Gość: xx
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
02.11.05, 22:34
To są propozycje rozbudowy miasta, które powinno się wprowadzić "na żywca" i
przy pomocy ~wszystkich~ dostępnych środków.
1. Dociągnięcie inwestycji - do końca - pn. Park Sportowo-Rekreacyjny.
2. Dopuszczenie 4 sklepów wielkopowierzchniowych. Oraz dopuszczenie
zainteresowanego do budowy Galerii Handlowo-Rozrywkowej oraz Multikina.
3. Budowa potężnego osiedla pomiędzy Żurawicą-Przemyślem wraz z drogami
dojazdowymi (o czterech pasach ruchu, przedzielonych pasem zieleni) - w tym
rondo na Krakowskiej. Na osiedlu powinny być boiska do koszykówki, piłki
nożnej, tenisa, a także Park wypoczynkowy z fontanną.
4. Budowa dwóch mostów (jeden z nich jako obwodnica płn.-wsch.), drugi łączący
brzegi Sanu na wyskości os Kmiecie z ulicą Sanocką.
5. Budowa drogi łączącej ul Sanocką z Pasteura - od strony Prałkowiec.
6. Poszerzenie ulic (gdzie jest to możliwe) do trzech pasów ruchu: 3go maja,
Grunwaldzka, Węgierska, Słowackiego, Sanocka, Krasińskiego, Borelowskiego,
Stanisława Augusta, Brata Alberta, Paderewskiego wraz z Okrzei, Wysockiego,
Armii Krajowej.
7. Poszerzenie mostu wiszącego do trzech pasów ruchu.
8. Poszerzenie miasta o: Ostrów, Kuńkowce, Nehrybkę, Pikulice, Prałkowce,
Buszkowice i Żurawicę - wszystkie w całości.
9. Budowa potężnego osiedla w okolicach dzielnicy Pikulice-Kruhel Wielki (po
budowie drogi łączącej Sanocką z Pasteura).