Dodaj do ulubionych

muszę się pochwalić - dot. artykułu w Polityce

07.10.04, 22:46
przeczytałam artykuł w Polityce - dziękuję, dziewczyny - super sprawa i muszę
się Wam pochwalić, że w całej tej smutnej sytuacji miałam szczęście i
trafiłam właśnie na oddział szpitala wojewódzkiego we Wrocławiu, na oddział
ordynatora Janusza Malinowskiego, który własnie w tym artykule się
wypowiedział. Tam naprawdę kobietę traktuje się z szacunkiem, taktem. MOgę tu
przytaczać same superlatywy. Prócz ordynatora pozałam jeszcze jednego
lekarza, który odbierał poród mojej córci (dla zainteresowanych nazwisko na
priv). Lekarz cudowny. Zresztą cała kadra świetnie przygotowana. POdczas
porodu mąż mógł być razem ze mną, a same wiecie jak to wiele znaczy. Córeczkę
mogłam zobaczyć. Wszystko tak jak być powinno.
Aha lekarz, który odbierał poród, został moim lekarzem, tzn teraz nie chodzę
do żadnego innego, a gdy zaszałam w kolejną ciąże, po prostu położył mnie na
oddział zlecił badania, polecił specjalistów. Ciążę donosiłam bez problemu,
teraz mam syneczka. Olo ma 14 miesięcy. Jest cudownym i zdrowym chłopcem:)
Trochę to wszystko haotyczne, ale mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam moim
entuzjazmem. W tym szpitalu naprawdę rodzi się po ludzku, bez znaczenia, czy
to jest martwe czy zdrowe dzieciątko.
Ściskam Was kochane serdecznie
E.

ps. taki sam wątek umieściłam na "Poronieniu".
Obserwuj wątek
    • ali_bey Re: muszę się pochwalić - dot. artykułu w Polityc 07.10.04, 22:55
      daaisy1 napisała:

      > Trochę to wszystko haotyczne, ale mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam moim
      > entuzjazmem.

      Daaisy nie zraziłaś , tylko zaraziłaś...optymizmizmem;-
      • daaisy1 Re: muszę się pochwalić - dot. artykułu w Polityc 07.10.04, 23:13
        dzięki ali_bey:)po wysłaniu tego postu zaczęlam się zastanawiać czy postąpiłam
        taktycznie, ale dzieki Tobie - moje wątpliwości zostały rozwiane,
        życzę dobrej nocy:)
        Edyta

        ps. jesteś z Wrocławia?
        • ali_bey Re: muszę się pochwalić - dot. artykułu w Polityc 07.10.04, 23:17
          Nie.Mieszkam pod Katowicami.Dlaczego pytasz?
          ps.we Wrocławiu bywamy, mamy tam przyjaciół, no i być może Kuba będzie miał tam
          operację.
          • daaisy1 Re: muszę się pochwalić - dot. artykułu w Polityc 07.10.04, 23:18
            aaaa tak pytam:) myślałam, ze może również znasz ten szpital. Wszystkiego
            najlepszego dla Kubusia:) NIe znam dokłądnie Twojej historii, ale mam nadzieję,
            że wszystko będzie ok:)
            całusek dla niego
            Edyta
      • daaisy1 Do ali_bey 07.10.04, 23:17
        już wiem, że nie jesteś z Wrocławia, zaglądnełam do wątku o nas wszystkich:)
        pozdrawiam
        Edyta
    • ali_bey Re: muszę się pochwalić - dot. artykułu w Polityc 07.10.04, 23:19
      No ładnie dziewczyny.Tośmy się "wstrzeliły" w czasie ;-)))))
      • katse Re: muszę się pochwalić - dot. artykułu w Polityc 08.10.04, 09:35
        jesli szpital wojewodzki to szpital na kamienskiego. to moge potwierdzic ze
        jest tam swietna kadra (oczywiscie zdazaja sie wyjatki i zaniedbania).
        Znam i moge polecic rowniez jednego lekarza z tego szpitala.

        POza tym jest tam polozna Marzenka. Dziewczyny - co to za kobieta. Normalnie
        miod.

        • daaisy1 Re: muszę się pochwalić - dot. artykułu w Polityc 08.10.04, 12:12
          Tak Katse - mówię o szpitalu na Kamieńskiego. Ja równiez prócz lekarza mogę
          polecić super położną:)
          Sciskam Was gorąco
    • 1megan Re: muszę się pochwalić - dot. artykułu w Polityc 08.10.04, 13:04
      zazdroszczę
      Mam nadzieje że ten artkul poruszy personel innych szpitali i cos się zmieni
      • zorka7 Re: muszę się pochwalić - dot. artykułu w Polityc 08.10.04, 13:10
        Bardzo mnie to cieszy! Może któryś z poznańskich lekarzy to przeczyta... I
        POMYSLI...
    • dororka Re: muszę się pochwalić - dot. artykułu w Polityc 10.10.04, 22:05
      Jeśli chodzi o Wrocław, to polecam Klinikę Połoznictwa i Rozrodczości przy ul.
      Dyrekcyjnej. Można sie tam czuć bezpiecznie, ale zarazem kameralnie i tak jakoś
      przyjaźnie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka