Gość: Ika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.11, 13:34 wyborcza.pl/1,75248,9113379,Specjalny_program_sprawdzi__ile_nienawisci_jest_w.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gość Re: Tylko dla Sfory IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.11, 14:15 a gdzie bedą pisać prawdziwi patrioci Odpowiedz Link Zgłoś
lechowski51 Re: Tylko dla Sfory 16.02.11, 15:13 Gwprawda pisze; Dlaczego Podlaskie? Warszawska fundacja Ocalenie działa w Łomży, pomaga mieszkającym tu uchodźcom w integracji (do niedawna istniał w mieście ośrodek dla uchodźców). Wolontariusze i pracownicy Ocalenia już we wrześniu 2009 alarmowali o eskalacji nienawiści wobec Czeczenów. Zaczęło się krótko po wystąpieniu posła PiS Lecha Kołakowskiego, który zażądał zamknięcia ośrodka. Potem zostały pobite dwie Czeczenki. W Łomży pojawiły się obraźliwe, szkalujące uchodźców ulotki. W internecie zaczęły krążyć nawołujące do nienawiści wpisy i filmy, których autor śledził mieszkających w Łomży i Białymstoku Czeczenów Okazuje sie ze lomzyniacy mysla podobnie jak Sarkozy i inni przywodcy UE www.rp.pl/artykul/612449-Kleska-integracji-w-Europie-.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: allahsralbah Re: Tylko dla Sfory IP: *.przemysl.hypnet.pl 16.02.11, 17:01 Nie dla islamu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: Tylko dla Sfory IP: *.4-2.cable.virginmedia.com 16.02.11, 20:06 Cenzura jest niesmiertelna, jak widac. Odpowiedz Link Zgłoś
matula-tutka Taki widać był plan. 17.02.11, 10:18 Bariera w którą uderzył Robert Kubica została rozkręcona aby skrócić drogę do.....kościoła. Pan Bóg jak widać nie miał nic przeciwko temu . Pozwolił nawet nadziać się na barierę swojemu gorliwemu wyznawcy. Ale to widać taki Boży Plan. sport.onet.pl/motorowe/rajdy-samochodowe/wstepne-ustalenia-dotyczace-wypadku-kubicy-mieszka,1,4186669,wiadomosc.html Odpowiedz Link Zgłoś
darino Re: Taki widać był plan. 17.02.11, 10:22 Kubicy o mały włos też by skróciła drogę do kościoła. Odpowiedz Link Zgłoś
matula-tutka Re: Taki widać był plan. 17.02.11, 10:29 Coś za szybko naciskam klawisze. Miał być nowy wątek a wkleiło sie do innej dyskusji. Już zakładam wątek. Odpowiedz Link Zgłoś