Dodaj do ulubionych

nowe wybory

IP: *.dynamic.chello.pl 30.04.11, 23:05
przeciez powtorzenie wyborow II tury i do okregu 5(czy jakos tak),to nic innego jak glosowanie na tych samych kandydatow,czy sie myle. jak ktos uwaza inacze to prosze o info. Jesli sie nie myle,to bedzie fajnie,bo zobaczymy jakie teraz wyniki zrobia poszczegolni kandydaci
Obserwuj wątek
    • Gość: sic Re: nowe wybory IP: *.dynamic.chello.pl 01.05.11, 23:34
      wie ktos?
      • Gość: n Re: nowe wybory IP: *.play-internet.pl 03.05.11, 10:48
        forum.gazeta.pl/forum/w,168,124802907,124802907,Piotrus_Pan_bedzie_abdykowal_.html
    • Gość: xxxx Re: nowe wybory IP: *.play-internet.pl 03.05.11, 17:40
      bedzie co ma byc

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka