Gość: dj-sosna
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
18.11.05, 10:27
Już niedługo zarząd MZK pewnie poda się do dymisji, autobusy zlicytują a z
ich siedziby uczynią pawilon handlowy. Kanary pójdą na zieloną łąkę a z
przystanków zrobią budki z piwem...
Ale na miłość boską zanim całkowicie upadniecie i przemalujecie autobusy na
fioletowo ... STWÓRZCIE JAKĄŚ NOCNĄ LINIĘ TYPU KOŁO - PRZYNAJMNIEJ OD
CZWARTKU DO NIEDZIELI !!! AMEN