Gość: ciekawosc
IP: *.ssp.dialog.net.pl
09.01.11, 17:20
tu na forum można spotkać dziwne postacie takie jak :
Radcom - człowiek forum
zaslawek - rycerz forum i dobry obywatel RP oraz porządkowy forum, stary strażnik forum
lekarzspecjalista - niby specjalista , wielki odkrywca
edi - trochę dziwny, jak by był na jakiś lekach albo po trawce, nawet udaje mu się dobrze coś palnąć
boa-666 - zbzikowany na punkcie Kruczkowskiego , mały aferzysta, krytyk polityczny, dzielny wojownik wałbrzycha
czy też moj ulubieniec Ari - wszech wiedzący i najmądrzejszy człowiek na świecie czyli moja ikona i patron ( alfa i omega )
ciekawi mnie kto tak naprawdę siedzi tam po drugiej stronie komputerka , a już najbardziej ciekawi mnie ulubieniec Ari .
pozdrawiam tych ludzi :P