miriam.w
31.08.06, 09:48
Witam
Od pazdziernika zaczynam V rok studiow. W zasadzie przez cale studia
przygotowywalam sie do doktoratu. I nadal mam zamiar go zrobic, z roznych
powodow (glownie nie-naukowych;)
I tu pojawia sie moj dylemat... Czy jest sens studiowac jeszcze i ciezko
pracowac przez kolejne 4 lata na studiach doktoranckich, skoro wiem, ze nie
chce pracowac naukowo? Zakladam, ze po doktoracie latwiej bedzie mi znalezc
dobra prace i bede miala wieksze szanse na rozwoj zawodowy czyli tzw kariere.
Ale czy slusznie???
Licze na wsparcie i podpowiedz doswiadczonych :)
dziedzina: biochemia/chemia lekow
pozdrawiam