Dodaj do ulubionych

Praca w UM

IP: *.toya.net.pl 17.09.12, 09:55
Jest taka Ryszarda..
miast siedzieć przy biurku
śpiewa w ulicznym chórku
zakupy są w codziennością
można się podzielić z koleżankami
zasłyszaną nowością
kto z kim i dlaczego
a M.. i tak nie dowie się niczego
jego prezes świętuje rocznice
a Ryszarda szuka znicze
1 listopada nie będzie zaraz
ale jak się wszystkie zakupy codzienne zwalą naraz
to Rysia się może pogubić

i w urzędzie zapłacą jej za pracę
Obserwuj wątek
    • Gość: Rysia_Gabrysia Re: Praca w UM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.12, 10:25
      Marek i tak o tym wie, ale że kulturalny i spokojny facet, to nie robi problemu.
      I tak szykuja się zwolnienia więc pewnie wskaże kogo trzeba odstrzelić.
      Po sąsiedzku też jest parę osób, które są jak Rysia. Ale to inna bajka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka