Gość: Jeremiasz Obyty
IP: *.mt.pl
22.08.17, 09:31
Darino, to jest typowy "kret" obracający się na tym Forum Przemyśl (dawniej prowadzący na gazeta.pl jakieś tam Forum gloryfikujący Ukrainę za wsze czasy...), który Was nie lubi bo jesteście Polakami. On kocha tylko to, co ukraińskie, łącznie z historią, która do dziś dzieli i zawsze będzie dzielić dwa narody!
Dziwię się bardzo znanym tu Forumowiczom, że chcą dyskutować z takim człowiekiem. Przecież to nie jest Wasz przyjaciel! Wystarczy przeczytać jego słowa w postach i pomyśleć o nich.
Przeglądnijcie posty o UPA, Banderze oraz złej historii o Ukrainie to zobaczycie kto kogo gloryfikuje i obstaje za nim.
Niech wraca na swoje Fora, gdzie się wcina jak majtki w waginę! Chyba "Nad Sanem i Wiarem" i Bircza! Tam ma przyjaciół.