bczapska1 Twoje urodzinki 06.04.08, 21:52 Synku , cóż mogę Ci życzyć , jutro miałbyś 17 lat ale jutra nie ma , proszę abyś mnie nie opuszczał , żebyś zawsze był obok . Kocham Cię po bezkres ........, tęsknię za Tobą moja Kacurko , mój aniołku Kacuś przepraszam ale inaczej nie umiem żyć bez Ciebie Twoja Mam Odpowiedz Link
lonas1 Re: Twoje urodzinki 07.04.08, 10:21 Kacperku, Dla Ciebie (*****************) Pamiętam Ilona Odpowiedz Link
danusia1958 Re: Kaperku , tak bardzo mi źle 09.04.08, 02:13 Dla Kacpra (*****************) w pamietaniu... babcia Aniołka Natalki i 2 letniej Julki Odpowiedz Link
elapieczus1 Re: Kaperku , tak bardzo mi źle 19.04.08, 20:05 (*****************)Basiu pamiętam:( Odpowiedz Link
danusia1958 Re: Kaperku , tak bardzo mi źle 02.07.08, 00:07 Kacper (*)(*)(*) w pamietaniu babcia Aniołka Natalki i 2 letniej Julki Odpowiedz Link
bczapska1 TRZY LATA 23.08.08, 03:24 KOCHANIE MOJE NAJDROŻSZE , TĘSKNIĘ ZA TOBĄ STRASZNIE ,ALE DZIŚ W TAKI DZIEŃ POMOGŁEŚ MI ZROZUMIEĆ DLACZEGO ODSZEDŁEŚ , TAK BARDZO BYŁAM WZBURZONA ZACHOWANIEM TATY ,ZE W KOŃCU POMOGŁEŚ MI I NAPROWADZIŁEŚ MNIE NA NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE . CIEBIE NIE MA Z NAMI TRZY LATA , I NIE MA JUŻ NAS , A KOCHAM CIĘ JESZCZE MOCNIEJ , KOCHAM DO SZALEŃSTWA , SYNKU DZIĘKUJĘ ZA TO ZE POMOGŁEŚ MI ZROZUMIEĆ ALE MOGŁEŚ POWIEDZIEĆ MI TO WSZYSTKO I ZOSTAĆ ZE MNĄ. KOCHANY , PŁACZE ALE NIE GNIEWAJ SIĘ ZA TE ŁZY , PŁACZE BO MI DZIŚ ZNOWU PĘKŁO SERCE . DLA CIEBIE ODE MNIE NIECH PALĄ SIĘ WSZYSTKIE ŚWIATŁA NIEBA I ZIEMI , TAK ABY TA DROGA ŚWIETLNA POMOGŁA NAM SIĘ ODNALEŹĆ. KOCHAM , KOCHAM , KOCHAM (*)(*)(*)(*) KACURKO WOŁAM I KRZYCZĘ ALBO WRACAJ ALBO ZABIERZ MNIE TWOJA MAM Odpowiedz Link
lonas1 Re: TRZY LATA 01.09.08, 11:07 Kacper.... dla Ciebie (*)(*)(*) Wspieraj Mamę - jest wspaniałym człowiekiem - bądź z Nią jak zawsze.... Odpowiedz Link
elapieczus1 Re: TRZY LATA 22.01.09, 12:50 Basiu wiem że nie zawsze czas leczy rany wiedz jednak że wciąż myślimy o Tobie i zawsze przesyłać będziemy ciepłe fluidy dla ciebie Trzymaj się bardzo cię proszę pozdrawiam Ela Odpowiedz Link