Dodaj do ulubionych

Mój Aniołek

    • anida63 Re: Mój Aniołek 31.05.07, 22:29
      (*)(*)(*)(*)(*)
    • anida63 Re: Mój Aniołek 03.06.07, 15:47
      (*)(*)(*)(*)(*)
      nie moglam byc z wami 1 czerwca ale wiecie jak bardzo was kocham i ciagle mysle
    • maniula1 Re: Mój Aniołek 04.06.07, 19:35
      (*)(*)(*)dla aniolka
      • anida63 Re: Mój Aniołek 08.06.07, 21:07
        (*)(*)(*)(*)(*)
    • anida63 Re: Mój Aniołek 16.06.07, 15:01
      <*>
      kolejny 18-ty i 21-szy ,dwadziescia lat a tak jakby wczoraj..
    • luiza.mod Re: Mój Aniołek 16.06.07, 15:15
      (*)dla Twojego Aniolka
    • anida63 Re: Mój Aniołek 02.07.07, 12:34
      <*>
    • anida63 Re: Mój Aniołek 06.07.07, 15:50
      <*><*><*><*><*>
    • danusia1958 Re: Mój Aniołek 07.07.07, 11:11
      Aniolku (*)(*)(*)


      babcia Aniolka Natalki i Julki 15 mcy
    • anida63 Re: Mój Aniołek 07.01.08, 11:01
      Dlugo mnie tu nie bylo ale wiecie ze ciagle o was mysle i jestescie
      w moim sercu.
      Bardzo za wami tesknie....

      <^><^><^><^><^>
    • anida63 Re: Mój Aniołek 11.01.08, 20:22
      <*><*><*>
      spij malenki dla mnie wciaz jestes malutki choc mialbys juz niedlugo
      21lat.......
    • blekitna_laguna Re: Mój Aniołek 12.01.08, 10:05
      (*)(*)(*)
    • anida63 Re: Mój Aniołek 15.01.08, 12:48
      <*><*><*><*><*> spij spokojnie kruszynko
      Kruszynko...a przeciez mialbys niedlugo 21 lat!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka