Gość: Krzych
IP: *.welnowiec.net / *.welnowiec.net
13.07.04, 11:58
Chciałbym, by mi ktoś wyjaśnił czy to że możemy wyrazić na stronie swoje
opinie i wątpliwości, to jest wyłącznie dla internautów? Czy prowadzący
audycje czytają niektóre wypowiedzi?
Mój problem jest z Panem Marcinem Wojciechowskim, a konkretnie o audycje
<Moje Gotowanie>. Często zaglądam na stronę ww audycji, a tam ludziska piszą,
proszą i nikt nie raczy odpowiedzieć. Wiem z autopsji.
Panie Marcinie na dodatek podaje pan adres swojej strony, która nie istnieje.
Jeszcze jestem słuczaczem waszego radia i chciałbym nim być dalej i mam
nadzieje, że wyjdziecie do nas co ubarwi trochę życie.