Dodaj do ulubionych

Tylko dla Sfory

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.11, 13:34
wyborcza.pl/1,75248,9113379,Specjalny_program_sprawdzi__ile_nienawisci_jest_w.html
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Tylko dla Sfory IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.11, 14:15
      a gdzie bedą pisać prawdziwi patrioci
      • lechowski51 Re: Tylko dla Sfory 16.02.11, 15:13
        Gwprawda pisze;
        Dlaczego Podlaskie? Warszawska fundacja Ocalenie działa w Łomży, pomaga mieszkającym tu uchodźcom w integracji (do niedawna istniał w mieście ośrodek dla uchodźców). Wolontariusze i pracownicy Ocalenia już we wrześniu 2009 alarmowali o eskalacji nienawiści wobec Czeczenów. Zaczęło się krótko po wystąpieniu posła PiS Lecha Kołakowskiego, który zażądał zamknięcia ośrodka. Potem zostały pobite dwie Czeczenki. W Łomży pojawiły się obraźliwe, szkalujące uchodźców ulotki. W internecie zaczęły krążyć nawołujące do nienawiści wpisy i filmy, których autor śledził mieszkających w Łomży i Białymstoku Czeczenów

        Okazuje sie ze lomzyniacy mysla podobnie jak Sarkozy i inni przywodcy UE
        www.rp.pl/artykul/612449-Kleska-integracji-w-Europie-.html
        • Gość: allahsralbah Re: Tylko dla Sfory IP: *.przemysl.hypnet.pl 16.02.11, 17:01
          Nie dla islamu
          • Gość: aaa Re: Tylko dla Sfory IP: *.4-2.cable.virginmedia.com 16.02.11, 20:06
            Cenzura jest niesmiertelna, jak widac.
    • matula-tutka Taki widać był plan. 17.02.11, 10:18
      Bariera w którą uderzył Robert Kubica została rozkręcona aby skrócić drogę do.....kościoła. Pan Bóg jak widać nie miał nic przeciwko temu . Pozwolił nawet nadziać się na barierę swojemu gorliwemu wyznawcy. Ale to widać taki Boży Plan. sport.onet.pl/motorowe/rajdy-samochodowe/wstepne-ustalenia-dotyczace-wypadku-kubicy-mieszka,1,4186669,wiadomosc.html
      • darino Re: Taki widać był plan. 17.02.11, 10:22
        Kubicy o mały włos też by skróciła drogę do kościoła.
      • matula-tutka Re: Taki widać był plan. 17.02.11, 10:29
        Coś za szybko naciskam klawisze. Miał być nowy wątek a wkleiło sie do innej dyskusji. Już zakładam wątek.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka