Gość: ela
IP: *.centertel.pl
26.04.08, 23:52
Wysluchalam w telewizji wypowiedzi jednej biedulki ktora zajela nie legalnie mieszkanie.doszla do wniosku ze jej kolezanka powinna rzadac od Bartolika odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu.LUDZIE litosci!!!!!Te nieroby maja coraz lepsze pomysly.Pamietam uchwale prezydenta ,ze zadluzeni za oplaty za czynsz jak beda regularnie placic przez okres 6 miesiecy[jak dobrze pamietam]umozone maja cale zadluzenie,ktore czesto bylo bardzo wysokie.Taka nagroda dla bidulek.Inni przez lata placa regularnie i zadnej nagrody nie dostali.a nawet za male opoznienie zaraz kara sie ich.Jest z kogo zedrzec