kontrkultura
28.02.05, 12:24
(wątek do wszytkich tematów militarnych)
Rosja jest drugim światowym eskporterem broni, pod względem technologii
również zajmuje drugie miejsce po Stanach Zjednoczonych. Jednak budżet
zbrojeniowy w Rosji jest ponoć 7 krotnie niższy niż w USA, zaś poziom armii
różni się jeszcze bardziej. Z doniesień samej armii wynika, że już za 3 lata
będzie brakowało pilotów, zaś większość używanej techniki będzie
klasyfikowała jako złom. Czy więc Rosja będzie się liczyła na arenie
międzynarodowej za 10 lat?