Dodaj do ulubionych

Dzisaj operacja Kacperka

11.08.05, 08:30
Wiem, że wiele z nas śledzi losy Kacperka i dzielnie mu kibicuje dlatego
módlmy się dzisiaj i trzymajmy ksciuki. Kacperek będzie dzisiaj operowany a
celem operacji jest usunięcie z buźki naczyniaka, tak aby za 2 miesiące
można było operować szczękę...i to będzie bardzo poważna operacja. Resztę
pewnie wyjaśni Ewka po powrocie...ja tylko proszę o słanie dzisiaj dobrych
fluidów!!
Obserwuj wątek
    • j0204 Re: Dzisaj operacja Kacperka 11.08.05, 08:44
      Będę modliła sie i trzymała kciuki za kacperka, by operacja przeszła pomyslnie.
      Ewo - Tobie ślę dużo wiary i wytrwania, bedzie dobrze.
    • bunio1 Re: Dzisaj operacja Kacperka 11.08.05, 08:55

      Życze powodzenia,trzymam kciuki i czekam na pomyślne wieści.
      Adam tata Bunia-Roberta
    • annall Re: Dzisaj operacja Kacperka 11.08.05, 09:43
      Trzymam kciuki i czekam na dobre wiadomości
      pozdrawiam
      Ania
    • achulka1 Re: Dzisaj operacja Kacperka 11.08.05, 09:47
      dołaczam swoje pozytywne myśli i prośby do Boga.
      Asia
    • anula2000 Re: Dzisaj operacja Kacperka 11.08.05, 10:06
      Goraco wierze, ze sie uda. Trzymam kciuki i oczywiscie czekam na pomyslne
      wiesci!
      Ania
    • i.n.f.i.n.i.t.y Re: Dzisaj operacja Kacperka 11.08.05, 10:37
      Drogi Boże – Stwórco, zwracam się do Ciebie ze wszystkimi obawami wobec
      oczekującej Kacperka operacji. Proszę daj mu odwagę potrzebną, by stawić jej
      czoło z niezachwianą pewnością, że go chronisz i kochasz. Kiedy będzie w
      narkozie, daj jego duchowi odczuć, że nie musi się o nic martwić ani niczego
      obawiać. Ukój jego nerwy, uspokój umysł. Proszę daj zespołowi operacyjnemu
      umiejętności potrzebne, by operacja się udała i by nie było komplikacji. Proszę
      daj jego rodzinie i przyjaciołom podtrzymującą na duchu wiarę w to, że jesteś z
      nimi. Rozprosz ich obawy podczas nadchodzących godzin tej operacji.
      Składam w Twoje ręce jego wyzdrowienie i proszę, by Twój uzdrawiający dotyk
      przyspieszył mu powrót do zdrowia.
      Drogi Boże, składam jego życie w Twoje ręce i ufam w Twą dobroć, miłość i
      troskę o niego.
      Proszę, byś mnie wysłuchał w imię Jezusa, Twego Syna Amen.
    • gochafrog Re: Dzisaj operacja Kacperka 11.08.05, 11:20
      Będę myśleć o Kacperku i jego Rodzicach.
      Gośka z Matyldą
    • kama.garbi Re: Dzisaj operacja Kacperka 11.08.05, 14:27
      modle się za Was
    • sylwia32 Re: Dzisaj operacja Kacperka 11.08.05, 15:57
      wszystko w rękach Boga .trzeba wierzyć , że będzie dobrze ,a będzie dobrze.

      trzymamy wszyscy za Was mocno kciuki.
    • nemiki1 Re: Dzisaj operacja Kacperka 11.08.05, 16:59
      Myślę dzisiaj o Kacperku i modle się za niego...

      Aneta
    • betty69 Re: Dzisaj operacja Kacperka 11.08.05, 18:41
      trzymam mocno kciuki za Kacperka i czekam na dobre wiesci.
      b.
    • marcel25 Re: Dzisaj operacja Kacperka 11.08.05, 18:54
      Ja także trzymam kciuki za Kacperka i oczywiście za jego rodziców. Jestem z Wami
      i wierzę, że wszystko pójdzie dobrze.
      Marta
    • gandzia4 Re: Dzisaj operacja Kacperka 11.08.05, 19:54
      Trzymamy kciuki z całych sił
      Agniecha
      Marek
      Daria
      Oskar
      i Weronika
    • jaewa1 Re: Dzisaj operacja Kacperka 11.08.05, 20:21
      Trzymam kciuki za udaną operację


      Ewa, Amelka Aniołek 2.04.2004 i Błażej 26.04.2005
      • sizi1 już po operacji 11.08.05, 21:45
        Za Kacperkiem i Ewą cieżki dzień, rana jeszcze krwawi ale módlmy się o jej
        szybkie zagojenie, bo wtedy za 7 dni wrócą do domu! Ewka wszystkich Was
        pozdrawia i dziękuje za to, że jesteście z nią......
        • mamajaromira Re: już po operacji 12.08.05, 21:44
          Cały czas mocno zaciskałam kciuki, żeby wszystko było dobrze. Mam nadzieję, że
          Kacperek wróci do domku o czasie i będzie szybciutko dochodził do formy. Jestem
          z Wami myślami i czekam na następne pomyślne wieści.
          monika
          • sylwia32 Re: już po operacji 13.08.05, 20:12
            modlę się do Boga o zdrowie dla Ciebie Kacperku
            • zorka7 Re: już po operacji 15.08.05, 09:25
              Trzymam kciuki, jestem myślami.

              sizi - daj znać.
    • bunio1 Re: Dzisaj operacja Kacperka 11.08.05, 23:23

      Trzymajcie się i szybko wracajcie do domku.
      Adam tata Bunia-Roberta
      • sizi1 już po operacji... 13.08.05, 10:19
        Kacperek czuje się dobrze i po operacji na pewno łatwiej mu się oddycha, zaczał
        już podjadać i bawić się. (Tyle od babci Kacperka - w piątek)Jak dowiem się
        więcej to napiszę..
        • rapida Re: już po operacji... 13.08.05, 12:05
          Tak się cieszę!!!!Trzymaj się Mały dzielnie!!! buziaki,papa
    • sabba ja z innego forum 16.08.05, 13:59
      ale tez pare slow na temat Kacperka napisze. Dzis widzialam sie z Ewa i
      KAcperkiem, w czwartek jada do PL. Nastepna operacja w pazdzierniku.
      Czy na temat aukcji juz cos wiadomo?
      • sizi1 do sabba 17.08.05, 08:42
        Przygotowania do aukcji idą pełną parą...i duże nerwy. A co chciałabyś
        konkretnie wiedzieć?
        • sabba Re: do sabba 19.08.05, 13:32
          jakis link . Do kogo poslyac rzeczy na aukcje itp. Czy osoby kontaktowe sa tylko
          w PL czy tez np w Niemczech itp. Nerwy? Ja trzymam kciuki:))))
    • aania25 Re: Dzisaj operacja Kacperka 18.08.05, 02:54
      Strasznie sie ciesze, ze operacja zakonczyla sie pomyslnie, mam nadzieje, ze
      wkrotce normalnosc zawita w Waszej rodzinie. Bardzo was pozdrawiam i sciskam
      delikatnie malego Kacperka.
      Ania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka