No właśnie - chciałam się przywitać. Zaglądam na to forum już od jakiegoś
czasu, ale dopiero teraz się w sobie zebrałam i założyłam konto. Więc
przechodzę od postawy biernej do czynnej
Konsultantką nie jestem, za to wierną klientką. Ale z Avonem jest tak, że
lepiej wiedzieć, co się kupuje

Więc chętnie podzielę się swoimi
spostrzeżeniami; że na Was można liczyć, już wiem.
zaliczka