IP: *.chello.pl 16.04.05, 23:18
radio pin daje swietna muze!!!
gratulacje...!!!:)
Obserwuj wątek
    • Gość: redbull Re: radio pin IP: *.gizycko.mm.pl 16.04.05, 23:42
      to swietna stacji ze swietna muzyka i swietnymi ludzmi ...
      • Gość: az Re: radio pin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.05, 17:42
        i w ogole fajne audycje np.w sobotę i niedzielę do poludnia
        nie ma Wielkich Przebojow,jest za to muzyka i slowo,ja czasem lubię posluchać
        co inni ludzie mają do powiedzenia

        innej stacji nie slucham
        • Gość: briz Re: radio pin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.05, 22:39
          a ja tam nie potrafię się ograniczyć do jednej stacji, lubię sobie posłuchać
          różnych rzeczy. PIN ok, ale po jakimś czasie jednak też się nudzi...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka