tomekjeden WAŁĘSA I CASTRO 22.01.06, 18:34 Pan Lech Wałęsa może dać dużo dobrych rad kubańskim opozycjonistom. Dyktator Castro musi odejść. Zaś Pan Prezydent Wałęsa ma wspaniałe doświadczenie jeśli idzie o realia po odejściu dyktatora. Odpowiedz Link Zgłoś
gonzo007 rozsądna decyzja! 22.01.06, 18:50 Niech jedzie! Będzie o jednego głupka mniej w tym kraju głupków! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aleks I zostań tam półinteligencie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.06, 19:04 zabierz tylko ze sobą swego debilnego synalka-platfusa Odpowiedz Link Zgłoś
arahat1 a czy rozumieli go jak mowil po polskiemu??? chyba 22.01.06, 19:51 ze jakas kumata tlumaczka literowala go na angielski.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zygmunt Grymski Wałęsa chce pomagać opozycji kubanskiej IP: *.ptvk.pl 22.01.06, 20:31 Tylko człowiek z małym niedorozwinietym mózdzkiem może deklarować swoją pomoć opozycji kubanskiej w obalaniu Fidela Castro. Ktoś taki Jak Wałesa,który do dziś nie rozumie ,ze był przydatnym narzędziem w obalaniu systemu socjalistycznego w KDL-lach,może jedynie zastanowić się,ile mu za to dano" przedtem i potem "gratyfikacji politycznej i materialnej.I przedtem i teraz ochoczo chce służyc Wujowi Samowi z za oceanu.Jakie to szlachetne i godne podziwu,ze taki ktos chce sie "poświęcic" dla "wyzwolenia" narodu kubańskiego.Szkoda tylko ,że niema już JPII aby mógł pojechać i naładować akumulatory.Mały człowieczek porywa się do rzeczy,których nie rozumie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polytyk "nikt nie wierzy już w komunizm" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.06, 21:00 Powiedz to Lechu Chińczykom z ChRL. PS.Zawieź na Kubę pozdrowienia od Polaków: sterroryzowanych pracowników, opuszczonych bezrobotnych, gnojonych "odmieńców", nienasyconego kleru, zidiociałych polityków i tych wszystkich którym wywalczyłeś taką WOLNOŚĆ. Odpowiedz Link Zgłoś
radek522 i niech tam zostanie 22.01.06, 21:12 może przestanie udawać mędrca, bo to żałosne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pani Bożena Drogie dzieci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.06, 21:16 Czemu nie chcecie Pana Wałęsy, wysyłacie go na Kubę ?. To dzięki Panu Wałęsie możecie dzisiaj opluwać innych w tym i jego. Niezapominajcie o tym. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 [...] 22.01.06, 21:44 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazik Wyjazd Lecha na Kube IP: *.81-131-66.mc.videotron.ca 22.01.06, 22:11 Lechu! Ah Lechu! Jedz!, jedz! pokonaj nastepnego diabla! Tylko POLITYK tej miary co Ty, moze uregulowac polityke w tej czesci globu do samego konca. Jedz! A po zwyciestwie poopalaj sie. Zasluzyles. I zostan tam do konca, zasluzyles. Wypleniles komunizm do konca! Kazik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lechu a gdzie moje Bedzie obiecywac kazdemu po 100 mln ($?) IP: *.ny325.east.verizon.net 22.01.06, 22:19 j.w. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaba L.Walesa gotowy? o co chodzi? IP: *.sympatico.ca 22.01.06, 22:22 "sekcja interesow usa w hawanie zorganizowala internetowa video-konferencje"? tzn.,ze on tam byl(L.W)? "anarchia wsrod dysydentow kubanskich (na florydzie)? zatoka swin? a armia kubanska to istnieje? i wielki brat sie jej boi?tak pasuje? o co chodzi,bo nie kumam? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hdd Niech jedzie ,może nie wróci. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.06, 22:45 Niech ten załosny błazen Lejba Kohne vel Lech wałęsa,vel Bolek jedzie na Kubę, może tam go dosięgnie sprawiedliwość bo w Polsce vel Judeopoloni jakoś mu uchodzi !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anaszewski Re: Niech jedzie ,może nie wróci. IP: *.dzielna.waw.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.06, 23:14 Lechu, co za głąby starają się Tobie osr.. głowę. Nigdy nie byłem Twoim aktywnym zowlennikiem(z wyjątkiem stanu wojennego) ale gdy byle szczyle chcą szargać Twój autorytet to wara im od Ciebie. Dobrze zdiagnozowałeś kurdupli i... niech prof. Staniszkis się wstydzi. Pozdrawiam MK Odpowiedz Link Zgłoś
polonus3 Re: Niech jedzie ,może nie wróci. 23.01.06, 01:04 Czy to ta sama pani STANISZKIS, ktorej nazwisko bylo na liscie konfidentow bezpieki ujawnionej przez Wieldsteina? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pulemiot37 internacjonalizm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.06, 23:00 zawsze uważalem, ze naszym internacjonalistym obowiazkiem jest oddac innym to co mamy najlepszego.. To niech Wałęsa tam jedzie.. i zostanie na zawsze.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pol Re: internacjonalizm IP: *.dyn.optonline.net 22.01.06, 23:34 Sa zarzuty ze walesa jest pochodzenia zydowskiego? prosze o wiecej informacji na ten temat! moim zdaniem jest troche za glupi ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alef zero Re: internacjonalizm IP: *.trw.com 22.01.06, 23:40 To nie zarzuty, to polski syndrom; kazdy kto sobie lepiej radzi niz my, jest Zydem - ex definitione. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ale jaja Re: KACZORY TEZ NA WYSPE... I TO RAZ!!! IP: *.onlink.net 23.01.06, 00:32 oddyndaj sie od Kaczorow. Le piej na wyspe wyslij duet Tusk- Maryska o na deser doloz im Gietycha. Odpowiedz Link Zgłoś
sowok Walesa na Kubie 23.01.06, 00:09 Niech Srubokret zapyta u Kastro jak ten zrobil, ze smiertelnosc dziecieca na Kubie nizsza niz w USA, srednia dlugotrwalosc zycia - 76 lat, niema GULAGU, korupcji prostytucji, AIDS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alef zero Re: Walesa na Kubie IP: *.trw.com 23.01.06, 00:11 Prostytucji nie ma na Kubie????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ale jaja Re: Walesa na Kubie IP: *.onlink.net 23.01.06, 00:34 proste jak sznurowadlo na Kubie nie mieli Wachowskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grill Prosba do Fidela IP: *.dip0.t-ipconnect.de 23.01.06, 04:18 Wsadz od razu na rozen tego wieprza Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 do "sowok" 23.01.06, 17:38 sowok napisał: > Niech Srubokret zapyta u Kastro jak ten zrobil, ze smiertelnosc dziecieca na > Kubie nizsza niz w USA, srednia dlugotrwalosc zycia - 76 lat, niema GULAGU, > korupcji prostytucji, AIDS Presadzasz z korupcja (co do prostytucji mam tez watpliwosci) oraz AIDS. Skad wziales te dane??? - Z rekawa? Z dlugowiecznoscia moze masz racje - bo Amerykanie zra jak swinie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stanisław Re: do "sowok" IP: *.pools.arcor-ip.net 23.01.06, 18:14 My w kwestii korupcji mamy pozycję 74 czyli w środku stawki. Kuba jednak od nas lepsza: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=52&w=30631208&a=30631208 Odpowiedz Link Zgłoś