IP: *.toya.net.pl 04.12.07, 16:00
Witam , na stronie sanwilu => sanwil.pl od ok 5 miesięcy są te same ogłoszenia
o prace.Moznaby pomyśleć ze nie aktualizują strony , lecz w serwisach
pracuj.pl itp. widnieja te same ogłoszenia jako aktualne .Moze jakiś
pracownik sanwilu przybliżyć mi o co w tym chodzi - przez 5 miesięcy nie
można znaleźć pracownika ???Kryteria wyboru pracownika są dość jasno opisane i
wcale niewygórowane mysle ze dużo kandydatów je spełnia.Czyżby kolejna
"rodzinna" firma??
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka