muskari
05.12.05, 16:21
...pomoc
od dnia śmierci mojej Córeczki czytam to forum żadko piszę chyba, że już na
prawdę nie wiem co mam robići gdzie szukać pomocy
tak jest i tym razem
teraz nie chodzi jednak o mnie tylko o moją Chrzestną, która straciła męża i
nie potrafi się pozbierać po jego stracie a jej córki są bezradne wobec jej
cierpienia
starałam się znaleźć w internecie forum dla osieroconych współmałżonków ale
niestety nic nie udało mi się znaleźć może ktoś z Was wie o istnieniu takiego
forum
może tam moja ciocia znajdzie bratnią dusze która pomoże jej w nauce życia
bez męża...
szczególnie teraz w okresie świąt bożego narodzenia będzie jej ciężko
zresztą same wiecie jak to jest w święta bez ukochanych osób
(my będziemy mieli pierwsze święta bez Weroniki)
PROSZĘ O POMOC W JEJ IMIENIU
joanna
Nasz Aiołek....
....któremu wyrosły skrzydła