Gość: forumek IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.06.11, 12:20 Bardzo proszę o zwiększoną aktywność i przenoszenie wyborczych i agitacyjnych śmieci to tematu "Kto nami rządzi" Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: forumek Re: Do Administratora IP: *.18.111.lan.EkoNet.info 23.06.11, 12:29 Wypad stąd jak ci się nie podoba. Panie Administratorze jest OK. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ototo Re: Do Administratora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.11, 12:51 Nie podoba się klakierowi Szełemeja, że za dużo negatywnych opinii na temat doktorka ? Jakby był uczciwy i nie wmawiał ludziom że dym z mobruka jest nietoksyczny i nie zwalał wszystkiego na Wojewodę i gdyby tak nachalnie nie bronił Kruczkowskego, który doprowadził to miasto do upadku, to nikt by go nie krytykował. A tak, jest oszustem i wielu to widzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Re: Do Administratora IP: *.dynamic.chello.pl 23.06.11, 13:08 Masz rację gościu - ototo. Doktor chce zasłynąć, jako uzdrowiciel miasta. Niech uzdrawia ludzi, bo to jego specjalizacja. Zaś w sprawach samorządowych jest laikiem. Przysłuchałam się kilku jego wypowiedziom i oceniam jego "misję", jako oszołomstwo. I finito. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ALEX Re: Do Administratora IP: *.dip.t-dialin.net 23.06.11, 16:36 BRAWO POPJERAM PRECZ Z OSZOŁOMEM OSZUST I CZARODZIEJ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Re: Do Administratora IP: *.dip.t-dialin.net 23.06.11, 16:35 POPJERAM KOLEGE CO NIEKTURCH PRAWDA WOCZY KOLE DOKTOREK DOBRZE KOMBINUJE I POTEM POWOŁA SPOWROTEM KOLESIÓW I PJOTRUSIA A PJOTRUS ROZ....AŁ JEDLINE I WAŁBRZYCH TA STARA KOPALNIA POTRZEBNA TERAS JAK WRZÓD NA DUPE DROGI --PRACA --HLEB A TU TAKIE KUTASY ONI KULTURE CHCĄ POKAZYWAC hahahahahah no pokazali takom jak SENATOR --KOSZYKÓWKA - Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: forumowicz Re: Do Administratora IP: *.18.111.lan.EkoNet.info 23.06.11, 18:34 Gościu możesz tak pisać jak chcesz, ale nikt tego raczej nie przeczyta bo jest to uciążliwe. Może i coś mądrego napiszesz, ale co z tego, jak jest to nieczytelne. Ja osobiście pomijam twój tekst. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hmm Re: Do Administratora IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.06.11, 23:25 Ze względu na jego posty zaryzykował bym bana na całą jego domenę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pastuszek Re: Do Administratora IP: *.18.111.lan.EkoNet.info 23.06.11, 23:29 Jego posty są charakterystyczne i bez trudu można je poprostu omijać jak krowie placki na łące. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wlasnie Re: Do Administratora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.11, 13:26 Dokładnie! Czytać nie mogę już jego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ala Re: Do Administratora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.11, 17:37 oj tak! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ls Re: Do Administratora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.11, 07:12 popieram Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NW Re: Do Administratora IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.06.11, 11:38 Proszę o przenoszenie wątków negatywnych Wildowi do "Kto nami rządzi". Pozostawianie tychże na forum publicznym prowokuje do obraźliwych komentarzy, na co Nowoczesny Wałbrzych nie może się zgodzić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przypadkowy Re: Do Administratora IP: 87.105.201.* 24.06.11, 15:45 Pomijając hasła jakie głosicie, już bardziej głupiej nazwy nie można było wymyśleć ? "Nowoczesny Wałbrzych" hi, hi......od razu widać ,że sobie jaja robicie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dona Re: Do Administratora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.11, 15:51 Przecież to pracownicy Działu Promocji podszywają się pod Stowarzyszenie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: utopia Re: Do Administratora IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 24.06.11, 15:09 No i właśnie odbywa się odkopywanie zalegających śmieci - adminie posprzątaj. Prosimy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dymek z mobruka Re: Do Administratora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.11, 15:21 A może by tak Mobruk zlikwidował? Nie byłoby wtedy problemu z grzebaniem się w śmieciach. Idą wybory więc masz szanse sam(a) sobie posprzątać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wujek "dobra rada" Re: Do Administratora IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.06.11, 18:00 Kurwa, jeszcze raz usłysze coś o Mobruku, to wyjde z siebie i stane obok. Panie Szełemej, niech Pan czym prędzej zlikwiduje to składowisko, inaczej siepacze z Nowoczesnego Wałbrzycha zanudzą nas tym tematem na śmierć. Jest też drugi aspekt, niemniej ważny. Gdy nie będzie Mobruku, z Wałbrzycha zniknie też Wild. Zwyczajnie wyczerpie mu się temat przewodni i nie będzie miał już na czym żerwoać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wujek "dobra rada" To jeszcze raz ja ... IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.06.11, 18:02 > żerwoać Żerować miało być, ale pisałem pod wpływem totalnego wku...enia, stąd literówka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jowialny chłop Re: Do Administratora IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.07.11, 12:23 Ponawiam bo aż się chce zwracać :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Do Administratora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.11, 15:19 Zrób sobie lewatywę. Pomaga. Odpowiedz Link Zgłoś