zbyszekk7777 11.05.10, 12:02 Jaka jest WASZA opinia na temat tej dyskoteki? Chodzi mi o bezpieczeństwo, dziewczyny, klimat. Polecacie tą dyskotekę dla samotnego spokojnego 20-latka z innego miasta czy lepiej omijać szerokim łukiem? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Bony M Re: K 10 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.10, 12:12 Powielany był ten temat setki razy............ Zobacz na forum underground tam młodzież lepiej zna się na rzeczy........ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: W nocy z soboty n W nocy z soboty na niedziele, pod wałbrzyskim klu IP: *.dialog.net.pl 11.05.10, 12:13 W nocy z soboty na niedziele, pod wałbrzyskim klubem K10 zmarł 23-letni mężczyzna. Policja prowadzi dochodzenie i na razie nie chce zdradzać szczegółów. - Prawdopodobnie będzie to zakwalifikowane jako zabójstwo, ale na razie nic więcej nie mogę na ten temat powiedzieć - mówi Jerzy Rzymek z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, mogło dojść do bójki, w efekcie której młody człowiek zmarł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: K 10 IP: *.17.42.lan.e-wab.pl 11.05.10, 13:24 JEDZ do Czech w sobotę do Police nad metuji tam jest DISCO HADCA Masz jeszcze w NACHDZIE DISCO LAGUNA W Bromowie jest PIRAMIDA Albo do Trutnowa tam też coś jest Jest jeszcze Wrocław i Świdnica Wałbrzych omijaj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona 22 Re: K 10 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.10, 13:51 z tych czeskich to ktore jest najwiekze i najlepsze, co polecasz, dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SPG Re: K 10 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.05.10, 17:14 piszesz bzdury ponieważ taksówkarz zabił chłopaka na długiej[tak było podane na oficjalnym komunikacie policji] na przeciwko telekomunikacji,gdzie przez dłuższy czas paliły się świeczki,a co do k10 to zauważyłem ze ma forum więc tam zaczynaj te głupkowate tematy -k10 to k10 tamto- lub na underground gdzie roztrząsacie wszystkie dziecinne bzdury,i jeszcze jedno do wszystkich baranów co zaczynając te chore tematy k10 tutaj,czy wy uważacie zaczynając tą wredną gadkę o k10 że tym coś zdziałacie to chyba zła metodę obraliście bo z tego co wiem to tam najwięcej osób chodzi a klub będzie obchodził 4-rocznice istnienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Żegnam te miasto Re: K 10 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.10, 18:00 A w kiblu co sie stało? że chłop o mało co by się nie wykrwawił? Poprostu do K10 chodzą spinacze bo lubią się ponapierdalać przy rytmach zapodanych przez johnego lee czy bassq dlatego wybrałem Wrocław Żegnam te miasto srając na nędzne kluby i klubiki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: he Re: K 10 IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.05.10, 19:00 bo nie mowa o tym zdarzeniu tylko kolejnym?? jełopie czytaj ze zrozumieniem, k10 capi wałbrzyskim gównem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: K 10 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.10, 23:06 klub jest super, moi znajomi z wrocka przyjeżdżają raz w miesiacu, bo we wrocku są same małe klitki, nie ma takiego klubu. nie słuchaj co gadają zacofańce którzy pół życia spędzają na forum i się wypowiadają o klubie w którym nie byli, opinia takich ludzi zniechęca takich jak Ty do klubu, ale za to każdy kto coś usłyszy, a potem tam wchodzi, jest mega mega mile zaskoczony. chyba żaden klub na dolnym śląsku może prócz seven, nie ma takich laserków, i house dobry leci. musisz zajrzeć do klubu. duży parkiet, dziewczyny ok Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prawda Re: K 10 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.10, 23:24 hahahahahahahahaha uśmiałem się tą wypowiedzia fanie johnego lee idz mu wyliż rowa hahahahahaa K10 = Viva Tv, Eska i inne gówna Wasz cyrk wasze malpy... ludzie z Wrocławia do Wałbrzycha przejeżdżają pokaż mi ich bo nie wieżę. Chyba muszą byc naprawde kozakami aby nie dostać wpierd*** hehehe co za łeb z ciebie droki fanatyku huty dresów i koksowników. Idz lepiej zajmij się synem i 15 letnią żoną która wyrwałeś w K10 a nie siedzisz tu na forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wk*rw*ony Re: K 10 IP: *.chello.pl 12.05.10, 10:26 KKK*****RRRRWWWAAAA!!!! Ile jeszcze razy zobaczę te wątki o K10? Przecież już rzygać się od tego chce! To już było tyle razy tu wałkowane. Czy to jest jakaś reklama z zapytaniem?!? Dosyć tego! Zgłoszenie wysłane. Każdy post możesz zgłosić jeden raz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obywatel III RP Re: K 10 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.10, 11:16 brawo ktoś wreści otwarcie napisał ps widzieliscie ne vipy miesiaca na ich stronie czy one czasem nie maja 15 lat? hehehehe vipunie hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Angelika Re: K 10 IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.05.10, 11:35 a może 14 mam skończony idioto? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: haha Re: K 10 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.10, 12:47 Lol pustaku ogarnij się :D "Klubowicze miesiąca" :D Skretyniałe pasztety ze zdjęciami standardowo "z ręki" :D Widziałem was na żywo i bełtać się chce. Zrób zdjęcie dupska jak szafa 3 drzwiowa lepiej :* Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cleaner Re: K 10 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.10, 11:37 Zgłoszenie wysłane. Każdy post możesz zgłosić jeden raz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J'm DJ Re: K 10 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.05.10, 12:23 temat k10 jest jak stara nuta;znowu w życiu mi nie wyszło bo johny w kejten gra co moje nerwy do rozpatrzy doprowadza;znowu w życiu mi nie wyszło bo w kejten jest znów wspaniała impreza choć już wiele lat na forach wszelkich pisze nie chodźcie tam no błagam,znowu mi w życiu nie wyszło ile to już lat jak długo mija czas ile mam jeszcze ku..a pisać i tłumaczyć wam że k10 to jest najgorszy na świecie klub,znowu w życiu mi nie wyszło więc lepiej żebym tu o kejten pisał niż po psychologach się szlajał,nara Odpowiedz Link Zgłoś