swoimi
spostrzeżeniami; że na Was można liczyć, już wiem.

zaliczka
Obserwuj wątek
    • pusiulka Re: witam :))) 22.06.04, 21:25
      hej!
      masz moze gg maila?daj swoje namiary

      moj nr gg to 3938012
      mail lep_ndm@wp.pl

      asia
    • chicarica Re: witam :))) 22.06.04, 22:30
      Witaj smile Miłego forumowania smile
    • asiek501 Re: witam :))) 23.06.04, 12:59
      witaj smile

      miłego forumowania smile
      • zaliczka Re: witam :))) 23.06.04, 21:44
        Dziękuję wszystkim smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka