Dodaj do ulubionych

PROŚBA o...

05.12.05, 16:21
...pomoc
od dnia śmierci mojej Córeczki czytam to forum żadko piszę chyba, że już na
prawdę nie wiem co mam robići gdzie szukać pomocy
tak jest i tym razem
teraz nie chodzi jednak o mnie tylko o moją Chrzestną, która straciła męża i
nie potrafi się pozbierać po jego stracie a jej córki są bezradne wobec jej
cierpienia
starałam się znaleźć w internecie forum dla osieroconych współmałżonków ale
niestety nic nie udało mi się znaleźć może ktoś z Was wie o istnieniu takiego
forum
może tam moja ciocia znajdzie bratnią dusze która pomoże jej w nauce życia
bez męża...
szczególnie teraz w okresie świąt bożego narodzenia będzie jej ciężko
zresztą same wiecie jak to jest w święta bez ukochanych osób
(my będziemy mieli pierwsze święta bez Weroniki)

PROSZĘ O POMOC W JEJ IMIENIU

joanna
Nasz Aiołek....
....któremu wyrosły skrzydła
Obserwuj wątek
    • ewamonika1 Re: PROŚBA o... 05.12.05, 18:01
      witaj Muskari,
      załączam link do forum Samodzielni rodzice. We wstępie jest informacja o tym,
      że m.in. jest ono dla wdów i wdowów.
      Na razie dopiero się rozkręca, ale może Twoja znajoma spotka tam osoby, które
      przeżyły to samo.

      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=34954
      pozdr.
      ewa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka