Dodaj do ulubionych

NOCNA LINIA MZK

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.05, 10:27
Już niedługo zarząd MZK pewnie poda się do dymisji, autobusy zlicytują a z
ich siedziby uczynią pawilon handlowy. Kanary pójdą na zieloną łąkę a z
przystanków zrobią budki z piwem...
Ale na miłość boską zanim całkowicie upadniecie i przemalujecie autobusy na
fioletowo ... STWÓRZCIE JAKĄŚ NOCNĄ LINIĘ TYPU KOŁO - PRZYNAJMNIEJ OD
CZWARTKU DO NIEDZIELI !!! AMEN
Obserwuj wątek
    • opserwvtor Re: NOCNA LINIA MZK 18.11.05, 11:01
      Padnie takie pytanko/propozycja na chacie w przyszłą środę.
      • Gość: VIP Re: NOCNA LINIA MZK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.05, 22:22
        Ile linii nocnych ma być? Do której godziny mają jeździć? Czy będzie w autobusie ochroniarz?
    • Gość: DariO Re: NOCNA LINIA MZK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 08:07
      Watpie zeby w ogole powstaly u nas takie linie a jeszcze z ochroniarzem....
      • Gość: jelcz Re: NOCNA LINIA MZK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 21:40
        Ja też zaczynam wątpić bo i tak bym z nich nie korzystał, ale kto wie. Mogli by
        na próbę wypuścić dwie i okaże się czy są potrzebne.
    • Gość: DariO Re: NOCNA LINIA MZK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.05, 15:28
      Moja propozycja jest taka :) Autobusy by kursowaly przez weekend, Godz. kolo 2-
      3 w nocy z Kazanowa(lub Rycerskiego) przez 3 Maja (Sing), Krasinskiego - most
      Siwca (Iluzja), most Siwca-Wilsona, Jagiellonska, Dworskiego, Siemiradzkiego,
      Lwowska, Plyty i do Mlynarskiej (crazy mil) i taki sam autobus w droge
      powrotna. Oczywiscie ochroniarz tez by sie prydal w takim autobusie :) Mysle ze
      zwiekszylo by to bezpieczenstwo osob mlodych chodzacych na dyskoteki (dziewczat
      przede wszystkich) ktore nie majac transportu wracaja na nogach do domu.
    • Gość: kuba Re: NOCNA IP: 1.3.* / *.proxy.aol.com 23.02.06, 04:00
      we wsi komunikacja nocna, chory pomysl
      • alex.von.bat Re: NOCNA 07.06.06, 19:50
        nie dokońca chory... sama bym z niej korzystala;) pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka