Dodaj do ulubionych

Do Administratora

IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.06.11, 12:20
Bardzo proszę o zwiększoną aktywność i przenoszenie wyborczych i agitacyjnych śmieci to tematu "Kto nami rządzi"
Obserwuj wątek
    • Gość: forumek Re: Do Administratora IP: *.18.111.lan.EkoNet.info 23.06.11, 12:29
      Wypad stąd jak ci się nie podoba.
      Panie Administratorze jest OK.
      • Gość: ototo Re: Do Administratora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.11, 12:51
        Nie podoba się klakierowi Szełemeja, że za dużo negatywnych opinii na temat doktorka ?
        Jakby był uczciwy i nie wmawiał ludziom że dym z mobruka jest nietoksyczny i nie zwalał wszystkiego na Wojewodę i gdyby tak nachalnie nie bronił Kruczkowskego, który doprowadził to miasto do upadku, to nikt by go nie krytykował. A tak, jest oszustem i wielu to widzi.
        • Gość: wyborca Re: Do Administratora IP: *.dynamic.chello.pl 23.06.11, 13:08
          Masz rację gościu - ototo. Doktor chce zasłynąć, jako uzdrowiciel miasta. Niech uzdrawia ludzi, bo to jego specjalizacja. Zaś w sprawach samorządowych jest laikiem. Przysłuchałam się kilku jego wypowiedziom i oceniam jego "misję", jako oszołomstwo. I finito.
          • Gość: ALEX Re: Do Administratora IP: *.dip.t-dialin.net 23.06.11, 16:36
            BRAWO POPJERAM PRECZ Z OSZOŁOMEM OSZUST I CZARODZIEJ
        • Gość: Jacek Re: Do Administratora IP: *.dip.t-dialin.net 23.06.11, 16:35
          POPJERAM KOLEGE CO NIEKTURCH PRAWDA WOCZY KOLE DOKTOREK DOBRZE KOMBINUJE I POTEM POWOŁA SPOWROTEM KOLESIÓW I PJOTRUSIA A PJOTRUS ROZ....AŁ JEDLINE I WAŁBRZYCH TA STARA KOPALNIA POTRZEBNA TERAS JAK WRZÓD NA DUPE DROGI --PRACA --HLEB A TU TAKIE KUTASY ONI KULTURE CHCĄ POKAZYWAC hahahahahah no pokazali takom jak SENATOR --KOSZYKÓWKA -
          • Gość: forumowicz Re: Do Administratora IP: *.18.111.lan.EkoNet.info 23.06.11, 18:34
            Gościu możesz tak pisać jak chcesz, ale nikt tego raczej nie przeczyta bo jest to uciążliwe.
            Może i coś mądrego napiszesz, ale co z tego, jak jest to nieczytelne.
            Ja osobiście pomijam twój tekst.
            • Gość: Hmm Re: Do Administratora IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.06.11, 23:25
              Ze względu na jego posty zaryzykował bym bana na całą jego domenę.
              • Gość: pastuszek Re: Do Administratora IP: *.18.111.lan.EkoNet.info 23.06.11, 23:29
                Jego posty są charakterystyczne i bez trudu można je poprostu omijać jak krowie placki na łące.
              • Gość: wlasnie Re: Do Administratora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.11, 13:26
                Dokładnie! Czytać nie mogę już jego
            • Gość: Ala Re: Do Administratora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.11, 17:37
              oj tak!
    • Gość: ls Re: Do Administratora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.11, 07:12
      popieram
      • Gość: NW Re: Do Administratora IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.06.11, 11:38
        Proszę o przenoszenie wątków negatywnych Wildowi do "Kto nami rządzi". Pozostawianie tychże na forum publicznym prowokuje do obraźliwych komentarzy, na co Nowoczesny Wałbrzych nie może się zgodzić.
        • Gość: przypadkowy Re: Do Administratora IP: 87.105.201.* 24.06.11, 15:45
          Pomijając hasła jakie głosicie, już bardziej głupiej nazwy nie można było wymyśleć ? "Nowoczesny Wałbrzych" hi, hi......od razu widać ,że sobie jaja robicie.
        • Gość: Dona Re: Do Administratora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.11, 15:51
          Przecież to pracownicy Działu Promocji podszywają się pod Stowarzyszenie
    • Gość: utopia Re: Do Administratora IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 24.06.11, 15:09
      No i właśnie odbywa się odkopywanie zalegających śmieci - adminie posprzątaj. Prosimy!
      • Gość: dymek z mobruka Re: Do Administratora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.11, 15:21
        A może by tak Mobruk zlikwidował?
        Nie byłoby wtedy problemu z grzebaniem się w śmieciach.
        Idą wybory więc masz szanse sam(a) sobie posprzątać.
        • Gość: wujek "dobra rada" Re: Do Administratora IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.06.11, 18:00
          Kurwa, jeszcze raz usłysze coś o Mobruku, to wyjde z siebie i stane obok. Panie Szełemej, niech Pan czym prędzej zlikwiduje to składowisko, inaczej siepacze z Nowoczesnego Wałbrzycha zanudzą nas tym tematem na śmierć. Jest też drugi aspekt, niemniej ważny. Gdy nie będzie Mobruku, z Wałbrzycha zniknie też Wild. Zwyczajnie wyczerpie mu się temat przewodni i nie będzie miał już na czym żerwoać.
          • Gość: wujek "dobra rada" To jeszcze raz ja ... IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.06.11, 18:02
            > żerwoać

            Żerować miało być, ale pisałem pod wpływem totalnego wku...enia, stąd literówka.
          • Gość: Jowialny chłop Re: Do Administratora IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.07.11, 12:23
            Ponawiam bo aż się chce zwracać :/
            • Gość: . Re: Do Administratora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.11, 15:19

              Zrób sobie lewatywę. Pomaga.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka