Gość: maniak IP: *.net-serwis.pl 03.09.04, 20:07 Prof. lewicki jest gwarantowanym i bezkrytycznym popieraczem USA I Busha. Widocznie mu placa. Ciekawe jak bedzie spiewal jak Bush zmienia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
massta Re: Prof. Lewicki 04.09.04, 11:01 rozumiem ze prawo do wypowiadania sie maja tylko zaslepieni i zacietrzewieni krytycy polityki busha i USA? Odpowiedz Link Zgłoś