Dodaj do ulubionych

Uwaga!!!!! - weekend :-)))

12.05.06, 17:39
moge tylko powiedziec - nareszcie!! u nas zapowiadaja na weekend oberwanie
chmury, wiec nie ma innego wyjscia tylko trzeba sie na Posejdona do kina
wybrac smile) Jakie macie plany?
p.s. Samo nie musi pisac, bo wszyscy wiemy, ze bedzie miala kocówe w
Seattle smile)
Obserwuj wątek
    • asia.sthm Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 12.05.06, 19:49
      Nie mam specjalnych planow na weekend, Moj maz gra zawody w golfa wiec ja sobie
      w tym czasie bede poddawac nastrojom. Moze sie wyspie, moze sie zapracuje w
      ogrodzie, moze sie wypuszcze na rekonesans letnio-zakupowy i prezentowy.

Frankie jest , niech Frankie powie jak to wspolnie z Tibo uporali sie z
      utknieta skarpeta.
      Frankie!!! Chono tu.
        • asia.sthm Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 12.05.06, 20:06
          Ten moj zwyrodnialec sasiad od kosiarki Turbo ma juz dwie male coreczki i
          bladym switem nie kosi. Przeszlo mu z tym koszeniem o swicie. Nadal nie wiem
          czy to mnie i podrzynania gardla sie boi, czy tez sam odsypia i chce podrzynac
          wszytkie ranne ptaszki... za to dzieci mojego innego sasiada, sztuk cztery +
          cala brygada kuzynostwa zapraszana na weekendy do towarzystwa, umie
          wyprodukowac miliony decybeli przez caly okraglutki dzien.
          Ja to dzielnie znosze bo moje gagatki kiedys tez taki raj na ziemi sasiadom
          czynili.
          Czy ja juz mowilam ,ze u nas jakos dziwnie echo tu nad woda dziala. Niby sie
          sie czlowiek nie drze, a na kilometry sie niesie i jakby megafony wszedzie byly
          ustawione.
          • gherarddottir Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 12.05.06, 21:52
            U nas diametrialne ochlodzenie jakies - niech to ges kopnie. Bylo 26 stopni i
            piekne sloneczko,a dzis juz zaczelo sie ochladzac i nagle mamy 7 stopni..Tfu
            straszna pogoda. Jutro ponoc ma byc zimno,a ja sie juz nastawilam spychicznie
            na lezenie na lezaku na tarasie. Wszystkie czlonki mnie bola niemilosiernie
            plus miesnie brzucha od grabienia !!!!Nagrabilam sie jak glupia, ale mam teraz
            piekny dywan z trawy czysciutkiej i kwiatki posadzilam i w ogole nawet samochod
            umylam! tak jakos pracowicie mi wyszlosmilePP
            Zrywalo mi net, ale ponoc ma byc dobrze juz od dzis - jutro przyjdzie do mnie
            znajoma Rosjanka, ktora mieszka niedaleko ( bedziemy rozmawiac po rosyjsku o
            zgrozo!!!) W ogole to niesamowite jak sie czlowiekowi ten ruski nagle zaczal
            przydawac w N smile))
    • triskell Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 12.05.06, 21:55
      tamsin napisała:
      > p.s. Samo nie musi pisac, bo wszyscy wiemy, ze bedzie miala kocówe w
      > Seattle smile)

A ja czekam jak na szpilkach na jakiś kontakt ze strony Samo. Wstałam wcześniej,
      niż zwykle i od razu popędziłam do telefonu, sprawdzić, czy nie ma jakichś
      wiadomości. Na razie nie ma, czekam smile.

Spotkanie z Samo to na ten weekend mój jedyny plan (poza, jak co dwa tygodnie,
      wypadem na zakupy żywnościowe dzisiaj). Za to następny weekend będę miała
      załadowany: w sobotę tańczę na dwóch imprezach, w niedzielę przekłuwam pępek.
      Ale to dopiero za tydzień.
    • wiedzma30 Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 12.05.06, 22:04
      Moj M. wybiera sie na weekend ze swoimi boyfriendami na camping, na ryby. Ponoc
      jutro zaczyna sie sezon na jakies. Ciekaaawe czy cos zlowi... Od kiedy tutaj
      jestem tylko ciagle ciaga to gractwo ze soba, ale zadnej, chocby najmniejszej
      rybeczki nie zlowil... Moze tym razem?
      Ja mialam pomoc w sobote znajomym w garazowej wyprzedazy, ale odwolali, bo ma
      lac... Mialam jechac w niedziele na wyspe, ale ma lac...
      Moze w koncu dobiore sie do tego stosu ksiazek, ktore czekaja na przeczytanie?
      Poleniuchuje. Nie bede gotowac obiadow przez 2 dni smile)) hurrra!

• abere8 Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 12.05.06, 22:06
      A ja ide dzis (w sobote) do pracy, he he. Dopiero o 15 i tylko dlatego, ze jest
      bardzo pilna robota do zrobienia - dokument, ktory moj szef zabiera w niedziele
      do Malezji smile A wieczorkiem chyba wyskocze ze znajomymi na piwko.

Jutro, jak zwykle, siatkowka. Juz sie nie moge doczekac!
    • babiana Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 13.05.06, 03:25
      u nas troche padalo. Jutro tez na deszcz sie zanosi.Zrobilam farsz na
      pierogi.Dwa rodzaje :z miesem , z kapusta i z grzybami prawdziwkami
      suszonymi.Jutro mam pomoc do walkowania i wycinania krazkow.Ja lepie. Mysle, ze
      zrobie co najmniej 350.Pozniej zamroze i ze skwareczkami z cebulka bede jadla
      codziennie.No i musze uprzatnac ten moj balagan.Sama juz nie wiem jak ja to
      robie. Pieknie sprzatne a za 2 godziny to samo. Moja nie moze sie temu
      nadziwic. Uwaza, ze to jakis niezwykly talent.Zle sie czuje w takim sterylnym
      pomieszczeniu.Cale szczescie, ze znajomi mnie odwiedzaja co zmusza mnie do
      panicznej akcji.Jak ja zazdroszcze kobietom, ktore lubia sprzatac i
      porzadkowac.Z watku o singlach najbardziej utkwila mi w pamieci osoba, ktora
      miala skarpetki sparowane i kolorami poukladane.Popadlam w jeszcze wieksze
      kompleksy W niedziele jade na lotnisko po moje szczescie.No i po weekendzie.
    • izabelski Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 13.05.06, 03:33
      do pracy na 8:30 do 11
      potem na 12 na festiwal lokalny, zeby posluchac jak starsze dziecie gra na
      pianinie
      potem sprzatanko etc
      w niedziele - rano na zuchy do polskiego kosciola a potem do richmond Park,
      zeby zobaczyc kwitnace magnolie smile
      www.greatbritishgardens.co.uk/isabellaplantation.htm
      potem Kaja na probe generalna do szkoly - wystawiaja Bugsy Mallone

a potem spac smile
    • tamsin Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 19.05.06, 18:30
      podciagam moj ulubiony watek w gore smile)
      mam trzy filmy na DVD: king kong, brockback mountain, i capote. chcialabym tez
      wybrac sie na ten davici code, ale to chyba za duzo wrazen filmowych. mam tez
      plany zajecia sie moim ogrodkiem, bo podobno ma nie padac, w co ciezko mi
      uwierzyc bo dzisiaj miala byc piekna pogoda a chlusnelo z rana jak z wiadra na
      smingusa dyngusa.
      • gherarddottir Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 19.05.06, 18:34
        Hurra weekend. Od jutra codziennie bedziemy na rowerach jezdzic (ha!) bo za
        miesiac do Pl i nie chce miec oponek bo mnie zawsze moja siostra w rozmiarze 34
        doluje !tongue_outPP
        King Konga widzialami nie podobal mi sie, ale ja nie przepadam za tego typu
        kinem. Kod z wielka checie i ja bym obejrzala bo ksiazka mnie wciagnela. U nas
        zapowiada sie niestety bardzo pochmurnie sad( oby tylko nie padalo!!!Wszystkim
        udanego weekendu!
    • greentea2 Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 19.05.06, 18:48
      U nas tez zimno i wieje wiatr.
      Jutro rano ide w koncu do fryzjera, pozniej bede szukac stolikow pod lampy, a poznym popoludniem
      najlepsza czesc weekendu, idziemy na usg 4d i zobaczymy buzke naszego Bubka, a w najgorszym
      wypadku tyleczeksmile
      • monhann2 Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 19.05.06, 18:59
        A w Kanadzie long weekend, trzy dni laby. Oj, jak sie ciesze mimo, ze tyle
        pracy mnie czeka kolo domu. W koncu trzeba przeciez po zimie posprzatac, jakies
        kwiatki posadzic, wielki czas! Pogoga ma byc taka sobie wiec nie szkoda w domu
        na pozytecznych pracach go spedzic.
    • thorgalla Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 19.05.06, 19:39
      U mnie dopóki dom nieskończony będzie,wolnych i relaksujących weekendów się nie
      spodziewam.
      Wszystkie gazety i książki przywiezione z Polski przeczytałam a do kina nie
      pójdę bo i tak niewiele zrozumiem.

Na szczęście mój ogród jako tako ogarnięty,warzywka posiane,truskawki
      odchwaszczone.
      Jutro małżonek na budowę a ja za wypieki się biorę.Bułeczki drożdżowe z
      brzoskwiniami będę piekła.Może i jeszcze jakiś biały chlebek hurtem pójdzie.
    • babiana Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 19.05.06, 20:29
      U nas tez od pieciu dni codziennie leje.Troche przestalo, myslalam ze do ogrodu
      pojde. Jak juz sie wyszykowalam to znowu zaczelo.Zapowiadaja deszcz w sobote i
      w niedziele rowniez, a my wybieramy sie w niedziele z Moja na big fat Greek
      wedding.Wlasnie rano zawiozlam do pralni chemicznej moja stara suknie.Kupilam
      inna, ale brzydko w niej wygladam.Doszlam do wniosku, ze w starej Grecy mnie
      nie widzieli i jeszcze raz zalicze w niej kolejne party.Boje sie, ze to juz
      ostatni raz moja suknia pojawi sie miedzy ludzmi.Kupilysmy wczoraj kartke z
      zyczeniami. Znalazlam z takim tekstem "from a happy couple best
      wishes...Usmialysmy sie i kupilysmy.Moja jest druhna. Bede musuala odebrac
      jeszcze buty od farbowania.Modle sie tylko, aby ten deszcz w niedziele nie
      padal.
      • asia.sthm Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 19.05.06, 21:43
        to ja widze ze kazda ma ambitne plany, a ja...nie mam, se zobacze co bedzie.
        Przyjechal moj balaganiarz z towarzystwem. Nikt tak lodowki nie posprzata jak
        moj balaganiarz i jego towarzystwo. Cudowne dzieciaki, mowie wam, co nie znajda
        to zjadaja i nawet mnie sciskaja za to.
        Gdyby moja lodowka teraz padla to nieszkodzi, to apropos innego watku, tego o
        awariach, reklamacjach i ciemnych typach od napraw.
            • tamsin Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 26.05.06, 15:22
              ekhem, ekhem...cichcem przypominam ze weekend sie zbliza!!!!!!!!! U nas
              oficjalne otwarcie sezonu letniego, tzn. memorial day weekend, czyli
              poniedzialek wolny!!! Ma byc upal a dzisiaj duchota troche mnie przydzgnela z
              rana.
              • maja92 Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 26.05.06, 15:47
                wink))))

Ja troche duchoty poproszem, bo ma wiatr po wyspie tarmosi i lato nie chce cos
                przyjsc w tym roku.....
                Pan Maz jutro wraca z zagranicznych (Polska;-P ) wojazy...moze jakis prezent
                dostane....

Sloiku bigosu nie chcem - dziekuje, postojem
                wink))))
                  • maja92 Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 26.05.06, 16:15
                    tamsin napisała:

> tez zamiast bigosu wolalabym lalke krakowianke wink)a moze kielbasy zywieckiej
                    > przywiezie, bo chyba na tych irlandzkich kaszankach to dlugo sie nie da
                    > pociagnac wink)))
                    %%%%%%%%%%%%%%%%%%

Ostatnio ktos mi powiedzial, ze 34 letnia kobieta po dwoch ciazach nie powinna
                    wazyc 46 kilo, bo to wbrew naturze...
                    wink)))))))))))))))
                    A to wszystko przez te irlandzkie kaszankiwink))))))))))))))))))

U nas dzisiaj upal, 17'C wink))))))))))))
                    Gdyby tak mozna bylo zrobic copy-paste calego domostwa i zycia do
                    np...Hiszpanii...ach ciepo by bylo...
                  • monhann2 Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 26.05.06, 16:29
                    Lalka krakowianka fajny prezent ale niepraktyczny. Moja cora miala taka w swoim
                    pokoju, stala na regale jak malowana, ale jakie to zbiorowisko kurzu?
                    Odkurzanie tych korali, wianka, kamizelki z cekinami z weluru to byla makabra.
                    W koncu lalka poszla do kartonu i stoi w...piwnicy. Ja tam bym wolala z Polski
                    jakies artystyczne szklo, bo piekne wyroby maja smile
                        • gherarddottir Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 26.05.06, 19:20
                          Ostatnio zalapalam sie na prawdziwa polska kaszanke smile))) paluchy lizac,
                          cholera,ze tu niby taki bogaty kraj,jeden nz najbogatszych na swiecie a te
                          norweskie kielbasy to tylko dla psow chyba no bo nie dla ludziowsmile))Nie ma to
                          jak polskie wyroby kielbasianesmile
                            • gherarddottir Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 26.05.06, 19:27
                              asia.sthm napisała:

> Tylko Finowie maja zjadliwe kielbasy, ale to i tak nie to co tygrysi i Asie
                              > lubieja najbardziej.
                              >
                              > Wyjazd do Polski mi sie opoznia i dlatego jestem taaaka cieta wink

Myslalam, ze u Was w Szwecji kielbasy sa tez calkiem ok? A moze mi sie cos
                              pomylilo. Musze szwagrowi powiedziec, ze wychwalane sa finskie kielbasy bo on
                              patriotycznie mi kiedys wciskal, ze Finlandia ma najlepsze wyroby z dzika!!!!
                              tongue_outP Do tej pory nie wiem czy mowil serio, czy sobie jaja robil ??...))))
                              • asia.sthm Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 26.05.06, 19:38
                                Dorka, uwierz szwagrowi, z dziczyzny to oni potrafia delikates zrobic.
                                Szwedzi poslodza, a Norwegowie umietola na smierc.

Szwedzkie kielbasy sa OBRZYDLIWE (przepraszam, juz nie bede).
                                Cale szczescie, ze mozna tu kupic rozne innego pochodzenia, bo z glodu bym po
                                25 latach umarla.
                              • tamsin Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 26.05.06, 19:38
                                Finowie sa niesamowicie patriotyczni, podobno najlepsze wszystko jest w
                                Finlandii..wlacznie z pogoda wink Tak wspominacie mi o tych Finach i przypomnial
                                mi sie finski romans, o bosze, jak oni do siebie oficjalnie sie zwracali, a o
                                dotknieciu nawet reki, nie bylo mowy!
                                • gherarddottir Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 26.05.06, 19:42
                                  tamsin napisała:

> Finowie sa niesamowicie patriotyczni, podobno najlepsze wszystko jest w
                                  > Finlandii..wlacznie z pogoda wink Tak wspominacie mi o tych Finach i przypomnial
                                  >
                                  > mi sie finski romans, o bosze, jak oni do siebie oficjalnie sie zwracali, a o
                                  > dotknieciu nawet reki, nie bylo mowy!

ha ha ha kochana tu krazy dowcip wsrod Norwegow podobnych mojemu M ze nigdzie na
                                  swiecie nie jest lepiej niz w Norwegii smile)))) hahahhahahahahha
                                  Ech skad ja to znam? nasluchalam sie od tescia - za kazdym razem jak sie
                                  spotykamy mi to mowi

Odnosnie finskich romansow pamietam ze czytalam jeden przetlumaczony na pl i tak
                                  albo ciagle ktos umieral, albo "zadza w oczach powodowala,ze koldra unosila sie
                                  jak fale na jeziorach" smile)))) Do dzis do pamietam, bom wyla z tego wraz z
                                  siostra przez okolo 2 tygodnie hahahhaha
    • wiedzma30 Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 27.05.06, 07:04
      U nas po zimnym (6-8st.), obrzydliwym i deszczowym poprzednim weekendzie na ten zapowiadaja upaly do +30. Mam nadzieje, ze w poniedzialek nie bedzie +5 wink

Ja juz zaczelam swoj weekend dzis w piatek wypadem na Festiwal Carassauga. Ale fajni ci Wlosi, i wystroj ladny zrobili, i muzyczka klasyczna, i maski weneckie, i ludzie w strojach z opery, i Krzywa Wieza, i Koloseum, i pizza, i panetone.
      Kanadyjczycy - podobnie jak w poprzednim roku - cieniuuuuuuutko i malo ciekawie. Nawet pieczatki sobie nie "zorganizowali", zeby podbijac ludziom paszporty, a jedynie jakies jajka dlugopisem rysuja...
      Turcy mieli ciekawa bizuterie z aluminium(?). Biora udzial w festiwalu po raz pierwszy i chyba maja na razie slabo dopracowane szczegoly.
      Ukraincy rowniez ciekawa bizuterie - korale (gerdany), a takze wyroby ze srebra, drewna, ikony, pisanki; ciekawie "rozpracowana" historie; fajnie wyeksponowane tradycyjne hafty i stroje, a takze potrawy.

Jutro (czyli juz dzis) wybieramy sie na "Doors Open" ogladnac jakies ciekawe budynki. Mam nadzieje ze ludzie "dalekowschodni" ze swoimi kamerami i aparatami nas nie zadepcza wink))

No i jutro w koncu kompik ma zostac doprpwadzony do stanu swietnosci, tak ze mam nadzieje, ze wreszcie pogadam sobie ze znajomymi...
    • mon101 Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 28.05.06, 13:56
      U nas weekend byl dlugi (od czwartku), zimny i deszczowy. Pocieszajace, ze
      dosiewki trawy na klepisku udajacym trawnik zaczely sie zielenic, mimo teorii
      ze dosiewanie trawy w maju nie ma sensu (niby za sucho i slonecznie). Zepsul
      nam sie pare tygodni temu telewizor,ale mial prawo, bo byl z 83 roku i nawet
      pilota nie posiadal (pozytywne dla odchudzajacych sie, trzeba bylo wstawac
      miedzy jenym chipsem a druga czekoladka zeby zmienic kanal). Jako ze jestem za
      inwalide z noga na stolku zamowilam telewizor przez internet(!!!), ciekawe co
      tez mi jutro dowioza?
    • abere8 Re: Uwaga!!!!! - weekend :-))) 29.05.06, 00:28
      A my z mezem bylismy w zoo w sobote smile On uwielbia tam chodzic, ja troche
      mniej, ale tez sie dobrze bawilam. Natknelismy sie na polska pare z dzieckiem,
      ktora zignorowalam... Nie wiedzialam, co do nich powiedziec, no "dzien dobry"??
      Bez sensu.

A wczoraj gralam w siatkowke i prawie stracilam polowe zebow, kiedy skoczyl na
      mnie jeden facet i wyrznal mnie w twarz lokciem. Na szczescie nie trafil w nos,
      bo by go chyba zlamal uncertain Mialam wczoraj spuchnieta warge i balam sie, ze dzis
      bede miala pol twarzy sine, ale na szczescie nic nie widac, tylko jestem troche
      obolala.

A dzisiaj ide grac po pracy! smile
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka