Dodaj do ulubionych

Witkowski: tom z szuflady

23.01.06, 22:08
Pisanie w tym stylu i tym tonie o autorze i jego ksiazce (najgłosniejsza w
całym dziesiecioleciu) to nadymanie balona. Ten tekst to chyba pisał sam
autor w przypływie samouwielbienia.
To nie zyczliwa krytyka ale bezczelna i bezwstydna propaganda.
Obserwuj wątek
    • Gość: ćmojtek Gayzeta Wybiórcza wspiera swoich. Dziwisz się? IP: *.crowley.pl 23.01.06, 22:53
      ansad3 napisał:

      > Pisanie w tym stylu i tym tonie o autorze i jego ksiazce (najgłosniejsza w
      > całym dziesiecioleciu) to nadymanie balona. Ten tekst to chyba pisał sam
      > autor w przypływie samouwielbienia.
      > To nie zyczliwa krytyka ale bezczelna i bezwstydna propaganda.

      Nie pisał tego autor. Chyba ma lepszy styl (mimo że uprawia literaturę głęboko
      analną).
      To wsparcie dla rycerza frontu ideologicznego. Lewak zawsze lewaka wesprze a
      walczącego pedała to nawet z przyjemnością, nie tylko z obowiązku.
    • lucciolina Re: Witkowski: tom z szuflady 24.01.06, 11:55
      Świetna książka,Witkowskito napradę utalentowany facet!Jaki dar obserwacji a
      pióro?!-naprawdę ,,pachnie"Gombrowiczem
      • Gość: ixi Re: Witkowski: tom z szuflady IP: 217.153.131.* 24.01.06, 15:29
        ćmajtku,
        rycerz czego? skad ten tekst z dupy?
        a ten 'anal' to twoja niespełniona fantazja?


        • Gość: muka! Re: Witkowski: tom z szuflady IP: *.aster.pl 24.01.06, 17:21
          Człowieku, argumenty, a nie obelgi. A jak nie to wracaj między świnie, bo
          zapewne tam uczyłeś się kultury dyskusji.

          PS. Podpisywanie każdego posta innym nickiem to wyraz kłopotów z tożsamością?
          • Gość: jaroszy GENIUSZ WITKOWSKIEGO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.06, 14:49
            Przeczytacie o tym w Historii Literatury Polskiej z roku 2037.
            Dodam, że wyjdzie ona w postaci tmsa do czytania w telefonie komórkowym.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka