Gość: sic
IP: *.dynamic.chello.pl
30.04.11, 23:05
przeciez powtorzenie wyborow II tury i do okregu 5(czy jakos tak),to nic innego jak glosowanie na tych samych kandydatow,czy sie myle. jak ktos uwaza inacze to prosze o info. Jesli sie nie myle,to bedzie fajnie,bo zobaczymy jakie teraz wyniki zrobia poszczegolni kandydaci