sizi1
11.08.05, 08:30
Wiem, że wiele z nas śledzi losy Kacperka i dzielnie mu kibicuje dlatego
módlmy się dzisiaj i trzymajmy ksciuki. Kacperek będzie dzisiaj operowany a
celem operacji jest usunięcie z buźki naczyniaka, tak aby za 2 miesiące
można było operować szczękę...i to będzie bardzo poważna operacja. Resztę
pewnie wyjaśni Ewka po powrocie...ja tylko proszę o słanie dzisiaj dobrych
fluidów!!