Dodaj do ulubionych

Kaperku , tak bardzo mi źle

    • bczapska1 Twoje urodzinki 06.04.08, 21:52
      Synku ,
      cóż mogę Ci życzyć , jutro miałbyś 17 lat ale jutra nie ma , proszę abyś mnie
      nie opuszczał , żebyś zawsze był obok .
      Kocham Cię po bezkres ........,
      tęsknię za Tobą moja Kacurko , mój aniołku

      Kacuś przepraszam ale inaczej nie umiem żyć bez Ciebie

      Twoja Mam
      • lonas1 Re: Twoje urodzinki 07.04.08, 10:21
        Kacperku, Dla Ciebie (*****************)
        Pamiętam
        Ilona
    • danusia1958 Re: Kaperku , tak bardzo mi źle 09.04.08, 02:13
      Dla Kacpra (*****************)

      w pamietaniu...

      babcia Aniołka Natalki i 2 letniej Julki
      • a_tola Kaperku , tak bardzo mi źle 12.04.08, 21:35
        Basiu pamiętam
        (*)(*)(*)
        Dla synka
        • elapieczus1 Re: Kaperku , tak bardzo mi źle 19.04.08, 20:05
          (*****************)Basiu pamiętam:(
    • danusia1958 Re: Kaperku , tak bardzo mi źle 02.07.08, 00:07
      Kacper (*)(*)(*) w pamietaniu

      babcia Aniołka Natalki i 2 letniej Julki
      • bczapska1 TRZY LATA 23.08.08, 03:24
        KOCHANIE MOJE NAJDROŻSZE , TĘSKNIĘ ZA
        TOBĄ STRASZNIE ,ALE DZIŚ W TAKI DZIEŃ POMOGŁEŚ MI ZROZUMIEĆ DLACZEGO ODSZEDŁEŚ
        , TAK BARDZO BYŁAM WZBURZONA ZACHOWANIEM TATY ,ZE W KOŃCU POMOGŁEŚ MI I
        NAPROWADZIŁEŚ MNIE NA NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE . CIEBIE NIE MA Z NAMI TRZY LATA , I
        NIE MA JUŻ NAS , A KOCHAM CIĘ JESZCZE MOCNIEJ , KOCHAM DO SZALEŃSTWA , SYNKU
        DZIĘKUJĘ ZA TO ZE POMOGŁEŚ MI ZROZUMIEĆ ALE MOGŁEŚ POWIEDZIEĆ MI TO WSZYSTKO I
        ZOSTAĆ ZE MNĄ.
        KOCHANY , PŁACZE ALE NIE GNIEWAJ SIĘ ZA TE ŁZY , PŁACZE BO MI DZIŚ ZNOWU PĘKŁO
        SERCE .
        DLA CIEBIE ODE MNIE NIECH PALĄ SIĘ WSZYSTKIE ŚWIATŁA NIEBA I ZIEMI , TAK ABY TA
        DROGA ŚWIETLNA POMOGŁA NAM SIĘ ODNALEŹĆ.
        KOCHAM , KOCHAM , KOCHAM (*)(*)(*)(*)

        KACURKO WOŁAM I KRZYCZĘ ALBO WRACAJ ALBO ZABIERZ MNIE

        TWOJA MAM
        • lonas1 Re: TRZY LATA 01.09.08, 11:07
          Kacper.... dla Ciebie (*)(*)(*)
          Wspieraj Mamę - jest wspaniałym człowiekiem - bądź z Nią jak
          zawsze....
        • elapieczus1 Re: TRZY LATA 22.01.09, 12:50
          Basiu wiem że nie zawsze czas leczy rany wiedz jednak że wciąż
          myślimy o Tobie i zawsze przesyłać będziemy ciepłe fluidy dla ciebie
          Trzymaj się bardzo cię proszę pozdrawiam Ela
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka