Gość: imprezowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.12, 16:08 czy wiecie, że w tym roku ostatki są już 18 lutego!?króciutki ten karnawał;-( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: www Re: ostatki IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.02.12, 18:37 no i? po ostatkach nie bedziesz imprezowac:) ciekawe ciekawe:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdzichu Re: ostatki IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.02.12, 09:44 ja proponuje zrobic wielka manifestacje na polskich ulicach moze donald cos z tym zrobi:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elcia Re: ostatki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.12, 15:45 nie byłam nigdzie na Sylwka wiec na ostatki na pewno gdzieś pójdziemy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: megi Re: ostatki IP: *.dynamic.chello.pl 18.02.12, 10:12 a gdzie warto iść dzisiaj na impreze w Wałbrzychu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: ostatki IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.02.12, 16:11 gdzie isc?ja juz nie młodziez Odpowiedz Link Zgłoś