IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.12, 16:08
czy wiecie, że w tym roku ostatki są już 18 lutego!?króciutki ten karnawał;-(
Obserwuj wątek
    • Gość: www Re: ostatki IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.02.12, 18:37
      no i? po ostatkach nie bedziesz imprezowac:) ciekawe ciekawe:)
    • Gość: xxx Re: ostatki IP: *.dynamic.chello.pl 04.02.12, 21:49
      tak, wiemy
      • Gość: zdzichu Re: ostatki IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.02.12, 09:44
        ja proponuje zrobic wielka manifestacje na polskich ulicach moze donald cos z tym zrobi:)
    • Gość: elcia Re: ostatki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.12, 15:45
      nie byłam nigdzie na Sylwka wiec na ostatki na pewno gdzieś pójdziemy!
      • Gość: megi Re: ostatki IP: *.dynamic.chello.pl 18.02.12, 10:12
        a gdzie warto iść dzisiaj na impreze w Wałbrzychu?
        • Gość: ona Re: ostatki IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.02.12, 16:11
          gdzie isc?ja juz nie młodziez

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka