Gość: Padlina
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
03.06.12, 22:50
Prowadzę w Wałbrzychu małą firemkę od 8 lat , niestety już nie daje rady , brak ludzi , brak obrotów i w rezultacie nie mam kasy na płacenie zusu i za lokal, i tym bardziej nic dla mnie nie zostaje.
Czy u Was podobnie?
Może to przejściowe czyki przeczekać, a może dać sobie spokój , proszę o opinie.