Dodaj do ulubionych

Wałęsa gotowy do wyjazdu na Kubę

    • tomekjeden WAŁĘSA I CASTRO 22.01.06, 18:34
      Pan Lech Wałęsa może dać dużo dobrych rad kubańskim opozycjonistom. Dyktator
      Castro musi odejść. Zaś Pan Prezydent Wałęsa ma wspaniałe doświadczenie jeśli
      idzie o realia po odejściu dyktatora.
    • gonzo007 rozsądna decyzja! 22.01.06, 18:50
      Niech jedzie! Będzie o jednego głupka mniej w tym kraju głupków!
    • Gość: aleks I zostań tam półinteligencie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.06, 19:04
      zabierz tylko ze sobą swego debilnego synalka-platfusa
    • Gość: Katon mam nadzieję, że na zawsze IP: *.chello.pl 22.01.06, 19:50
    • arahat1 a czy rozumieli go jak mowil po polskiemu??? chyba 22.01.06, 19:51
      ze jakas kumata tlumaczka literowala go na angielski....
    • Gość: Zygmunt Grymski Wałęsa chce pomagać opozycji kubanskiej IP: *.ptvk.pl 22.01.06, 20:31
      Tylko człowiek z małym niedorozwinietym mózdzkiem może deklarować swoją pomoć
      opozycji kubanskiej w obalaniu Fidela Castro. Ktoś taki Jak Wałesa,który do dziś
      nie rozumie ,ze był przydatnym narzędziem w obalaniu systemu socjalistycznego w
      KDL-lach,może jedynie zastanowić się,ile mu za to dano" przedtem i potem
      "gratyfikacji politycznej i materialnej.I przedtem i teraz ochoczo chce służyc
      Wujowi Samowi z za oceanu.Jakie to szlachetne i godne podziwu,ze taki ktos chce
      sie "poświęcic" dla "wyzwolenia" narodu kubańskiego.Szkoda tylko ,że niema już
      JPII aby mógł pojechać i naładować akumulatory.Mały człowieczek porywa się do
      rzeczy,których nie rozumie.
    • Gość: polytyk "nikt nie wierzy już w komunizm" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.06, 21:00
      Powiedz to Lechu Chińczykom z ChRL.

      PS.Zawieź na Kubę pozdrowienia od Polaków: sterroryzowanych pracowników,
      opuszczonych bezrobotnych, gnojonych "odmieńców", nienasyconego kleru,
      zidiociałych polityków i tych wszystkich którym wywalczyłeś taką WOLNOŚĆ.
    • radek522 i niech tam zostanie 22.01.06, 21:12
      może przestanie udawać mędrca, bo to żałosne
    • Gość: Pani Bożena Drogie dzieci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.06, 21:16
      Czemu nie chcecie Pana Wałęsy, wysyłacie go na Kubę ?. To dzięki Panu Wałęsie
      możecie dzisiaj opluwać innych w tym i jego. Niezapominajcie o tym.
      • wet3 [...] 22.01.06, 21:44
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: kazik Wyjazd Lecha na Kube IP: *.81-131-66.mc.videotron.ca 22.01.06, 22:11
      Lechu! Ah Lechu! Jedz!, jedz! pokonaj nastepnego diabla!
      Tylko POLITYK tej miary co Ty, moze uregulowac polityke w tej czesci globu do
      samego konca.
      Jedz! A po zwyciestwie poopalaj sie. Zasluzyles. I zostan tam do konca,
      zasluzyles. Wypleniles komunizm do konca!
      Kazik
    • Gość: Lechu a gdzie moje Bedzie obiecywac kazdemu po 100 mln ($?) IP: *.ny325.east.verizon.net 22.01.06, 22:19
      j.w.
    • Gość: zaba L.Walesa gotowy? o co chodzi? IP: *.sympatico.ca 22.01.06, 22:22
      "sekcja interesow usa w hawanie zorganizowala internetowa video-konferencje"?
      tzn.,ze on tam byl(L.W)? "anarchia wsrod dysydentow kubanskich (na florydzie)?
      zatoka swin? a armia kubanska to istnieje? i wielki brat sie jej boi?tak pasuje?
      o co chodzi,bo nie kumam?
    • Gość: hdd Niech jedzie ,może nie wróci. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.06, 22:45
      Niech ten załosny błazen Lejba Kohne vel Lech wałęsa,vel Bolek jedzie na Kubę,
      może tam go dosięgnie sprawiedliwość bo w Polsce vel Judeopoloni jakoś mu uchodzi !!
      • Gość: Anaszewski Re: Niech jedzie ,może nie wróci. IP: *.dzielna.waw.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.06, 23:14
        Lechu, co za głąby starają się Tobie osr.. głowę. Nigdy nie byłem Twoim
        aktywnym zowlennikiem(z wyjątkiem stanu wojennego) ale gdy byle szczyle chcą
        szargać Twój autorytet to wara im od Ciebie. Dobrze zdiagnozowałeś kurdupli
        i... niech prof. Staniszkis się wstydzi.
        Pozdrawiam
        MK
        • polonus3 Re: Niech jedzie ,może nie wróci. 23.01.06, 01:04
          Czy to ta sama pani STANISZKIS, ktorej nazwisko bylo na liscie konfidentow
          bezpieki ujawnionej przez Wieldsteina?
    • Gość: pulemiot37 internacjonalizm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.06, 23:00
      zawsze uważalem, ze naszym internacjonalistym obowiazkiem jest oddac innym to co
      mamy najlepszego.. To niech Wałęsa tam jedzie.. i zostanie na zawsze..
      • Gość: pol Re: internacjonalizm IP: *.dyn.optonline.net 22.01.06, 23:34
        Sa zarzuty ze walesa jest pochodzenia zydowskiego? prosze o wiecej informacji
        na ten temat! moim zdaniem jest troche za glupi !
        • Gość: alef zero Re: internacjonalizm IP: *.trw.com 22.01.06, 23:40
          To nie zarzuty, to polski syndrom; kazdy kto sobie lepiej radzi niz my, jest
          Zydem - ex definitione.
    • kaczory_pisiory KACZORY TEZ NA WYSPE... I TO RAZ!!! 22.01.06, 23:59
      • Gość: ale jaja Re: KACZORY TEZ NA WYSPE... I TO RAZ!!! IP: *.onlink.net 23.01.06, 00:32
        oddyndaj sie od Kaczorow. Le
        piej na wyspe wyslij duet Tusk- Maryska o na deser doloz im Gietycha.
    • sowok Walesa na Kubie 23.01.06, 00:09
      Niech Srubokret zapyta u Kastro jak ten zrobil, ze smiertelnosc dziecieca na
      Kubie nizsza niz w USA, srednia dlugotrwalosc zycia - 76 lat, niema GULAGU,
      korupcji prostytucji, AIDS
      • Gość: alef zero Re: Walesa na Kubie IP: *.trw.com 23.01.06, 00:11
        Prostytucji nie ma na Kubie?????????????????
      • Gość: ale jaja Re: Walesa na Kubie IP: *.onlink.net 23.01.06, 00:34
        proste jak sznurowadlo na Kubie nie mieli Wachowskiego.
        • Gość: Grill Prosba do Fidela IP: *.dip0.t-ipconnect.de 23.01.06, 04:18
          Wsadz od razu na rozen tego wieprza
      • wet3 do "sowok" 23.01.06, 17:38
        sowok napisał:

        > Niech Srubokret zapyta u Kastro jak ten zrobil, ze smiertelnosc dziecieca na
        > Kubie nizsza niz w USA, srednia dlugotrwalosc zycia - 76 lat, niema GULAGU,
        > korupcji prostytucji, AIDS

        Presadzasz z korupcja (co do prostytucji mam tez watpliwosci) oraz AIDS. Skad
        wziales te dane??? - Z rekawa? Z dlugowiecznoscia moze masz racje - bo
        Amerykanie zra jak swinie!
        • Gość: Stanisław Re: do "sowok" IP: *.pools.arcor-ip.net 23.01.06, 18:14
          My w kwestii korupcji mamy pozycję 74 czyli w środku stawki.
          Kuba jednak od nas lepsza:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=52&w=30631208&a=30631208

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka