anida63 Re: Mój Aniołek 03.06.07, 15:47 (*)(*)(*)(*)(*) nie moglam byc z wami 1 czerwca ale wiecie jak bardzo was kocham i ciagle mysle Odpowiedz Link
anida63 Re: Mój Aniołek 16.06.07, 15:01 <*> kolejny 18-ty i 21-szy ,dwadziescia lat a tak jakby wczoraj.. Odpowiedz Link
danusia1958 Re: Mój Aniołek 07.07.07, 11:11 Aniolku (*)(*)(*) babcia Aniolka Natalki i Julki 15 mcy Odpowiedz Link
anida63 Re: Mój Aniołek 07.01.08, 11:01 Dlugo mnie tu nie bylo ale wiecie ze ciagle o was mysle i jestescie w moim sercu. Bardzo za wami tesknie.... <^><^><^><^><^> Odpowiedz Link
anida63 Re: Mój Aniołek 11.01.08, 20:22 <*><*><*> spij malenki dla mnie wciaz jestes malutki choc mialbys juz niedlugo 21lat....... Odpowiedz Link
anida63 Re: Mój Aniołek 15.01.08, 12:48 <*><*><*><*><*> spij spokojnie kruszynko Kruszynko...a przeciez mialbys niedlugo 21 lat! Odpowiedz Link