Dodaj do ulubionych

PiN jako sieć ????

IP: 195.136.44.* 29.12.04, 10:50

Jak wam się to podoba ?

-----------------------
Agencja Wydawnicza i Marketingowa SA – właściciel Radia PiN 102 FM z
Warszawy, chce uruchomić kolejne stacje pod marką Radio PiN w pięciu
kolejnych miastach i jednej aglomeracji.

Spółka złożyła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji pismo, w sprawie
przyznania jej częstotliwości w Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Toruniu, Łodzi
oraz Trójmieście. To jednak nie oznacza, że spółka automatycznie otrzyma
częstotliwości w tych miastach. - To jest poinformowanie Rady, że firma
wyraża zainteresowanie rozbudową swojego zasięgu nadawania. Musi ona
uczestniczyć w normalnych procesach koncesyjnych, tak jak inne podmioty –
mówi Rafał Rastawicki, rzecznik prasowy przewodniczącej KRRiT.
Przedstawiciele spółki spotkają się z członkami Krajowej Rady (18 stycznia
2005 roku), aby zaprezentować im swoją stację i koncepcję rozbudowy zasięgu
technicznego.
PiN nie jest jedynym podmiotem, który w ostatnim czasie poinformował Radę o
chęci poszerzenia swojego zasięgu. Ostatnio takie deklaracje złożyły m.in.
Broker FM SA – dla sieci RMF Classic oraz Radio Plus dla sieci Plus.
Obserwuj wątek
    • Gość: Jimmy Re: PiN jako sieć ???? IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.04, 21:00
      Szkoda,że nie w Opolu...bardzo ucieszyłay mnie taka stacja bez komercyjnej
      chały,umpa umpa,wiejskich szlagrów i osiedlowego bluzgania.W Opolu praktycznie
      nie ma czego słuchać!!!Na TOK FM czekamy i czekamy,nie możemy się
      doczekać,106,6 nam wyłączyli pozostawiając szum.Zostają jedynie Złote Przeboje
      oraz stacje czeskie i z woj.Dolnośląskiego,bo Radia Opole i Radia Planeta jak
      dla mnie nie da się słuchać,a za ogólnopolska komerchą nie przepadam.Dlaczego
      nadawcy i KRRiTv dyskryminują niektóre miasta,w tym Opole?
      • xxx131 Re: PiN jako sieć ???? 29.12.04, 21:06
        a w podkarpackim tez nie ma konkurencji...

        Radio Zet
        Polskie Radio Program 2
        Trójka
        Polskie Radio Program 1
        RMF FM
        Radio Rzeszów
        Radio VIA
        ..wiecie gdyby weszlo PIN to nylo by co...
        • Gość: D'Arekk Re: PiN jako sieć ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.04, 09:29
          Najambitniejsze radio w warszwskim eterze!
          Nie skomlą o haracz z abonamentu i robią świetny, ambitny program.
          Oto ich propozycje:


          godz: 11:10 Podróże z Globtroterem
          Cykl rozmów z interesującymi gośćmi, egzotyczne miejsca i porady dla
          podróżujących. Gospodarzami programu są Ewa Trochimko i Roderyk Więcek ze
          Stowarzyszenia Podróżników Globtroter.
          godz: 12:05 Uchem po mapie
          Audycję prowadzą Luis Andino Valez i Piotr Gronau.
          Napisz.
          godz: 15:12 Magazyn Wino
          Na felieton o winach zaprasza Tomasz Prange-Barczyński (powtórzenie)
          godz: 21:00 Piękni trzydziestoletni
          Audycja muzyczna Marcina Sobesto


          godz: 01:00 Nocny Patrol

          godz: 06:00 Ranek na 102

          godz: 07:20 Przegląd prasy krajowej

          godz: 07:40 Gość Redakcyjny
          Jerzy Bekker
          godz: 08:12 V Kolumna
          Grzegorz Miecugow, TVN24
          godz: 08:45 Gość poranny
          Wywiad prowadzi Cezary Szymanek
          godz: 09:45 Studio Giełdowe Radia PiN 102 FM

          godz: 12:30 102-Cooltura
          Serwis kulturalny, zapraszają Magda Juszczyk i Bartek Wejman
          godz: 13:45 Garaż Otwarty
          Magazyn motoryzacyjny o wydarzeniach i nowościach ze świata samochodów
          godz: 15:12 Książka warta grzechu
          Recenzje interesujących książek - Michał Wójcik
          godz: 16:15 102-Cooltura - kalkulator kulturalny
          Serwis kulturalny, zaprasza Magda Juszczyk
          godz: 16:45 Plug&PiN
          Program o nowych technologiach - zaprasza Marek Wieruszewski
          godz: 17:00 Magazyn PiN - Dobry Program Gospodarczy
          Magazyn informacyjno-publicystyczny podsumowujący wydarzenia dnia.
          Napisz.
          godz: 18:06 Muzyka dla dorosłych

          godz: 18:12 Książka warta grzechu
          Recenzje interesujących książek - Michał Wójcik (powtórzenie)
          godz: 18:30 102-Cooltura - kalkulator kulturalny
          Serwis kulturalny, zaprasza Magda Juszczyk
          godz: 21:00 News Headlines in English

          godz: 23:00 Muzyka dla dorosłych


          itd. itd... a podałem tylko niedzielę i poniedziałek

          PS. Tak dla wyjaśnienia: nie pracuję w dziele PR tego radia.
          Wystawiam im taką laurkę, bo im się należy.
          Pozdrawiam!
    • viking73 Re: PiN jako sieć ???? 30.12.04, 13:00
      Gość portalu: max napisał:

      - Jak wam się to podoba ?

      Podoba się.
    • Gość: xyz Re: PiN jako sieć ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.05, 11:31
      ja,kiedyś wielka fanka Radia Zet(oj dawne to czasy...)kocham od 2 lar PiN
      milością wielką
      są audycje,są ciekawe informacja,cudowna muzyka
      brakuje mi tez czegoś ciekawego jak sluchowisko,nie wiem ,moze to zly
      pomysl,ale ja lubię tez slowo mówione a nie tylko spiewane
      fajnie by bylo
      mozna ich sluchac przez internet
      • Gość: === Re: PiN jako sieć ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.05, 23:33
        Co z tego, ze mozna skoro jakosc pozostawia wiele do zyczenia..
        • Gość: xyz Re: PiN jako sieć ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.05, 23:35
          bo generalnie radia to chyba nie slucha się przez internet,ja tam jestem
          zadowolona
          kup sobie radio
          • Gość: steed Re: PiN jako sieć ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.05, 21:45
            Jestem przeciwny sieci PiN'u.
            Zawsze jak jakiś pomysł się sprawdzi, musi być kopiowany do innych miast, coraz
            częściej nie ma charakterystycznej stacji dla danego miasta, ponieważ wszędzie
            powstają klony.
            PiN tylko w Warszawie! i kropka :)
            • Gość: Jimmy Re: PiN jako sieć ???? IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.05, 23:21
              To może przyjedź do Opola i nam stwórz coś ambitnego do słuchania!Będziemy
              wdzięczni.Akurat tu nie ma niemal żadnych stacji a ludzie pragną czegoś
              normalniejszego niż komerchy
              • Gość: steed Re: PiN jako sieć ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.05, 14:42
                Ja nie jestem przeciwny ambitnym stacjom, ale lepiej byłoby mieć lokalną
                stację, niż jjednego z klonów (jak Eska), czy radia ponadregionalnego (np. RMF
                Classic), lokalne radio oddaje klimat środowiska w jakim nadaje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka