Dodaj do ulubionych

Bochniarz i Religa

29.06.05, 00:01
Jutro gościem będzie kandydatka Bochniarz i kandydat Religia. Następny będzie
pewnie Cimoszewicz. Z pewnym obrzydzeniem zaproszą Tuska (a to ze względu na
be Rokitę), choć PO jakby dogadało się z GW. Jeszcze Borowski, choć
niechętnie bo Cimoszewicz wszak lepszy...
Ale kryminalistów, fuj... a jeśli nawet, to przyłożyć trzeba.
A potem się dziwią, że radio ma małą słuchalność, czy ktoś słuchał Radia
Tirana?
Wot obiektywizm.

b.
Obserwuj wątek
    • Gość: krk Re: Bochniarz i Religa IP: *.net.autocom.pl 29.06.05, 09:27
      Bochniarz i Religa, czy Oni n a p r a w d ę myślą,ze mają szanse???
      • preslaw Re: Bochniarz i Religa 29.06.05, 11:15
        Bochniarz nie ma szans, wystawiona została przez Władka na siłę i
        przedwcześnie. Religa, jak dotychczas plasuje się w czołówkach rankingów, ale
        moim zdaniem, szans również nie ma.
      • Gość: Lelekl Bochniarz to przykład nieudacznych decyzji PeDe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.05, 21:40
        Jak to dobrze więc iż nie będą rządzili państwem. Uff.
        Inny sztandar stojący obok Frasyniuka :
        Marek Belka, współpracując z bankiem ABN AMRO przy prywatyzacjach zarobił
        blisko 300 tysięcy złotych - twierdzą telewizyjne "Wiadomości".
        W ABN AMRO po współpracy z premierem Belką nie pozostały żadne dokumenty. Bank
        przyznał, że Belka nie sporządzał żadnych dokumentów na piśmie. ABN AMRO był
        doradcą prywatyzacyjnym między innymi przy sprzedaży części PZU.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka