ja mam problem z nadwagą, ok 10 - 15 kilo za dużo.
1. chcialbym was zapytac czy wy tez macie problemy zwiazane z wagą (nie tylko
zbyt dużą), jesli tak to jakie, czy mieliscie jakies bardzo niemiłe sytuacje
związane z tym, do jakiego stopnia to wam przeszkadza i zniecheca do np
podrywów lub innych kontaktów z ludźmi i jak reagujecie/zareagowalibyście na
podryw takiej osoby
2. (odnośnie mnie) chciałbym schudnac ale w zime to bedzie dla mnie
szczególnie trudne i nie chodzi o chęci ale o wrażliwe drogi oddechowe wiec
trening poza domem odpada a w domu trudno jest sie porzadnie zmeczyć ale moze
gdybym mial sie dla kogo starać... obecnie jedyne co robie to kilka razy
cwiczenia: cos miedzy rozgrzewką a prostymi cwiczeniami na silowni i nic nie
jem po 17. mało? prawda. a wracajac do motywacji; wpadlem na pomysl
"wzajemnego zobowiązania". np. w ciagu x tygodni ja i jakas osoba
zobowiązujemy sie nawzajem do zżucenia x kilo lub x cm. moze ktos z was jest
chetny. ja potrzebuje schudnąc do konca maja, konca lipca lub w ostatecznosci
konca sierpnia do tzw kaloryfera

bo narazie to jest duzy okrągly boiler